Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Ja, ne vem če ni prepozno

http://www.motosvet....ka/page__st__90

odhod iz Bajstrice čez 20 minut.

Prišel poln dobrih vtisov in polnega lampa jedače in pijače. Odlično predavanje! Se pa je videlo, da tudi savinjčani niso več kar so bli O:-) . Na mizah za dobrodošlico keksi s pijačo, po predavanju pa še narezki + odličen vinček :OK: . V užitek!!

Trije so prišli tudi z motorji!!!! Ni zime za eskime :eek: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagan in sprejet zaključni izlet na kračo in pivo sem, dobimo pa se

ob 10:00 pri AtaIBI-eji v soboto v bajstrici! :boobies:

Mračne sile na pohodu :eek: .

IBA je jutri celi dan na objektu v Logatcu, ata pa mora med 9 in 12 uro "služit" v Hočah.

Tak da zame fura odpade :cry: .

Upam, da bote uživali 100/h.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mračne sile na pohodu :eek: .

IBA je jutri celi dan na objektu v Logatcu, ata pa mora med 9 in 12 uro "služit" v Hočah.

Tak da zame fura odpade :cry: .

Upam, da bote uživali 100/h.

Pol pa se moramo dobiti na tuševi pumpi ob 10:00, nazaj na poti pa te pridemo pozdraviti!

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa se moramo dobiti na tuševi pumpi ob 10:00, nazaj na poti pa te pridemo pozdraviti!

Tooooooooooooooooo ...... :grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mračne sile na pohodu :eek: .

IBA je jutri celi dan na objektu v Logatcu, ata pa mora med 9 in 12 uro "služit" v Hočah.

Tak da zame fura odpade :cry: .

Upam, da bote uživali 100/h.

Spreminjam navodila, dobimo se jutri ob 10:00 na pri Bokiju v Hočah, vizavi Lesnine lejvo. Če je že AtaIba si zmislo izgovor, nam še stalno lahko plača kafe. :whistle:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mračne sile na pohodu :eek: .

IBA je jutri celi dan na objektu v Logatcu, ata pa mora med 9 in 12 uro "služit" v Hočah.

Tak da zame fura odpade :cry: .

Upam, da bote uživali 100/h.

Hej, pa kje si ti zaposlen? V Vegradu?

Spuntaj se!!! :evilgrin:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej, pa kje si ti zaposlen? V Vegradu?

Spuntaj se!!! :evilgrin:

Hmmmm. če bi delal v Vegradu, bi lahko bil v Murglah fajn zaslužo in bi lahko mel sobote fraj !

Sicer pa, tak se ti zgodi, če firmo prodaš za en ojro ... he he ... in potem te mora pa Semolič branit !

Al pa nimaš vinjete in ne upaš z nami, da se nebi na Ptuju zgubil ... ?

Mater sn žleht, saj vem. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm. če bi delal v Vegradu, bi lahko bil v Murglah fajn zaslužo in bi lahko mel sobote fraj !

Sicer pa, tak se ti zgodi, če firmo prodaš za en ojro ... he he ... in potem te mora pa Semolič branit !

Al pa nimaš vinjete in ne upaš z nami, da se nebi na Ptuju zgubil ... ?

Mater sn žleht, saj vem. :lol1:

Šele sedaj sem vido, da ste imeli tref punkt pri Bokiju :worship: . Hja, lepo ste me nagnili. Ko bo šef zvedo, da sem firmo zaprl pol ure pred 12 - to, bo huuudo :evilgrin: .

Dober naslov sem dobo in papica je bila OK. Da ne govorim o odlični ekipi :beer2: .... :grupni: . Zimo bo treba nekak preživet :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je blo, samo moramo totim pivovarničarjem razložiti, da hočemo krače na kosti! :slap:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heheheheeeee ... ! Malo kilometrov, fajn klapa in fajn klopa, pa dosti smeha ! Tak, kot mora bit zaključna fura ! :worship:

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krenil ob 6:15 (13 stopinj!), via Bajstrca, Rogatec, OROSLAVLJE ! , AC do Karlovca, via Duga resa do Ogulina, zopet na AC do Perušiča, tam obisk ženinih sorodnikov (hitra južna + nabasal kufer z sirom in rakijo ...), potem do Karlobaga (pol ure čakal, če se javi Baracudek, da mi plača pir - itak sn vedel, da 'puno priča', ha ha ... ), pa jadranki do Senja, pri Bakar-u na AC za smer Vrbovsko (kratka plohica!), nato Črnomelj, Semič, N. mesto, Šentjernej, Sevnica, Laško, v Celju na AC in domov. Skupaj s postanki skoraj 11 ur, 721 km. Vreme pa, razen kratke plohice, da sem si spucal vizir, dobesedno KIČASTO ! Letos zares zaključna !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krenil ob 6:15 (13 stopinj!), via Bajstrca, Rogatec, OROSLAVLJE ! , AC do Karlovca, via Duga resa do Ogulina, zopet na AC do Perušiča, tam obisk ženinih sorodnikov (hitra južna + nabasal kufer z sirom in rakijo ...), potem do Karlobaga (pol ure čakal, če se javi Baracudek, da mi plača pir - itak sn vedel, da 'puno priča', ha ha ... ), pa jadranki do Senja, pri Bakar-u na AC za smer Vrbovsko (kratka plohica!), nato Črnomelj, Semič, N. mesto, Šentjernej, Sevnica, Laško, v Celju na AC in domov. Skupaj s postanki skoraj 11 ur, 721 km. Vreme pa, razen kratke plohice, da sem si spucal vizir, dobesedno KIČASTO ! Letos zares zaključna !

:eek: pa ti to resno? Kaj te nisi reko, da greš z mopedom. Jaz sem razumel, da greš z avtom :headbang::wallbash: .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: pa ti to resno? Kaj te nisi reko, da greš z mopedom. Jaz sem razumel, da greš z avtom :headbang::wallbash: .....

Včeraj še nisem bil ziher glede vremena. Ker če bi zjutraj blo bolj 'kilavo', sploh ne bi bil šel. Rezervna varijanta je pa res bil avto in cela familija.

Popravljeno . Popravil Mohorko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Ali ali?

D.

Jaz se doma zdravim s čajem in antibiotikom, zato me danes ne bo k Aliju.

Sem bil pri Aliju v petek zvečer, pa vas ni bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj za lušte iz zaključne fure 2010:

Zakljucna_2010.jpg

Neki hecn bograč to zgleda???

Ni malo pregosti???

No kakor koli že, glede na to da mene ni blo na ''zaklučni'' furi letos, je popravni ta vikend... OK!!!

Aja razen če bo lepo vreme, takrat derlam, če bo pa dež se pridružim :D

pa če ne bo fura vsaj 400 km pol sploh ni fura!!!

ataIBA jaz si rezerviram en zimski kombinizon pri tebi, v slučaju da kam gremo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki hecn bograč to zgleda???

Ni malo pregosti???

No kakor koli že, glede na to da mene ni blo na ''zaklučni'' furi letos, je popravni ta vikend... OK!!!

Aja razen če bo lepo vreme, takrat derlam, če bo pa dež se pridružim :D

pa če ne bo fura vsaj 400 km pol sploh ni fura!!!

ataIBA jaz si rezerviram en zimski kombinizon pri tebi, v slučaju da kam gremo...

Ni bilo T-boja, ki rabi gume, pa smo lahko jedli kaj druga kot bograč.

Mislim pa, da je to bila testna zaključna fura, na drugi test gremo v Lendavo probat, če mu je že odvrelo, seveda če bo lepo vreme, da ne boš kokodajsal, da še nimaš 400 km. :whistle:

Ti se raje zaglej v :boobies: baracudike in ti bo cajger tak skočil do maximuma, pa pol ne rabiš 400 km prevoženih. (ker te prej pokne po piksni press :slap: )

Sicer pa, še nikoli je nisem videl na mopedi zraven tebe, cele blede ubožice, pa je to mogoče priložnost. :eek:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!