Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Sem si včeraj zvečer zažlel malo stare moto družbe in proti 21:00 uri odpeljal na severni del mesta. Presenečen ugotovil, da ni na starem mestu nobenga spljoh :eek: Baje sta bila malo pred tem dva moto modela na pijači. Očitno sta obupala. Pa sem si rekel, mogoče so pa na jugu mesta (Hoče). Žal tudi tam ni bilo ne sluha, ne duha o kakšni znani faci spljoh. V Mlado lipo nisem šel pogledat :naughty: :whistle: :xx: :P

Pozdrav izpod vinogradov!

Rocky B)

Po 21 uri smo bli v hočah ja sam eno kafano više :D Mega Bar je bila tokratna lokacija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda, sem zamudo torek! Danes se gre kdo kaj vozit? V torkih mi je ful jeba ker običajno delam do 22 grrrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda!

Leto (in malo več) je naokoli, skarjni cajt da malo prečekiram kaj dogaja. :rolleyes:

Meni se v tem cajtu ni nič kaj posebje omembe vrednega dogajalo - mopeda še vedno nimam :( , dela mam še vedno preveč tak da mi tudi moped (ča ga bi slučajno mela) nebi kaj dosti koristo, ker se z njim seveda nebi mogla vozit (vsaj ne tolko kot bi mi pasalo)-_-

Kje se kaj zdaj po novem dobivate, če se še sploh kje dobivate :hmm: (mislim na kako bolj stalno lokacijo in dan v tednu )

Pa-pa za tacajt!:winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda!

..................................

Kje se kaj zdaj po novem dobivate, če se še sploh kje dobivate :hmm: (mislim na kako bolj stalno lokacijo in dan v tednu )

Pa-pa za tacajt!:winkiss:

Vsak dan od 5 zjutraj do 21 ure zvečer na placu za hišo pri meni :whistle: . Zgleda pa tak:

post-17531-0-70796800-1305208871_thumb.jpg

post-17531-0-56591700-1305208998_thumb.jpg

post-17531-0-09481800-1305209166_thumb.jpg

post-17531-0-15296300-1305209217_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan od 5 zjutraj do 21 ure zvečer na placu za hišo pri meni :whistle: . Zgleda pa tak:

Ooo, vidim, da ste bli zopet pridni čez zimo :yes: .)

Kak luštkana pasja deca ... buci buci buci ... :wub: Pridemo en dan z našo deco, da se vsi skup malo pokotajo po toti tvoji lepo porazirani travi ! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos pusiji :whistle:

Brez revme sem se vrnil z yugonostalgičnokulinarične fure. (imam pač 2 kili več, samo se je splačalo :sleep2: )

Vreme je bilo pestro, vendar smo se dežju izognili in ga imeli cca 1 uro/25 ur vožnje, kar je dobro (4%).

Torej:

Lenart-Banja luka via Vrbas kanjon Jajce-Travnik-Sarajevo(Amra)-Foča-Nikšič-Podgorica(JNA kolegi i kumovi)-Budva-Kotor-vukojebina-Mostar(Mostar Innn sa garažom)-Imotski-Sinj-Knin-Pašman(Damir i co.)-Obrovac-Velebit-Karlovac in kuči. :beer1:

Temperature od 9 C do 28 C, relativna vlaga od 50% do 100%, 1750 km in mnogo časa za kulinarične dobrote in seveda Sarajevsko, Nikšičko, Karlovačko in na koncu Union pivo. :notworthy:

Vsi po jugi so prave face, še zmeraj prijazni in taki, kot morajo biti iz starih štosov!

pa še nekaj slikic za one, ki jih zebe! (Druga slikica je z mednarodnega mejnega prehoda med Republiko Srbsko in Črno Goro, ostale so Piva in accu jezero HE Piva. Na koncu se pa je japonček odločil, da raztrga gumo :slap: )

Lepo, lepo :)

Vidim, da Vas je Kamikazica naučila kako se gume racionalno uporabljajo :)

Za slabih 1000 km še bojo, samo malo je treba nagnit, ko so cele bele je pa počasi treba o menjavi razmišljat :P

Za še bolj varčne (takšne, ki nosijo moto opremo nazaj v Lojza in jemljejo isto, cenejšo) obstaja še dodatna rešitev za še nekaj kilometrov (kako se naredi 45.000 na sprednji gumi press).

post-12860-0-45382900-1305279956_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos banda!

MATjuška! :winkiss:

Za še bolj varčne (takšne, ki nosijo moto opremo nazaj v Lojza in jemljejo isto, cenejšo) obstaja še dodatna rešitev za še nekaj kilometrov (kako se naredi 45.000 na sprednji gumi press).

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak dan od 5 zjutraj do 21 ure zvečer na placu za hišo pri meni :whistle: . Zgleda pa tak:

.. pa kaj mamaIBA mora tud od petih vjutro do devetih večer dežurat ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. pa kaj mamaIBA mora tud od petih vjutro do devetih večer dežurat ???

Ne, njo tudi že pazi! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos mopedisti,

na razpolago sta še 2 prosta mesta v šoli varne vožne v Vranskem.

2.6.2011 - četrtek, z začetkom ob 10:00. Cena je 120 eur ne glede na članstvo in je fiksna. (Sicer 150)

Inštruktor je g. Vojko Safran.

(bo nas 8) Čas imate do četrtka, ko moramo oddati spisek in pobrati akontacijo za resnost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos mopedisti,

na razpolago sta še 2 prosta mesta v šoli varne vožne v Vranskem.

2.6.2011 - četrtek, z začetkom ob 10:00. Cena je 120 eur ne glede na članstvo in je fiksna. (Sicer 150)

Inštruktor je g. Vojko Safran.

(bo nas 8) Čas imate do četrtka, ko moramo oddati spisek in pobrati akontacijo za resnost.

Zanimivo,

čuj, če maš cajt se pripelji na Pannonijo, boš najprej malo tu probal :)

lp

PS: Danes Ali ne, lahko pa piknik na Pannoniji :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo,

čuj, če maš cajt se pripelji na Pannonijo, boš najprej malo tu probal :)

lp

PS: Danes Ali ne, lahko pa piknik na Pannoniji :)

Danes vidim, da Ali ne. :whistle:

Cajt je očitno vrednota, torej cajt ne. :headbang:

Bi prišel, samo se ne bi učil na pisti. :sleep2:

Imejte se skrajno dobro, pa motorof ne sme Vapo voziti, ker se poškodujejo! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav iz Panonije, tu je tak lepo vreme...........

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav iz Panonije, tu je tak lepo vreme...........

Seos dirkalniki!

Kaj nihče ne bo nič zapisal, kako je kaj bilo na ringu? :surrender:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos dirkalniki!

Kaj nihče ne bo nič zapisal, kako je kaj bilo na ringu? :surrender:

Si nismo upali, da ne bi preveč rajcali :)

Jaz sem že v torek postavil svoje najboljše cajte (3 krogi s peciklom :)

Drugače je pa minilo brez večjih zapletov, drugi udeleženci pa bojo svojo plat zgodbe povedali :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob kolkih na TUŠ pumpi?

Sem že skoraj pozabil na take poste in prilepljene rute.

Jaz sem bil delovno razpoložen in sem moral na Bled na BMW Eco regato - promocija svetovnega prvenstva v veslanju, ki bo konec avgusta na Bledu. Ker je kazalo lepo, sem krenil preko Dravograda, Labota, Pliberka, Borovelj in Ljubelja proti Bledu. Ko sem se vračal, sem začutil vlago pri Mošnjah in obrnil proti Kranjski gori ter čez Korensko sedlo, Baško jezero, Vrbo, Poreče, Celovec in Velikovec prišel domov. Malce je sijalo sonce, malce pršilo, večjega dežja pa ni bilo.

Če bo vreme grem v četrtek v Monakovo (Minken za Hrvate) na veslanje in se vračam v nedeljo.

V torek se ne vidimo pri Aliju, bom pa probal najti kaj časa, da pogledam male termite v Bistrici preden toliko zrastejo, da me bojo imeli za malo malco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj krenem v München na regato. Ker je vreme grem po stari cesti po Avstriji in po AC po Nemčiji. Časa imam do 15.ure. Google mi ponuja tri možnosti.

Prva čez Turacher höhe http://maps.google.s...617,5.39978&z=8

druga čez Judenburg, Liezen in Bad Ischl http://maps.google.s...39978&z=8&via=1

(obe čez Dravograd) in tretja mimo Graza - ampak res mimo - in do Judenburga nato pa kot druga: http://maps.google.s...703,5.39978&z=8

Kaj menite izkušeni?

Po Nemčiji bom šel na AC zaradi časa in ker so običajno tam ceste dolgočasne - razen če kdo ve za katero zanimivo. Upam, da bi vreme v nedeljo, ko grem nazaj še v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj krenem v München na regato. Ker je vreme grem po stari cesti po Avstriji in po AC po Nemčiji. Časa imam do 15.ure. Google mi ponuja tri možnosti.

Prva čez Turacher höhe http://maps.google.s...617,5.39978&z=8

druga čez Judenburg, Liezen in Bad Ischl http://maps.google.s...39978&z=8&via=1

(obe čez Dravograd) in tretja mimo Graza - ampak res mimo - in do Judenburga nato pa kot druga: http://maps.google.s...703,5.39978&z=8

Kaj menite izkušeni?

Po Nemčiji bom šel na AC zaradi časa in ker so običajno tam ceste dolgočasne - razen če kdo ve za katero zanimivo. Upam, da bi vreme v nedeljo, ko grem nazaj še v redu.

Googlu moraš včasih malo pomagat.

Prvaa

Druga

Del druge že zna moped sam na pamet, tak da boš lahko malo spal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasno, hvala!

Bom preučil in se odločil. Malo me baše čas, saj moram biti najkasneje ob 15.00 na sestanku in ne smem zamuditi. zato bom raje šel malce prej na pot (okoli 6:30) in šel od Salzburga po AC - tako je naračunanih okoli 7 ur vožnje pa je fajm imeti še kakšno rezervo - rad se zgubim. Nazaj pa bom razmislil o tvojem prvem predlogu. Pri drugem predlogu me zanima ali je cesta Nadvojvode Janeza že odprta, saj je očitno pozimi pod snegom. navsezadnje pa bom moral še nekajkrat v Műnchen in nazaj, da se bom lahko peljal po vseh cestah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krasno, hvala!

Bom preučil in se odločil. Malo me baše čas, saj moram biti najkasneje ob 15.00 na sestanku in ne smem zamuditi. zato bom raje šel malce prej na pot (okoli 6:30) in šel od Salzburga po AC - tako je naračunanih okoli 7 ur vožnje pa je fajm imeti še kakšno rezervo - rad se zgubim. Nazaj pa bom razmislil o tvojem prvem predlogu. Pri drugem predlogu me zanima ali je cesta Nadvojvode Janeza že odprta, saj je očitno pozimi pod snegom. navsezadnje pa bom moral še nekajkrat v Műnchen in nazaj, da se bom lahko peljal po vseh cestah.

To misliš preko velikega kleka ?

Je odprta od prvega maja nekje ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To misliš preko velikega kleka ?

Je odprta od prvega maja nekje ...

Mislim, da ne? Tvoja druga ruta vsebuje cesto L704 - ki je tudi označena kot "cestninska", zgleda pa, da preči hribe in se priključi na cesto Liezen - Schladming. Ne poznam je še. Najverjetneje bom šel po moji prvi varianti.

Grem likat srajce in pakirat.

BTW: kaj za motor obstajajo takšni obešalniki, kot jih lahko montiraš na zadnjo stran prednjega sedeža v avtu, da bi gor obesil suknjo in srajce, ki jih rabim za sodniško uniformo? Morda bi pa na moj roštilj odzadaj privezal omaro iz spalnice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L704 je bila pred kakšnim mesecem še zaprta zaradi plazu čisto na vrhu prelaza, torej neprevozna :) že v dolini tabla gespert. Sicer bi bila normalno prevozna.

Ali so sedaj plaz že odpravili (se je stopil), jo odprli, ali pa je plaz morebiti naredil kakšno škodo, mi ni znano.

p4101536.jpgp4101537.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AIRPOWER 2011

Največji dogodek v 2011

Odhod 2.7.2011 iz letališča v Skokah. Prijave na 040/329-208

Avtobus 15€

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!