Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Skratka, čez zimo predelujem nosilce tablice, da bo zložljiva. Tablico obrneš gor, nihče je ne vidi prebrat, in ti se lepo pelješ dalje... Pomahaš, pokažeš kako južnjaško gesto in se odpelješ naprej :D

A bi se dalo tako tablico naročit tudi za hišo ? Saj veš, pride poštar in ti nabaše poštni predalnik s položnicami ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa se rad mirno vozim, in ker vem, da so tudi te darsove table za vinjete postavljene inkasantsko, sem si spomladi za pičnih 25€ kupil vinjeto, in se brezskrbi furam povsot.

Je pa res, da verjetno nebi mel vinjete na vseh mopedih če bi jih imel več...

Skratka, čez zimo predelujem nosilce tablice, da bo zložljiva. Tablico obrneš gor, nihče je ne vidi prebrat, in ti se lepo pelješ dalje... Pomahaš, pokažeš kako južnjaško gesto in se odpelješ naprej :D

Nerodno je, da se za 25EUR voziš 6 mesecev. Mi je tako septembra potekla :) Bom naslednje leto aprila nabavil.

Saj ne gre za to, da ne bi imel vinjete, ampak da so table takšne, da se še darsofci zgubijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..............

To da te ni videl, da si se ti priključil na AC šele na tem dovozu je smešno, vinjeta pa je res potrebna če prideš iz smeri Hajdine oziroma cestniske postaje Prepolje, ki je v smeri MB. Zato nevem zakaj tuje avtomobilistične zveze ne svetujejo ostalim, da grejo pred to Darsovo kontrolo, ki je res čisto na koncu AC dol v Dražencih za Ptuj do prvega rondoja, se obrnejo nazaj in nadaljujejo v smeri Hrvaške (MMP Gruškovje), fora je v tem, da na tej obvoznici nimajo kje varno ustavljati in kontrolirati vinjet.

.)

Veš, sem včeraj po ugotovitvi, da nisem naredil napače ugotavljal ali te kot motorista sploh lahko opazi z mesta kontrole. Če v ovinek dobro nagneš, imaš dovolj hitrosti in pelješ po zunanji liniji, se takoj priklopiš na cesto. Osebni avto uporablja priključni pas, motor ga ne rabi in verjetno zato lahko izgleda, da si prišel ravno. V mojem primeru pa frajer ni hotel odgovorit na vprašanje KJE je druga možnost kot čez Puhov most. Omenil sem mu, da je Hajdina zaprta!!! Njegov kolega je govoril o Vidmu,.... dokler si nisem včeraj vzel čas in vse poslikal. Imaš pod albumi dokumentirano kompletno lopovščino.

Danes sem govoril z njihovim šefom g. Medvedom in mu po e-pošti poslal link na slike v albumu. Čakam komentar!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, sem včeraj po ugotovitvi, da nisem naredil napače ugotavljal ali te kot motorista sploh lahko opazi z mesta kontrole. Če v ovinek dobro nagneš, imaš dovolj hitrosti in pelješ po zunanji liniji, se takoj priklopiš na cesto. Osebni avto uporablja priključni pas, motor ga ne rabi in verjetno zato lahko izgleda, da si prišel ravno. V mojem primeru pa frajer ni hotel odgovorit na vprašanje KJE je druga možnost kot čez Puhov most. Omenil sem mu, da je Hajdina zaprta!!! Njegov kolega je govoril o Vidmu,.... dokler si nisem včeraj vzel čas in vse poslikal. Imaš pod albumi dokumentirano kompletno lopovščino.

Danes sem govoril z njihovim šefom g. Medvedom in mu po e-pošti poslal link na slike v albumu. Čakam komentar!

Dobro komentirano, upam, da ti rata pritožba......sem se enako peljal samo, da ni bilo sokolovega očesa.

Pa verjetno te je gledal z teleskopom....PRASCI!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, sem včeraj po ugotovitvi, da nisem naredil napače ugotavljal ali te kot motorista sploh lahko opazi z mesta kontrole. Če v ovinek dobro nagneš, imaš dovolj hitrosti in pelješ po zunanji liniji, se takoj priklopiš na cesto. Osebni avto uporablja priključni pas, motor ga ne rabi in verjetno zato lahko izgleda, da si prišel ravno. V mojem primeru pa frajer ni hotel odgovorit na vprašanje KJE je druga možnost kot čez Puhov most. Omenil sem mu, da je Hajdina zaprta!!! Njegov kolega je govoril o Vidmu,.... dokler si nisem včeraj vzel čas in vse poslikal. Imaš pod albumi dokumentirano kompletno lopovščino.

Danes sem govoril z njihovim šefom g. Medvedom in mu po e-pošti poslal link na slike v albumu. Čakam komentar!

Ata IBA, Star ugotavlja, da zgledam tak star kot ti! :doze: (Jebi ga, če ne bi imel takšnega nicka, bi mu še verjel.) Ampak jaz, ko nisem tak stari, bi se pripeljal skoraj ravno v ovinek na dovozu (zaradi prilagojene hitrosti), pa bi oni DARS-ovec , pa če je še tako čoraf , videl, da se pripeljal čez Puhov most in me pustil mimo brez kazni. Vi ekstemistično hitri, se stalno nekaj bunite! (Kot da ste pri Red Bullu :010 ) Tisti ko kontrloirajo vinjete, bi še morali hitrost, pa bi pol po eni ali pa drugi varianti colali. :lol1:

Popravljeno . Popravil Marvin2
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ata IBA, Star ugotavlja, da zgledam tak star kot ti! :doze: (Jebi ga, če ne bi imel takšnega nicka, bi mu še verjel.) Ampak jaz, ko nisem tak stari, bi se pripeljal skoraj ravno v ovinek na dovozu (zaradi prilagojene hitrosti), pa bi oni DARS-ovec , pa če je še tako čoraf , videl, da se pripeljal čez Puhov most in me pustil mimo brez kazni. Vi ekstemistično hitri, se stalno nekaj bunite! (Kot da ste pri Red Bullu :010 ) Tisti ko kontrloirajo vinjete, bi še morali hitrost, pa bi pol po eni ali pa drugi varianti colali. :lol1:

Dragi Marvin, odkar nosiš kravate, govoriš čiste oslarije. Mislim - ravno v ovinek pa prilagajanje hitrosti?!?!? Halo!!! Pa saj te nihče na tem forumu ne razume.

Popravljeno . Popravil SkySam69
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIBA, saj meni je zaj že tud malo hudo, da se te fstavli in štrajfnli ...

Samo, bodimo pošteni: DARS-dečki majo svojo inkaso-normo in morajo jo pač izpolnit.

Je pa ja lažje za njih, da najdejo enega pacienta, ki godrnja, kot pa da bi naleteli npr. na mene.

Te bi se jim šele stvar zakomplicrala: jaz bi za kazen 300 ojrof moral zaprosit, da mi da predračun, pol pa s predračunom na banko, pa izpolnit kreditne pole, pa še potrdilo z dafkarije da nisn nič dolžn, pa dva poroka za potrditev kredita, pa še zagovor doma češ, kak sn neodgovoren ....

He, he .. se malo hecam: če maš voljo in potrpljenje, te čisto podpiram, da jih tožiš.

(mimogredevinjetosipalekupi press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni danes toti torek? Se vidimo pri Aliju? Da nem sam hodo sebe gledat v špegl tak daleč :whistle: ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni danes toti torek? Se vidimo pri Aliju? Da nem sam hodo sebe gledat v špegl tak daleč :whistle: ..

Samo povej, kak lepi špegl majo tam, a? :naughty:

Jaz pridem...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni vedno lep... ;)

Mora AtaIba not pogledat.... :P

D:

Točno!!!

Vse kaj je lepšega od mene je KIČ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sn vedo da sem kičast, bemti :music3:.

D.

Samo :boobies: ti falijo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uuuu tud te rastejo :ninja:....

D.

rastejo že rastejo, sam ne na pravem mestu... Pa če maš eno vlko povešeno ni isto ko če sta dve napeti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Marvin ! Danes sem v MOTOSI reviji z dne 5 oktobra na strani 38 prebral tole:

"Včasih solidni Gušti, obedovalnico v drevoredu tik ob izolskem krožišču, kjer je med rožami parkiran tipični čolnič, pa odsvetujemo. Okus hrane spominja na rjast nož, namočen v poceni čistilo za okna."

Jebentiga, pa ti si nas v zadnji furi od Maribora do Izole ravno h Guštiju zavleko !

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pa nekako tako:

Okoli 10h:

MB - Muta (ogled trgovine s kosilnicami in poizvedovanje za rezervnimi deli) - Velenje (pri Kompiju povprašat, ce se da blazinice pri bradi kak porihtat na novi celadinki, da ne bo tak tišcala) - pol pa nekam okoli, da sem ob 15h na Trojanah, kjer V-Stromarjem majci spulim . Domov na toplo :)

Ce bi sel kedo zraven naj SMSne ali poklice.

Kompi dela 09-12, tak da ce bi kdo testiral kako celado je treba kar hitro bit tam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri pa nekako tako:

Okoli 10h:

MB - Muta (ogled trgovine s kosilnicami in poizvedovanje za rezervnimi deli) - Velenje (pri Kompiju povprašat, ce se da blazinice pri bradi kak porihtat na novi celadinki, da ne bo tak tišcala) - pol pa nekam okoli, da sem ob 15h na Trojanah, kjer V-Stromarjem majci spulim . Domov na toplo :)

Ce bi sel kedo zraven naj SMSne ali poklice.

Kompi dela 09-12, tak da ce bi kdo testiral kako celado je treba kar hitro bit tam ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ Marvin ! Danes sem v MOTOSI reviji z dne 5 oktobra na strani 38 prebral tole:

"Včasih solidni Gušti, obedovalnico v drevoredu tik ob izolskem krožišču, kjer je med rožami parkiran tipični čolnič, pa odsvetujemo. Okus hrane spominja na rjast nož, namočen v poceni čistilo za okna."

Jebentiga, pa ti si nas v zadnji furi od Maribora do Izole ravno h Guštiju zavleko !

Še dobro da so napisali "Včasih solidni", ker drugače mi ne bi verjeli. Tam sem se prehranjeval včasih, pred štirimi leti in več.

Očitno nimam sreče z izbiro! :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da so napisali "Včasih solidni", ker drugače mi ne bi verjeli. Tam sem se prehranjeval včasih, pred štirimi leti in več.

Očitno nimam sreče z izbiro! :slap:

Maš, maš! Velko srečo! Fse kar si do sedaj izbral, ti je ratalo :yea2: . Če pa je kaj narobe, reklamiramo :evilgrin: .

Sem priden na firmi, delovna sobota, ker ima zlatek obisk.

Še na :kava: ne morem, ker sem saaaam :cry: .

Popravljeno . Popravil ataIBA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še dobro da so napisali "Včasih solidni", ker drugače mi ne bi verjeli. Tam sem se prehranjeval včasih, pred štirimi leti in več.

Očitno nimam sreče z izbiro! :slap:

Nooooo, meni je blo dobro ! Zgleda, da smo meli srečo in jim je sfalilo rje in čistil !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!