Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Ste še na flug placi?

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer pa kot sem napisal, bi ga moral prigurati!

Jebala te Bajstrca, v Kanglergradu je red in ordnung (avstrijščina). :whistle:

guranje ne velja ker piše na kazni, da je tudi ustavljanje in parkiranje motornih vozil prepovedano. torej lahko tišiš samo rabiš kondicijo da se niti za trenutek ne ustaviš :evilgrin:

komaj čakam da bo kaka fuzbal tekma pol bom pa nasprotnikove navijače našuntal naj grejo na trg in se tam z vijolami obmetavajo z tlakovci.

sicer pa dobra ideja, drugič grem z piciklom po trgu, picikl mi bo pa puščal olje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

guranje ne velja ker piše na kazni, da je tudi ustavljanje in parkiranje motornih vozil prepovedano. torej lahko tišiš samo rabiš kondicijo da se niti za trenutek ne ustaviš :evilgrin:

komaj čakam da bo kaka fuzbal tekma pol bom pa nasprotnikove navijače našuntal naj grejo na trg in se tam z vijolami obmetavajo z tlakovci.

sicer pa dobra ideja, drugič grem z piciklom po trgu, picikl mi bo pa puščal olje :whistle:

Pervyju, pušća olje to vedno in povsod. Pa ne njegova Kawa ampak ta njegova teta v avatarju s mastnimi velikimi joški. :boobies:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki!

V torek, torej jutri, častim pijačo.

Kje?

Pojma nimam ... pravzaprav mi je vseeno, kje. Ima kdo kakšen predlog?

Bo kar Flugplatzzz?

:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo mariborčani - ena prošnja! če boste hodli kaj po mestu in naleteli na zaparkiran (z avti oz drugim kar ne sodi tja) parkplac za motorje a lahko vzamete ven telefon in slikate pa sliko tu nalepite ali mi jo pošljete na mail. no če se na sliki vidi da ni dobil kazni še toliko boljše. pripravljam "donkihotski" boj z MB upravo pa rabim čimveč materiala. no pa če se kdo spomni kje vse v MB razen pri prvi gim so kaki parkplaci za motorje tudi super.

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki!

V torek, torej jutri, častim pijačo.

Kje?

Pojma nimam ... pravzaprav mi je vseeno, kje. Ima kdo kakšen predlog?

Bo kar Flugplatzzz?

:yea2:

Krasno! Vreme bo, pa še treznit se ne rabimo od Hiltonove pijače :evilgrin: . Pridem fsekakor.

Kaj še nisi začela s pripravami na Folkart? (samo še 355 dni press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo mariborčani - ena prošnja! če boste hodli kaj po mestu in naleteli na zaparkiran (z avti oz drugim kar ne sodi tja) parkplac za motorje a lahko vzamete ven telefon in slikate pa sliko tu nalepite ali mi jo pošljete na mail. no če se na sliki vidi da ni dobil kazni še toliko boljše. pripravljam "donkihotski" boj z MB upravo pa rabim čimveč materiala. no pa če se kdo spomni kje vse v MB razen pri prvi gim so kaki parkplaci za motorje tudi super.

hvala!

Glede na to da si vozil in parkiral na "peš coni" so ugovori nesmisel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla, toteki!

V torek, torej jutri, častim pijačo.

Kje?

Pojma nimam ... pravzaprav mi je vseeno, kje. Ima kdo kakšen predlog?

Bo kar Flugplatzzz?

:yea2:

Ni mi ratalo :wacko:, upam da ste lepo zalili Mutikina leta :rolleyes::whistle:.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, družbica!

Hvala za fajn večer. Prav uživala sem!

:notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da si vozil in parkiral na "peš coni" so ugovori nesmisel.

saj ne mislim ugovarjat kazni, mogoče bom pa nekaj premaknil v smeri tega, da tudi v kanglergradu začnejo pucat avto dol iz parkirišč za motorje in mogoče naredijo še kakšno. v LJ je trajalo tri leta preden so kaj dosegli, me zanima koliko bo v MB. no jaz bom sprožil akcijo, kdor se bo pridružil se bo, komur pa je vseeno ali celo podpira pregon skuterjev in motorjev iz centra pa naj mu bo. jaz si ne bom razbijal zobe za maribor v katerega hodim samo občasno službeno in na kako pijačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, družba! Včerajšnja planirana krožna fura čez Madžarsko - Srbijo - Črno Goro - BIH - Hrvaška in domov je zahtevala po prevoženih 300 km obrat nazaj domov. Kriv je bil cilinder sklopke, ki ga je vzel vrag. Ali, spustil je olje :SS !!! Bogu iza nogu sem kupil DOT 4, nalil, entluftal in z 8 x stisnjeno sklopko - toliko je eno polnjenje držalo - pripičil domov. Cilinder je menjan, ker sem pred cajtom enega nabavil in sedaj po kavici kreneva samo za Velo Luko via ... pojma nimam.

Torej, dragi lastniki KTM-ov 990, pri 50.000 km zamenjajte cilinder sklopke. Bomo videli, kako se bo "nahbau" obnesel.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lah sam rečem da mate toteki eno lepo punco v Mariboru.Oz več lepih sam ena mi je pa posebi.

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, baje Brane spet ni prišel daleč s tem jodlarom...

Danes je obtičal v Karlovcu :ninja:

Zadenj čas da nabaviš japonca, grugače ti bo prej dopusta sfalilo ko boš prilezo v Velo Luko!

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo zainteresiran za furo jutri, ob 08:30 izpred Radvanjske Tuš pumpe smer Avstrija ...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo zainteresiran za furo jutri, ob 08:30 izpred Radvanjske Tuš pumpe smer Avstrija ...

lp

:OK:

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je kdo zainteresiran za furo jutri, ob 08:30 izpred Radvanjske Tuš pumpe smer Avstrija ...

lp

Prepozno sem prebrala. Škoda wallbash.gif.

Uživajte, kjerkoli se potikate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi toteki,živi kdo bliz Groharjeve ulice?Ker tam mam eno prijateljico :OK:

Popravljeno . Popravil CVIČKAR1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!