Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

AtaIba, read the fucking manual! :P

Gremlin se da resetirati tudi brez imbusa!!! :whistle:

Ti pokažem, če mi daš imbus!

I did, i did...!!! & forgot.. (mater znam francosko :hmm: )

Zaj nea več rabim, ker mam komplet imbuse O:-) ..

Me pa veseli, da vam je 4 urno delo všeč:010 .

Grem k prijatelju v Šempeter na pir in pogledat veterana Ducatija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko noč

fura jutri odpade ker spiiiiiimmmmmmm...

:yea2:

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lahko noč

fura jutri odpade ker spiiiiiimmmmmmm...

:yea2:

Upam, da si sladko sanjal :boobies:.

Midva z mojo :wub: sva pravkar odprla :eek: in greva na standardno :kava: k Baldotu z 2 x 4 tace.

Pol pa :hmm: ne vem, kaj se bo dogajalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, kaj bi dogajalo. Ob sedmih na motor (plastiko) in proti Osijeku po dravski magistrali, tam Miholjska regata, pasulj, ki se daleč sliši (v motohlačah pa vse prineseš domov - je tak zasmrdelo, ko sem se sleko), pecivo, ki so ga pekle pridne osiješke mamice veslačev, potem pa nazaj čez Beli Manastir, Pecs, Kaposvar, Nagykaniszo, Letenye in Lendavo.

Skoraj bi se navadil TDMa. Odkar sem zamašil cevko za zapiranje lopute, nekako lažje vozim (tudi v nizkih obratih). Moram ga čimprej prodati.

Sva šla s trenerjem nazaj, on z GS1200, na pumpi v Osijeku sva resetirala števce in v MB sem jaz imel 383,5 km on pa 368.6 km (4% razlike). Je možno, da števec toliko laže? Spomnim se, ko sem lani šel s Kawasakijem od Antwerpna do Berlina in mi na 200 km ni pokazalo niti 100m razlike. Malce je obrabljena guma ampak to je maksimalno 1,5 % (2x 5mm na 625 mm premera). Lahko, da tudi njemu ne kaže točno, ampak po karti je bilo do Osijeka cca 300km jaz sem naredil 325 (nekaj sicer dodatnih poti, pa vseeno preveč). Se da števec kako umeriti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he. Moj BMW 1200 RS in sinov 1100 S sta na relaciji 760 km iz MB v Velo luko imela samo 100 m razlike. Sta pa oba kazala 693 km :eek: . Sem z GPS-om zmeril hitrost, ki jo pa kažeta popolnoma točno brez kake "rezerve". KTM mi kaže 8 km večjo hitrost, prevožena pot pa točna. Umerjat nimaš kaj. Z GPS samo preveriš podatke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, kaj bi dogajalo. Ob sedmih na motor (plastiko) in proti Osijeku po dravski magistrali, tam Miholjska regata, pasulj, ki se daleč sliši (v motohlačah pa vse prineseš domov - je tak zasmrdelo, ko sem se sleko), pecivo, ki so ga pekle pridne osiješke mamice veslačev, potem pa nazaj čez Beli Manastir, Pecs, Kaposvar, Nagykaniszo, Letenye in Lendavo.

Skoraj bi se navadil TDMa. Odkar sem zamašil cevko za zapiranje lopute, nekako lažje vozim (tudi v nizkih obratih). Moram ga čimprej prodati.

Sva šla s trenerjem nazaj, on z GS1200, na pumpi v Osijeku sva resetirala števce in v MB sem jaz imel 383,5 km on pa 368.6 km (4% razlike). Je možno, da števec toliko laže? Spomnim se, ko sem lani šel s Kawasakijem od Antwerpna do Berlina in mi na 200 km ni pokazalo niti 100m razlike. Malce je obrabljena guma ampak to je maksimalno 1,5 % (2x 5mm na 625 mm premera). Lahko, da tudi njemu ne kaže točno, ampak po karti je bilo do Osijeka cca 300km jaz sem naredil 325 (nekaj sicer dodatnih poti, pa vseeno preveč). Se da števec kako umeriti?

Ne voziš se na tak dolge ture, pa so razlike fulllllllllll manjše :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne voziš se na tak dolge ture, pa so razlike fulllllllllll manjše :evilgrin:

Pa Darkotu še bo stalno kazalo 4% več? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plastične podloge univerzalnih blinkerjev za vse Yamahe .............................................................................................................. 5€

Ta tvoj oglas je tabojši, si ko Đirlo. Kak misliš univerzalne blinkere, pa vsi so ono "radi, ne radi, radi, ne radi" :whistle:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je na vidiku kaka zaključna furica ? Mogoče je res še malo prezgodaj, ampak glede na to, kako je bilo letos vreme, bi jo lahko predlagal že sredi julija ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi te vljudno prosil, da "kapsle" iz fižola prej vun pobereš :whistle: .. jer dobar pasulj se daleko čuje :evilgrin: ..

Če bi bil kapsle vun pobral, bi to bil pasulj za mlajše tabornike, ne pa vojaški pasulj !

Toti moj pasulj pa poka tak, da že od petka spim na rezervni lokaciji !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 x pogreti pasulj je najboljši :notworthy:

Ziher ga še je kaj, glede na to, da imaš veliiiiki pisker! :evilgrin:

Jaaaa, pa res ga je nekaj na zalogi ! Če imaš močne dolge gate, ga kar pridi probat ! :naughty: (pa brez heca !)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa Darkotu še bo stalno kazalo 4% več? :blink:

dobro no to je res, ampak če gre v trgovino pa nazaj te razlke ne bo opazo...

Lahko pa da spet nazaj gor pravi zobnik, ba bo svet ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro no to je res, ampak če gre v trgovino pa nazaj te razlke ne bo opazo...

Lahko pa da spet nazaj gor pravi zobnik, ba bo svet ok

Misliš, da je to odvisno od zobnikov? Ne vem, kako sploh deluje merilnik poti in hitrosti pri TDM. Pri starem je bila zajla vezana na prednje kolo. Tudi ne vem, če je bila veriga menjana. Ker ima zobnik spredaj 16 zobov, zadaj pa 42, bi sprememba spredaj pomenila 6% na zob, zadaj pa 2,4%. Torej bi zadaj moralo biti 44 zob namesto 42. Bom preštea.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, kaj bi dogajalo. Ob sedmih na motor (plastiko) in proti Osijeku po dravski magistrali, tam Miholjska regata, pasulj, ki se daleč sliši (v motohlačah pa vse prineseš domov - je tak zasmrdelo, ko sem se sleko), pecivo, ki so ga pekle pridne osiješke mamice veslačev, potem pa nazaj čez Beli Manastir, Pecs, Kaposvar, Nagykaniszo, Letenye in Lendavo.

Skoraj bi se navadil TDMa. Odkar sem zamašil cevko za zapiranje lopute, nekako lažje vozim (tudi v nizkih obratih). Moram ga čimprej prodati.

Sva šla s trenerjem nazaj, on z GS1200, na pumpi v Osijeku sva resetirala števce in v MB sem jaz imel 383,5 km on pa 368.6 km (4% razlike). Je možno, da števec toliko laže? Spomnim se, ko sem lani šel s Kawasakijem od Antwerpna do Berlina in mi na 200 km ni pokazalo niti 100m razlike. Malce je obrabljena guma ampak to je maksimalno 1,5 % (2x 5mm na 625 mm premera). Lahko, da tudi njemu ne kaže točno, ampak po karti je bilo do Osijeka cca 300km jaz sem naredil 325 (nekaj sicer dodatnih poti, pa vseeno preveč). Se da števec kako umeriti?

Mogoče pa si ga ti tak šibal, da če te je Dušan hotel dohajat, je moral sekat vse ovinke :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš, da je to odvisno od zobnikov? Ne vem, kako sploh deluje merilnik poti in hitrosti pri TDM. Pri starem je bila zajla vezana na prednje kolo. Tudi ne vem, če je bila veriga menjana. Ker ima zobnik spredaj 16 zobov, zadaj pa 42, bi sprememba spredaj pomenila 6% na zob, zadaj pa 2,4%. Torej bi zadaj moralo biti 44 zob namesto 42. Bom preštea.

Jaaaap ! Je odvisno od zobnikov in gum, ker je zajla privezana na menjalnik. Vsaka menjava zobnikov in/ali gum pa lahko podatek iznakazi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa si ga ti tak šibal, da če te je Dušan hotel dohajat, je moral sekat vse ovinke :naughty:

Oba sva tako šibala, da sva podrla rekorde v porabi goriva (z 20 litrskim tankom sem naredil 470km in imam še za kakih 30km v tanku, on pa je tudi rekel, da tako malo še ni trošil. (očitno vsi, ki se vozijo z mano izjemno varčujejo gorivo - IBA je na poti v Bihač lani moral iz Dakarja bencin ven vlivat)

Sva se kar menjavala in vozila nekje do 120 kmh ampak večinoma do 100 in po naseljih seveda manj (blizu predpisom - ugibajte s katere strani)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaaaap ! Je odvisno od zobnikov in gum, ker je zajla privezana na menjalnik. Vsaka menjava zobnikov in/ali gum pa lahko podatek iznakazi.

Aha, torej šteje zadnja guma. Morda sem pa toliko driftal, da je pokazalo več:D .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je danes torek a misli kdo v Ali_ja prit ?

Manj nas bo, bolj bom vesel :)

(takječesiškrt press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je danes torek a misli kdo v Ali_ja prit ?

Manj nas bo, bolj bom vesel :)

(takječesiškrt press)

Midva bova sigurno prišla ;), če že vabiš pa take fore!

D.

Sicer sem zopet dadilja; do kolkih že pečica v Aliju dela? Pridem! :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je danes torek a misli kdo v Ali_ja prit ?

Manj nas bo, bolj bom vesel :)

(takječesiškrt press)

Pa ne da ti kaj praznuješ!?

Jaz imam še zmeraj pogrešane 3 komade, pa ne vem kako bo zneslo.

Če jih do 21:00 ne bo doma, pridem sam! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa ne da ti kaj praznuješ!?

Jaz imam še zmeraj pogrešane 3 komade, pa ne vem kako bo zneslo.

Če jih do 21:00 ne bo doma, pridem sam! :whistle:

Jaz pogrešam malo sebe :drunk: ....ampak se nem premislo in čez 6 minut krenem za Alija. Moja :wub: ma delo z vlaganjem zelenjavnih dobrot, tak da jo bom počaaasi barau....:doze: če bi me pelala. Če ne pa pridem sam samo na čaj.. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je danes torek a misli kdo v Ali_ja prit ?

Manj nas bo, bolj bom vesel :)

(takječesiškrt press)

Dugo sn nuco, da sn skapiro :doze: .

Je pa 2 x :beer1: pasalo:yea2: ....

Vse najlepše in najboljše iz Slov. Bistrice, konec tedna pa še kaj rečemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!