Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Kaj, bomo tam? Če ja, te pridem.

Ni šlo nikakor :wacko: . Sn ze vlego samo za 5 minut in nategno do 11 h......

Porodniška še kar traja....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žal mi ni zneslo. Se je pojavila možnost, da eno položim in sem jo izkoristil (priložnost). Pa, ko sem ži enkrat navalo, sem kar nadaljeval in jih položo nekaj kvadratnih metrov. Končal ob desetih zvečer.

Hilton - lepo te prosim, idi še za sedem mesecev v Jodlarijo, da lahko ponovimo vajo - obljubim, da bom takrat prišo.

cuj sem se naredo avstrijca pa nisem nic placal :closedeyes: tak da .... so m pol pluvali....

pac od 17 do 22 sem bil prisoten na flugplacu.. pa se mi pol res ni dala vec gori bit :P

marvin hvala za sms :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cuj sem se naredo avstrijca pa nisem nic placal :closedeyes: tak da .... so m pol pluvali....

pac od 17 do 22 sem bil prisoten na flugplacu.. pa se mi pol res ni dala vec gori bit :P

marvin hvala za sms :P

Nema na čemu, i drugi put! :whistle:

Sem pa ti en minus prisolil, ker vem da te to jezi! :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

............

Sem pa ti en minus prisolil, ker vem da te to jezi! :closedeyes:

He-he! Sem takoj popravil :whistle: ...

Jutri fura?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutre ob nih 9ih v Houči na Tuovi pumpi... Jaz pa Danči grema ziher, če bo še pa kdo hcoj prišo pa ga ma tui sebi vzela... Destinacion DINKO, obvezne kopalke, in piđama. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutre ob nih 9ih v Houči na Tuovi pumpi... Jaz pa Danči grema ziher, če bo še pa kdo hcoj prišo pa ga ma tui sebi vzela... Destinacion DINKO, obvezne kopalke, in piđama. :D

Kul...se vidimo pol doli. Mi2 štartava malce prej. Kopalke in piđama so že spakirane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Destinacion DINKO, obvezne kopalke, in piđama. :D

Moje :wub: ne morem pustit same z dvema termitoma. Včeraj popoldan zaaran predzadnji, naslednji teden gre v Pekre, mali Nuk pa si je mene izbral za šefa O:-) . Tako je iz planirane ene babike ostal dečko.

Bila pa je gužva:

post-17531-0-69713600-1308982429_thumb.jpg

post-17531-0-56897300-1308982538_thumb.jpg

post-17531-0-25011100-1308982631_thumb.jpg

post-17531-0-65246000-1308982733_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje :wub: ne morem pustit same z dvema termitoma. Včeraj popoldan zaaran predzadnji, naslednji teden gre v Pekre, mali Nuk pa si je mene izbral za šefa O:-) . Tako je iz planirane ene babike ostal dečko.

Bila pa je gužva:

en + za kur*enje :yea1:

Če bi blo pr meni to vse nas hofu tui nebi več hodo od koče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje :wub: ne morem pustit same z dvema termitoma. Včeraj popoldan zaaran predzadnji, naslednji teden gre v Pekre, mali Nuk pa si je mene izbral za šefa O:-) . Tako je iz planirane ene babike ostal dečko.

Bila pa je gužva:

tudi jaz ostala doma, da lahko žulim knjige :book::slap:

Lepo mate doma! Najlepši sta spodnji dve sliki! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz ostala doma, da lahko žulim knjige :book::slap:

Lepo mate doma! Najlepši sta spodnji dve sliki! :OK:

Potolaži se, Barracudika !

Jaz sem Barracudeku prtisno en velki - za NE-kur*enje .. Upam, da ga bo izučilo ... :whistle:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ni danes spet torek?

Lani smo se menda dobli na Lentu, ko je bil začetek Folkarta in so mimo plesali čudno oblečeni.

Kakša ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo to pa je nekaj malega novih slikic z našega dvorišča in veselja ob cartanju:)

post-8122-0-49326000-1309508722_thumb.jpg

post-8122-0-82331300-1309508764_thumb.jpg

post-8122-0-39284700-1309508849_thumb.jpg

Lp.

B. & L.P. & D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremstvo / varovanje kolesarjev...

Prijatelj, ki organizira RAP (dirka čez Pohorje) je vprašal, če poznam kakšne motoriste (skupaj bi jih rabil kakšnih 5), ki bi v nedeljo, 10.7. bili pripravljeni spremljati kolesarje (oblečeni v svetleče brezrokavnike) in ostale udeležence v prometu opozarjati na kolesarje, udeležence dirke pa na to, da so še vedno na javnih cestah in da se morajo voziti 'po predpisih'.

Organizator bi pokril stroške goriva, voznike (in morebitne sopotnike) pa bi tudi nahranil in napojil na sami prireditvi.

V kolikor je kdo zainteresiran, naj prosim kontaktira Roka na 041 609635 (nič pa ne škodi, če napiše še tu)....

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spremstvo / varovanje kolesarjev...

Prijatelj, ki organizira RAP (dirka čez Pohorje) je vprašal, če poznam kakšne motoriste (skupaj bi jih rabil kakšnih 5), ki bi v nedeljo, 10.7. bili pripravljeni spremljati kolesarje (oblečeni v svetleče brezrokavnike) in ostale udeležence v prometu opozarjati na kolesarje, udeležence dirke pa na to, da so še vedno na javnih cestah in da se morajo voziti 'po predpisih'.

Organizator bi pokril stroške goriva, voznike (in morebitne sopotnike) pa bi tudi nahranil in napojil na sami prireditvi.

V kolikor je kdo zainteresiran, naj prosim kontaktira Roka na 041 609635 (nič pa ne škodi, če napiše še tu)....

D.

Mogoče pa bi šel, samo če mi Gody posodi svetleči brezrokavnik!

Se jutri dogovorimo, ko Hilton časti pijačo. :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa bi šel, samo če mi Gody posodi svetleči brezrokavnik!

Se jutri dogovorimo, ko Hilton časti pijačo. :evilgrin:

Pridemo brez izgovorof!!!! Flugplac?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo prebivalci Kanglergrada, samo eno opozorilo. danes sem parkiral motor na kanglerjevem trgu nasproti večera, lepo pri štangah za kolesa, oviral nisem nikogar. no fasal sem 120€ kazni za parkiranje v peš coni. predvidevam da sedaj redarji enako delajo po celi peš coni.

bravo!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo prebivalci Kanglergrada, samo eno opozorilo. danes sem parkiral motor na kanglerjevem trgu nasproti večera, lepo pri štangah za kolesa, oviral nisem nikogar. no fasal sem 120€ kazni za parkiranje v peš coni. predvidevam da sedaj redarji enako delajo po celi peš coni.

bravo!!! :headbang:

Še dobro, da so poskrbeli tudi za moped parkplace. Banda pokvarjena! :headbang::wallbash:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo prebivalci Kanglergrada, samo eno opozorilo. danes sem parkiral motor na kanglerjevem trgu nasproti večera, lepo pri štangah za kolesa, oviral nisem nikogar. no fasal sem 120€ kazni za parkiranje v peš coni. predvidevam da sedaj redarji enako delajo po celi peš coni.

bravo!!! :headbang:

Napača. Moral bi ga peš pripeljati, gor nalimat fotografijo kak ga tišiš, pol pa ti ne bi dali. Toti redarji z dupleka so vsi mali pravniki, pravo pa velja sevedatudi na Kanglerplaci! :boobies:

Danes se bom prpelo na Flugplac po Kanglerrondoji v Dogošah, pa bom na oglasno desko med barvnimi učinki pustil pritožbo v tvojem imeni in se podpisal s pp pred podpisom, to pomeni, da s tvojem pooblastili. :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj sicer imajo problem, ker je Kanglerjeva desna roka naredila samomor...

Mogoče ti je pa olje kje kapljajo in se bojijo za kitajske tlakovce.

Sicer pa, ali se je dovoljeno z motorjem voziti po trgu? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridemo brez izgovorof!!!! Flugplac?

Ja! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sedaj sicer imajo problem, ker je Kanglerjeva desna roka naredila samomor...

Mogoče ti je pa olje kje kapljajo in se bojijo za kitajske tlakovce.

Sicer pa, ali se je dovoljeno z motorjem voziti po trgu? :)

Olje mu ni kapljalo, ker nima Guzzija,

sicer pa kot sem napisal, bi ga moral prigurati!

Jebala te Bajstrca, v Kanglergradu je red in ordnung (avstrijščina). :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvojemu Guzziju kljub kardanu kaplja? :evilgrin:

Kardan dihta, samo ko ima PMS, mu vse ostale dihtunge spustijo! (vsakih10000km press) :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!