Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Dugo sn nuco, da sn skapiro :doze: .

Je pa 2 x :beer1: pasalo:yea2: ....

Vse najlepše in najboljše iz Slov. Bistrice, konec tedna pa še kaj rečemo

A si že naredil kak načrt ?

Petek in Sobota, če bo vse na šihtu šlo po najboljšem možnem scenariju bi se mogoče kam na jug podal ...

Gody, vse najtaboljše za rojstni dan !

Hvala :)

Pa tudi vsem drugim, še posebej vsem, ki se niste Alija udeležili, da sem malo prihranil :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si že naredil kak načrt ?

Petek in Sobota, če bo vse na šihtu šlo po najboljšem možnem scenariju bi se mogoče kam na jug podal ...

Misliš petek popoldne, sobota in nedelja vrnitev? Ali sobota dol in nedelja vrnitev?

Recimo petek popoldne via Delnice do Dinka (Starigrad Paklenica), sobota ob obali do Vele Luke in nedelja čez Orebič in Bosno domov? Pa moglo bi :hmm: .

Zaj pa grem k Bokiju na :kava: .

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Misliš petek popoldne, sobota in nedelja vrnitev? Ali sobota dol in nedelja vrnitev?

Recimo petek popoldne via Delnice do Dinka (Starigrad Paklenica), sobota ob obali do Vele Luke in nedelja čez Orebič in Bosno domov? Pa moglo bi :hmm: .

Zaj pa grem k Bokiju na :kava: .

Ne, v soboto zvečer bi se moral že vrniti.

Tak da petek recimo okoli opoldne ali malo prej nekam dol, prespat in sobora nazaj ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gody, vse naj! :worship:

Na mojo žalost sem ti dal najlepše darilo in nisem prišel v torekk Aliju. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, v soboto zvečer bi se moral že vrniti.

Tak da petek recimo okoli opoldne ali malo prej nekam dol, prespat in sobora nazaj ...

Hm.... jaz bi tudi malo odmaglil proti jugu, pa moram porihtat 14000 cL mošta ...

Puno posla za enega vajenca ! :unsure:

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm.... jaz bi tudi malo odmaglil proti jugu, pa moram porihtat 14000 cL mošta ...

Puno posla za enega vajenca ! :unsure:

Pa kaj si nor?? 14.000 l mošta iz dveh trsov? :notworthy:

Te pa gremo sami trije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj si nor?? 14.000 l mošta iz dveh trsov? :notworthy:

Te pa gremo sami trije...

Haaaaa ! Pa sem te !

Spregledal si tisti bledi 'c' pred litri, ha ha !

14 taužent centilitrof je, žal, samo skromnih 140 litrčkof.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haaaaa ! Pa sem te !

Spregledal si tisti bledi 'c' pred litri, ha ha !

14 taužent centilitrof je, žal, samo skromnih 140 litrčkof.

Še to je ogromno za dva trseka. Žejaaaa.

Prišli smo s fure okoli Velebita, malo do Zadra. Gody in Kamikazica na "kapo dol strojčkih", meni pa je ostal edino BMW 1200 RS razpoložen za vožnjo. Dakarčku rikno akumulator, KTM na servisu, sinovih motorčkov "nisem smel" pokvarit.

Malo za pogledat:

post-17531-023550000 1286646363_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejpo ! Kaj čem drugega rečt !

Jaz pa jutri najbrž malo v Avstrijo pol pa na Madžarsko.

Lahko pa greš z nami na kavo v Izolo. Dobimo se ob 9:30 pri Gamsu v Slov. Bistrici.

Popravljeno . Popravil STAR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Porkafiks ! Sem zgodaj vstal, pogledal na termometer in temperatura zunaj je čista nula ! Misliš, da je to zaradi volitev ?

Sicer pa velja ob 9'30 pri Gamsu !

Hitro sem opazil!

Jaz pa grem na Ptuj s fotoaparatom. Bom javil zakaj, ko se vrnem :evilgrin: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še to je ogromno za dva trseka. Žejaaaa.

Prišli smo s fure okoli Velebita, malo do Zadra. Gody in Kamikazica na "kapo dol strojčkih", meni pa je ostal edino BMW 1200 RS razpoložen za vožnjo. Dakarčku rikno akumulator, KTM na servisu, sinovih motorčkov "nisem smel" pokvarit.

Malo za pogledat:

Okoli Velebita je bilo zelo mrzlo, vetrovno, hitro, ... če ne bi bila zraven, jima ne bi nič verjela. AtaIba je raztural... spet smo tudi prišparali! To je zgodba za torek!! No tudi Gody se je izkazal predvsem v apartmaju... in s toplimi oblačili. Škoda, da se bliža konec sezone.

Darko3g, veš bili smo na Masleničkem mostu tam, kjer si se vrgel v vodo. Ti si nor!

Pazite nase kjerkoli ste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitro sem opazil!

Jaz pa grem na Ptuj s fotoaparatom. Bom javil zakaj, ko se vrnem :evilgrin: .

Najbrž je kaki županski kandidat kaki tvoj motoristični kolega ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ob 9:33 smo se dobili, kavo spili in se do Izole in nazaj zapodili: Marvin, Mohorko, Pips in jaz.

Ko smo se vozili po Štajerski, nas je skoraj zeblo; na primorskem je bilo okoli 20 stC. Lep izlet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je pa danes padla ena lepa furca: z Marvinom, STAR-om in PIPS-om smo vandrali do Izole, se ob postankih malo nasmejali in srečno vrnili domov. Pa še kdaj !

Ajaaaa, še to: fotk nimamo, ker se uradnemu fotografu STAR, alias MLAD, ni lublo potegnit foto-mašine iz kufra :( ....

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hitro sem opazil!

Jaz pa grem na Ptuj s fotoaparatom. Bom javil zakaj, ko se vrnem :evilgrin: .

ataiba si slikal vsaj moj novi bmw :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbrž je kaki županski kandidat kaki tvoj motoristični kolega ...

He-he. Ni čisto tak, čeprav je bil Čelan ženin sošolec na kemijski.

V četrtek sem krenil z BMW 1200 RS-om za Črno goro. Službeno. Na Ptuju sem se čez Puchov most priklopil na AC in naletel na DARSOVA kontrolorja. Na RS-u ni vinjete (in je nebo)! Kretenu sem začel vljudno razlagat, da nalepke nimam na motorju, ker se z njim ne vozim po AC in da druge poti iz Slovenske Bistrice za hrvaško kot je čez Puchov most ne poznam. Čez Hajdino je krapinska magistrala zaprta In naj mi teh nekaj 100 m spregleda. Prasec naduti je skapiral, da sem prepričan v svojo krivdo, omenil, da bi moral iti nekje okoli za Videm,.... JEBI GA, napisal mi je položnico za 300 €. Besn ko ris sem zjebal še kufer na BMW-ju in na meji obrnil domov. Tu sem lahko na Puhov most normalno zavil. V petek sem šel na Tepanje k direktorju teh kontrolorjev, mu razložil kje sem peljal, ga vprašal katera pot je sploh pravilna in mi ni znal razložit. Rekel je, da se tam ne vozi. Danes sem šel slikat "vodljivost" tabel in naletel na katastrofalne označbe. Hkrati sem videl, da "prase mamino" od kontrolorja ni vedel ali ni hotel vedeti, da se čez Puhov most lahko pripelješ brez vinjete. Da mu povem pravljico o pesu in mami!!!!

Naložil sem album o DARSOVI lopovščini, jutri bom napisal pritožbo in vložil ovadbo na policiji za to svinjarijo.

Hilton me je s svojo deklico malo čudno gledal, ko sem skakal s fotoaparatom po križišču :evilgrin: ...

post-17531-002976800 1286738634_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he. Ni čisto tak, čeprav je bil Čelan ženin sošolec na kemijski.

V četrtek sem krenil z BMW 1200 RS-om za Črno goro....

No, saj sem ti lepo namignil, da rabiš kolega za župana ....:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he. Ni čisto tak, čeprav je bil Čelan ženin sošolec na kemijski.

V četrtek sem krenil z BMW 1200 RS-om za Črno goro. Službeno. Na Ptuju sem se čez Puchov most priklopil na AC in naletel na DARSOVA kontrolorja. Na RS-u ni vinjete (in je nebo)! Kretenu sem začel vljudno razlagat, da nalepke nimam na motorju, ker se z njim ne vozim po AC in da druge poti iz Slovenske Bistrice za hrvaško kot je čez Puchov most ne poznam. Čez Hajdino je krapinska magistrala zaprta In naj mi teh nekaj 100 m spregleda. Prasec naduti je skapiral, da sem prepričan v svojo krivdo, omenil, da bi moral iti nekje okoli za Videm,.... JEBI GA, napisal mi je položnico za 300 €. Besn ko ris sem zjebal še kufer na BMW-ju in na meji obrnil domov. Tu sem lahko na Puhov most normalno zavil. V petek sem šel na Tepanje k direktorju teh kontrolorjev, mu razložil kje sem peljal, ga vprašal katera pot je sploh pravilna in mi ni znal razložit. Rekel je, da se tam ne vozi. Danes sem šel slikat "vodljivost" tabel in naletel na katastrofalne označbe. Hkrati sem videl, da "prase mamino" od kontrolorja ni vedel ali ni hotel vedeti, da se čez Puhov most lahko pripelješ brez vinjete. Da mu povem pravljico o pesu in mami!!!!

Naložil sem album o DARSOVI lopovščini, jutri bom napisal pritožbo in vložil ovadbo na policiji za to svinjarijo.

Hilton me je s svojo deklico malo čudno gledal, ko sem skakal s fotoaparatom po križišču :evilgrin: ...

ataiba... jaz se celo leto fijakam brez vinjete na mopedu.... pač ne ustaviš in je problem rešen... :closedeyes:

hja malo sva čudno gledala, mi2 sva šla za podlehnik čez puhovega.. pa se pol po rovtah vozla... ker včasih si samo ravno čez hajdino vsekal.. zaj pa tam neki rondoji itn......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He-he. Ni čisto tak, čeprav je bil Čelan ženin sošolec na kemijski.

V četrtek sem krenil z BMW 1200 RS-om za Črno goro. Službeno. Na Ptuju sem se čez Puchov most priklopil na AC in naletel na DARSOVA kontrolorja. Na RS-u ni vinjete (in je nebo)! Kretenu sem začel vljudno razlagat, da nalepke nimam na motorju, ker se z njim ne vozim po AC in da druge poti iz Slovenske Bistrice za hrvaško kot je čez Puchov most ne poznam. Čez Hajdino je krapinska magistrala zaprta In naj mi teh nekaj 100 m spregleda. Prasec naduti je skapiral, da sem prepričan v svojo krivdo, omenil, da bi moral iti nekje okoli za Videm,.... JEBI GA, napisal mi je položnico za 300 €. Besn ko ris sem zjebal še kufer na BMW-ju in na meji obrnil domov. Tu sem lahko na Puhov most normalno zavil. V petek sem šel na Tepanje k direktorju teh kontrolorjev, mu razložil kje sem peljal, ga vprašal katera pot je sploh pravilna in mi ni znal razložit. Rekel je, da se tam ne vozi. Danes sem šel slikat "vodljivost" tabel in naletel na katastrofalne označbe. Hkrati sem videl, da "prase mamino" od kontrolorja ni vedel ali ni hotel vedeti, da se čez Puhov most lahko pripelješ brez vinjete. Da mu povem pravljico o pesu in mami!!!!

Naložil sem album o DARSOVI lopovščini, jutri bom napisal pritožbo in vložil ovadbo na policiji za to svinjarijo.

Hilton me je s svojo deklico malo čudno gledal, ko sem skakal s fotoaparatom po križišču :evilgrin: ...

Ne morem verjeti da te je ''zakasiral'', ker če prideš iz smeri Puchuvega mostu oz. Ptuja proti mejnemu prehodu Gruškovje vinjeta ni potrebna, to je razvidno tudi iz predkrižiščnih tabel na tej obvoznici, saj je sicer zelena AC tabla, ampak je znak za AC prekrižan z rdečim križ-kraž znakom.To da te ni videl, da si se ti priključil na AC šele na tem dovozu je smešno, vinjeta pa je res potrebna če prideš iz smeri Hajdine oziroma cestniske postaje Prepolje, ki je v smeri MB. Zato nevem zakaj tuje avtomobilistične zveze ne svetujejo ostalim, da grejo pred to Darsovo kontrolo, ki je res čisto na koncu AC dol v Dražencih za Ptuj do prvega rondoja, se obrnejo nazaj in nadaljujejo v smeri Hrvaške (MMP Gruškovje), fora je v tem, da na tej obvoznici nimajo kje varno ustavljati in kontrolirati vinjet.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem že videl to neumnost s tablami.

Sem rekel kolegu, da mu pridem nasproti po stari cesti proti Gruškovju in naenkrat se mi je tam za Ptujem zadeva totalno zavozlala s temi tablami, da sem bil kar naenkrat v Vidmu pri Ptuju :)

Točno tako je kot pravi, ni tabel Zagreb (HR) al pa Maribor, je kr nekaj, če pa nisi ravno domač, kaj šele tujec pa je game over.

Je pa res, da sem tam pri odcepu Ptuj pritisnil naravnost čez viadukt kot "smo" navajeni iz starih časov, čeprav je bila tabla Zagreb prečrtana.

Dejstvo je da je manjkala tabla Zagreb (za staro cesto) zato sem peljal po stari smeri, ki pa je bila prečrtana.

Čudno, da noben ne odgovarja za to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se rad mirno vozim, in ker vem, da so tudi te darsove table za vinjete postavljene inkasantsko, sem si spomladi za pičnih 25€ kupil vinjeto, in se brezskrbi furam povsot.

Je pa res, da verjetno nebi mel vinjete na vseh mopedih če bi jih imel več...

Skratka, čez zimo predelujem nosilce tablice, da bo zložljiva. Tablico obrneš gor, nihče je ne vidi prebrat, in ti se lepo pelješ dalje... Pomahaš, pokažeš kako južnjaško gesto in se odpelješ naprej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!