Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Mogoče pa letoš še jaz pridem na Pannonijo - inštruktorska skupina seveda :-).

No, če mi uspe star leder anzug spravit gor, ker novega pod nobenim pogojem SPLJOH ne smem počohat, ker pol bo grdi ph34r.gif.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa letoš še jaz pridem na Pannonijo - inštruktorska skupina seveda :-).

No, če mi uspe star leder anzug spravit gor, ker novega pod nobenim pogojem SPLJOH ne smem počohat, ker pol bo grdi ph34r.gif.

D.

Buc - buc debelušček O:-) .

Ki si te vido debele inštruktore? Poglej si oba naša: Dančija & Godya. Kak sta zaplula v resne motoristične vode, sta se začela sušit :OK: .

(danebošmenegledo press :P )

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa letoš še jaz pridem na Pannonijo - inštruktorska skupina seveda :-).

No, če mi uspe star leder anzug spravit gor, ker novega pod nobenim pogojem SPLJOH ne smem počohat, ker pol bo grdi ph34r.gif.

D.

Pa inštruktorji imajo izkušnje! :closedeyes:

Kaj nisi gledal TopGuna? :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za tiste ki vejo ali samo mislijo da lahko na svoji vožnji in varnosti v cestnem prometu še kaj izboljšajo je to MUS!!!

Mus ravno ne, imaš pa prav, Barracudek - je zelo koristno.

Za tiste buksle, ki mislijo da ne morejo ničesar izboljšat je še večji mus. :)

http://www.motoracin...te-na-pisto-da/

Uh, Igorr, super! :yea2:

Mogoče pa letoš še jaz pridem na Pannonijo - inštruktorska skupina seveda :-).

No, če mi uspe star leder anzug spravit gor, ker novega pod nobenim pogojem SPLJOH ne smem počohat, ker pol bo grdi ph34r.gif.

D.

Hi, hi, ... si tudi ti pretiraval s 'tuningom'? :P

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo morda kak set grelcev za gume pa jih 17.5 in 18.5 ne potrebuje? Bi se priporočal!

Pašem v stari leder wooohooo ;-). trance_43_wavetowel2.gif

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo morda kak set grelcev za gume pa jih 17.5 in 18.5 ne potrebuje? Bi se priporočal!

Pašem v stari leder wooohooo ;-). trance_43_wavetowel2.gif

D.

Od grelcev imam samo stari termofor, pa še ta pušča :blush: .

Kaj pa s starim ledrom se lahko vsedeš :cry: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od grelcev imam samo stari termofor, pa še ta pušča :blush: .

Kaj pa s starim ledrom se lahko vsedeš :cry: ?

Lahko!!! :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

se prvič javljam tukaj, kako kaj deluje ta krožek, ali bo kdaj kakšen meeting da spoznam ''sosede'' ali morda skupna vožnja?

Lp,

Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

se prvič javljam tukaj, kako kaj deluje ta krožek, ali bo kdaj kakšen meeting da spoznam ''sosede'' ali morda skupna vožnja?

Lp,

Rok

Rok pozdravljen!

Vidim, da si tudi iz maribora! Komot se kdaj zmenimo za kako furo...javi mi svoj mail al kaj takega na pm, pa se komot slišimo (sem tud nov tu gor :blush: )

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rok pozdravljen!

Vidim, da si tudi iz maribora! Komot se kdaj zmenimo za kako furo...javi mi svoj mail al kaj takega na pm, pa se komot slišimo (sem tud nov tu gor :blush: )

lp

Oba pozdravljena!

Kak torek se dobimo pri Aliju - picerija v Počehovi - po 20 uri. Drugače pa se za kako furo kar tukaj zmenimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa lepo vreme jaz pa dežurn :cry: :cry: :cry: :cry:.

AtaIBA, kdaj lahko pridem našega pokazat in vaše kepice pocartat?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa lepo vreme jaz pa dežurn :cry: :cry: :cry: :cry:.

AtaIBA, kdaj lahko pridem našega pokazat in vaše kepice pocartat?

D.

Kdaj hočeš. Smo stalno zunaj in doma. No, jutri popoldan imam družinski piknik za cca 20 ljudi. Nabavil sem 20 kg kruha, pol kg mase za čevape, dve papriki in gajbo dobre pohorske vode iz izvira :evilgrin: . Za žar imam 4 brikete. Naj se vidi razkošje :whistle: ....

P.S. Tudi jaz dežuren :wacko: !!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj hočeš. Smo stalno zunaj in doma. No, jutri popoldan imam družinski piknik za cca 20 ljudi. Nabavil sem 20 kg kruha, pol kg mase za čevape, dve papriki in gajbo dobre pohorske vode iz izvira :evilgrin: . Za žar imam 4 brikete. Naj se vidi razkošje :whistle: ....

P.S. Tudi jaz dežuren :wacko: !!!

Serbus dežurna!

AtaIBA, da neoš vse pojedo, kar si zadnjič oropal mojega soimenjaka! :whistle:

Jaz pa bom danes turist in se bom udeležil vožnje turisticus. Na žalost ne more nihče z mano, ker ne vozite pravih mopedof! :boobies:

post-15044-0-48953100-1304831833_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Serbus dežurna!

AtaIBA, da neoš vse pojedo, kar si zadnjič oropal mojega soimenjaka! :whistle:

Jaz pa bom danes turist in se bom udeležil vožnje turisticus. Na žalost ne more nihče z mano, ker ne vozite pravih mopedof! :boobies:

veš zakaj si dobo tak vlke kufre polek guzzija? Da vse tiste hamre pa gedore spraviš nekam...

Serbus dežurna!

AtaIBA, da neoš vse pojedo, kar si zadnjič oropal mojega soimenjaka! :whistle:

Jaz pa bom danes turist in se bom udeležil vožnje turisticus. Na žalost ne more nihče z mano, ker ne vozite pravih mopedof! :boobies:

veš zakaj si dobo tak vlke kufre polek guzzija? Da vse tiste hamre pa gedore spraviš nekam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helou Helou!

Žal danes delam in tako ali tako že dežuje, med tednom pa bi se dalo kaj zmenit za kako furo, bi bilo fajn se vozit, če bi nas bilo več skupaj :))) Drugače pa se lahko sproti zmenimo... Tako spremljam forum dnevno :)

Moj mail pa je v podpisu pripet, takda samo PIŠITE :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si včeraj zvečer zažlel malo stare moto družbe in proti 21:00 uri odpeljal na severni del mesta. Presenečen ugotovil, da ni na starem mestu nobenga spljoh :eek: Baje sta bila malo pred tem dva moto modela na pijači. Očitno sta obupala. Pa sem si rekel, mogoče so pa na jugu mesta (Hoče). Žal tudi tam ni bilo ne sluha, ne duha o kakšni znani faci spljoh. V Mlado lipo nisem šel pogledat :naughty: :whistle: :xx: :P

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si včeraj zvečer zažlel malo stare moto družbe in proti 21:00 uri odpeljal na severni del mesta. Presenečen ugotovil, da ni na starem mestu nobenga spljoh :eek: Baje sta bila malo pred tem dva moto modela na pijači. Očitno sta obupala. Pa sem si rekel, mogoče so pa na jugu mesta (Hoče). Žal tudi tam ni bilo ne sluha, ne duha o kakšni znani faci spljoh. V Mlado lipo nisem šel pogledat :naughty: :whistle: :xx: :P

Škoda, da nisi nič poklical ali vsaj na forumu kaj napisal... :(

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem si včeraj zvečer zažlel malo stare moto družbe in proti 21:00 uri odpeljal na severni del mesta. Presenečen ugotovil, da ni na starem mestu nobenga spljoh :eek: Baje sta bila malo pred tem dva moto modela na pijači. Očitno sta obupala. Pa sem si rekel, mogoče so pa na jugu mesta (Hoče). Žal tudi tam ni bilo ne sluha, ne duha o kakšni znani faci spljoh. V Mlado lipo nisem šel pogledat :naughty: :whistle: :xx: :P

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Škoda, da nisi nič poklical ali vsaj na forumu kaj napisal... :(

D.

Ja, res škoda, da nisi nič napisal. Ta dva modela sta bla ziher 'Duo Dizaster' ... :whistle:

AtaIBA, prideva(mo) mi to malo pogledat, tote male knedle.

Te pokličem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AtaIBA, prideva(mo) mi to malo pogledat, tote male knedle.

Te pokličem.

Ni blema :OK: . So pravi termiti, carteki in oh in sploh :photo: . Po jutranjem hranjenju pa tako pašeee sprehod do Baldota na :kava: ali dve + dodatek (ali dva :doze: ).

Danes popoldan peljem enga dečka po BMW 1200 RS-a v Krško, v soboto grem na piknik na primorsko, drugače pa "domek, sladki domek".

Se čujemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem nov, iščem kakšno družbo za furo.

Kdaj, kje se kaj zbirate? Sem iz MB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponavadi se zbirajo (bil 2x) :) ob torkih v piceriji Ali (mi je preblizu), ampak je zadeva malo zamrla po nekih notranjih zadevah, tako da neke gneče najbrž ni več.

Ali se motim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni važno, če zamira. Zmenimo se, pa bo dobro. Vsaj za nas. :blush:

Torej čet ali pet, se gre kdo pelat?? Preden bo slabo vreme, spet. :)

Kaka fura do Sobotha ali kaj podobnega, bi bla najs...

Jaz grem 100%.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

se prvič javljam tukaj, kako kaj deluje ta krožek, ali bo kdaj kakšen meeting da spoznam ''sosede'' ali morda skupna vožnja?

Lp,

Rok

Rok pozdravljen!

Vidim, da si tudi iz maribora! Komot se kdaj zmenimo za kako furo...javi mi svoj mail al kaj takega na pm, pa se komot slišimo (sem tud nov tu gor :blush: )

lp

Tudi jaz sem nov, iščem kakšno družbo za furo.

Kdaj, kje se kaj zbirate? Sem iz MB.

Zdravo vsem!

Dobivamo se pri Aliju (ali na flugplacu, ali ... kjerkoli pač se že zmenimo) ob torkih, ampak prej se malo 'optačlamo' tukaj, ... naslednji torek nas bo kar nekaj manjkalo, ker imamo v sredo DeyZiko :010. Potem pa po dogovoru.

Pa srečno na furcah; bo že kdaj priložnost, da se skupaj kam odpeljemo. Npr. na postrvi v Ljubno ... njami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!