Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

aha pri 50...

A se progi še vedno tak pišejo  :hmm:  :hmm:  :hmm:

El Barto

Načeloma ne, ampak tovrstna znanost mi je všeč... LOOP RULES!!!

Sicer pa, kar se tiče angležev... če pridejo 22. zvečer v MB in morajo biti 23. zvečer že v Bohinju, odpadejo 200+ km ture okoli MB... in konec koncev... IMHO... Golica in route 69 sta mega ql, ampak a jih ne bi raje popeljali po Sloveniji??? "Turca prekmurca" mi zveni zelo lepo, cesta MS-Ljutomer-Ptuj-SB je zelo slikovita, 10+dobrih gostiln in vinotočev, nekaj gradov, čudoviti razgledi in dober asfalt.

Če so na poti proti Bohinju, pa bi se jih verjetno splačalo nagnat skozi Savinjsko dolino (Mozirje) na Črnivec in pol dalje na Gorenjsko...

LP

Marko

p.s.: Barto, še 1x hvala za prevoz... ;) ono s pico pa... :whistle:

p.p.s.: Pihljač, tudi tebi hvala za dostavo! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe...povej Milici, da je Pizza-delivery boy vedno na voljo :devil: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 zvečer pridejo, 24. zjutraj odrinejo...tu so celi dan.

A naredimo krožek izjemoma v ponedeljek zvečer???

Pa kje drugje???

:beer1: :beer1::beer1: :drunk: (šala)

LP, El B.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pri 50...

A se progi še vedno tak pišejo 

emmmm.... ma ne... ampak sem se spomnil na Basic, v katerem sem leta 1985 malo programiral... pa me je malo nostalgija doletela... :grim :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

IMHO... Golica in route 69 sta mega ql, ampak a jih ne bi raje popeljali po Sloveniji???

...maš res, maš res... :worship: Sem preveč na lepe ceste mislil... Oziroma so moje misli še vedno na Golici... :wub:

Elbarto, vseeno jih kar po SLO zapelji, ja... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

22 zvečer pridejo, 24. zjutraj odrinejo...tu so celi dan.

Ena tura za cel dan:

post-2208-1116452832_thumb.jpg

376 km, čas vožnje 6:47 ob povprečni hitrosti 55.3 km/h. Prečkanje meje: samo 2x. :)

lp, D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

376 km, čas vožnje 6:47 ob povprečni hitrosti 55.3 km/h. Prečkanje meje: samo 2x. :)

lp, D.

Še osnovni waypointi:

Maribor

Vurberg

Ptuj

Ptujska Gora

Majšperk

Štatenberg

Poljčane

Šmarje pri Jelšah

Podplat

Grobelno

Šentjur

Štore

Celje

Šempeter

Prebold

:naughty:

Trbovlje

Trojane

Ločica

Kamnik

Stari Trg

Radmirje

Mozirje

Velenje

Mislinja

Sl. Gradec

Dravograd

:naughty:

Soboth (A)

:naughty:

Radlje

Maribor

lp, D.

Popravljeno . Popravil danci1973
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ni slabo spljoh, Danči. :yes:

Edino od Majšperka do Poljčan zna bit malo pognojena cesta in kaki traktor gor. Pa asfalt ni ravno nov. Je pa še vseeno nadvse primerno za LT vožnjo. Pa tudi ST ne bi smel bit problem. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bodo z mopedi prišli čez pol evrope potem kruzajo in jim je moto verjetno narediti čim več km :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa res......sploh si ne znam predstavljat 20 motoristov, brez zapletov.......

Pred 4 leti smo bili s 4 motorji in smo do Slov.B. potrebovali kar 1 uro, da smo se našli...na žalost je bil tukaj vmes padec enga motorista(nič poškodb)ali ipak je 1 ura šla po gobe.....

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja naj se naredi več opcij pa se jim ponudi, kolko km bi radi naredili, ne? :hmm:

Pa če so že na tem koncu, jih jaz ne bi glih nekam v rovte vozil, raje en krog po vzhodu. Rovte in potem ta velke pukle pa si itak lahko ogledajo, ko bodo proti Bohinju pičli. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa res......sploh si ne znam predstavljat 20 motoristov, brez zapletov.......

ja pol ste pa loleki, mi smo se po 20+ vedno vozili skupaj in ni blo nobene panike pa še marsikatere solo motoriste smo prehiteli, tak da nismo bili ravno počasni (ok par stop točk zbereš če se kateremu vtrga in pobegne naprej da lahko počaka). če pridejo čez pol evrope se bodo menda že znali peljat v skupini. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če jih ne pelješ na "heilige Jeruzalem" med Ljutomerjem in Ormožem, potem itak ne bodo nič pametnega videli in spili ! :P da o relaksaciji v kakih termah sploh ne govorim !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

datumsko sicer :topic: ampak vseeno v vednost !

vinogradniki iz Jeruzalema vas z veseljem in ponosom vabijo na predstavitev

izbranih vin iz Jeruzalema.

Tretji pregled vin s kulinarično in kulturno spremljavo se bo odvijal v soboto,

4. junija 2005 od 11.00 ure dalje v Zidanici Malek pri Jeruzalemu.

Gost dneva bo vinar Krutzler iz Gradiščanskega v Avstriji.

Dan odprtih vrat v kleteh sodelujočih vinarjev pa bo v nedeljo, 5. junija 2005.

Dodatne informacije:

www.jeruzalem-si.si

miro.munda@email.si (++386 41 474 935)

tkhlebec@siol.net

emiltrop@email.si

Janko Magdič (++386 41 518 148)

info@jeruzalem-ormoz.si

office@dveri-pax.com

vino-k@t-online.de

Kmetija Janežič (++386 41 316 077)

luttenberger@aon.at

stampar@stajerska.com

Franček Puklavec (++386 41 518 148).

Vabljeni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol ste pa loleki, mi smo se po 20+ vedno vozili skupaj in ni blo nobene panike pa še marsikatere solo motoriste smo prehiteli, tak da nismo bili ravno počasni (ok par stop točk zbereš če se kateremu vtrga in pobegne naprej da lahko počaka). če pridejo čez pol evrope se bodo menda že znali peljat v skupini. .)

saj ne pravim, da se ne bodo znali pelat....jaz se zaenkrat še nisem peljala s takšno skupino motoristov zato nevem kako to zgleda v praksi....

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče nekih velikih kilometrov nima smisla delat. Če mene vprašate bi jih odpeljal v smeri Ptuja ( čez Vurberk), nato morda na že omenjeni Jeruzalem ali na Švabovo :OK: (super hrana in pijača ter nizke cene in čudovita razgledna točka)-malo dalje od Borla. Mogoče na Ptujsko goro-tudi čudovit razgled. Zrihtam patra Jankota za resnično zanimivo razlago o zgodovini te čudovite cerkve. :worship: Lahko se jih za štos pelje v dolino Winetou na postrv, ki si jo ulovijo sami. Ali pa v Podčetrtek na Jelenov greben in vse kaj je tam okoli zanimivega. Prepričan sem, da jim do same vožnje glih nebo najbolj. Pa še nekaj. Če so že prišli v Slo jih pa res nima smisla vozit v sosednje države :BUA: . Zvečer pa seveda obvezno na Lent na lepinjo s kajmakom :OK: . Se pa strinjam, da se prestavi tokratno druženje na ponedeljek :yea2: .

Lep pozdrav izpod vinogradov! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po pohorski strmini bo od sobote dalje možen en hud adrenalinski spust - PohorJET ali poletno sankanje..ostri zavoji med drevesi, drzni spusti v nepredvidljiva brezna in ravninski hitri deli...

* start - nadmorska višina: 569 m

* cilj - nadmorska višina: 336

* hitrost do 40 km/h :kva2:

* spust s 68% nakloni :slap:

* dolžina proge 1 km :yea1:

Kakšni kandidati? :photo: Bi mogoče šli kakšen torek?

več na www.pohorje.org

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšni kandidati?  :photo:  Bi mogoče šli kakšen torek?

B)

a še vprašaš????? :blink: :P seks, pijača, adrenalin - saj veš da kjer je karkoli od naštetega ali celo vse sem zraven :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PohorjeJET definitvno in to kar kmalu, sicer me malo skrbi hitrost samo do 40 km/h :cry: :cry:

Kako pa kež s kakšno furo za soboto? Očitno je največ kandidatov je očitno za Golico. Jaz bi glede na tom, da bo ta sobota sončna malce podaljšal...

Kaj pa danes? Gre kdo na pir v Ljutomer? :beer2:

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOOOOOOLIO :yea2:

aplavz, aplavz, aplavz :yea2: :yea2: :yea2: :OK:

jaz sem definitivno zraven. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa danes? Gre kdo na pir v Ljutomer? :beer2:

LPMM

Stari sori danes ne gre skoz - sem pri kolegu na vikendu na rojstnem dnevu :yea2:

Jutri pa sem definitivno v Ljutomeru. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KOOOOOOLIO  :yea2:

aplavz, aplavz, aplavz :yea2:  :yea2:  :yea2:  :OK:

jaz sem definitivno zraven.  :grim

:grim stari, si pir zavohal :hmm: :hmm:

mogoče v soboto še od mene kakšnega dobiš

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

banda mariborska, če bo kdo na Golici, najme pocuka za kombinezon (srebrna CBR 600 F brez oznak, LJ reg.)... ETA na Golici je okoli 14:00. Zna biti tudi motoristek tam, pa nekaj velejčanov, pa še poleg enega žabarja (mene) še en motosvet žabar... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!