Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Ne, se vedno vzorcna za pokazat, da imamo tudi na stajerskem kako slabo cesto :)

Popravljeno . Popravil gody01
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, baje Brane spet ni prišel daleč s tem jodlarom...

Danes je obtičal v Karlovcu :ninja:

Zadenj čas da nabaviš japonca, grugače ti bo prej dopusta sfalilo ko boš prilezo v Velo Luko!

:yea1:

Ta vikend nama s čebelico ni bil usojen. Prvi dan kuplung cilinder, naslednji dan mi je na zadnjem kolesu počila špica (napera :xx: ) in predrla zračnico. Na avtocesti 1200 m pred izvozom za Karlovac. Da nebi veljal rek " v tretje gre rado :cry: ", sem poklical sina IBA, ki je s prikolico prišel po naju. Z avtoceste sem se odstranil s počasno vožnjo solo in čez 3 ure smo že nakladali na Petrolovi pumpi za cestninsko postajo. V bifeju je bilo lažje čakat.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni tam Koroška? :beer1:

Ma nekak se med Štajersko in Koroško skozi voziš po meji :)

Za sam Kliptztorl nisem niti preverjal, se mi zdi že tak blizu, da bi lahko bila že Štajerska :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klipitztörl je še na Koroškem.

Sem se prejšni teden v sredo želel peljati preko iz zahodne smeri (Hüttenberg), pa je bila cesta zaprta (ravno tisti dan je bil zadnji). Sem bil prepričan, da urejajo cesto, ker je bila na tej strani resnično v slabem stanju (razen zgornjega dela, ki so ga obnovili že pred časom). Torej nič posebno novega na Klipitztörlu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klipitztörl je še na Koroškem.

Sem se prejšni teden v sredo želel peljati preko iz zahodne smeri (Hüttenberg), pa je bila cesta zaprta (ravno tisti dan je bil zadnji). Sem bil prepričan, da urejajo cesto, ker je bila na tej strani resnično v slabem stanju (razen zgornjega dela, ki so ga obnovili že pred časom). Torej nič posebno novega na Klipitztörlu.

Cesta je obnovljena od vrha proti vzhodu en ali dva kilometra mogoče.

Spodaj iz zahodne smeri še vedno samajama.

So pa za bolj umirjeno vožnjo izgleda poskrbeli kaki rally vozniki, ki so v ovinkih zmetali cele bankine na cesto. Toliko šodra na cesti še pri nas ne srečaš prav pogosto. Izgleda, da so se tudi Koroški cestarji začeli zgledovati po razvitem jugu in na enak način popravljati bankine kot pri nas :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So pa za bolj umirjeno vožnjo izgleda poskrbeli kaki rally vozniki, ki so v ovinkih zmetali cele bankine na cesto. Toliko šodra na cesti še pri nas ne srečaš prav pogosto. Izgleda, da so se tudi Koroški cestarji začeli zgledovati po razvitem jugu in na enak način popravljati bankine kot pri nas :)

Ja, to sem pa že tudi sam kar nekajkrat opazil. Čudno, pa v glavnem le na Klipitztörlu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to sem pa že tudi sam kar nekajkrat opazil. Čudno, pa v glavnem le na Klipitztörlu.

Mogoče se pa hočejo slovenskih motoristov znebit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes je torek! se vidimo na stalnem mestu? Kamikazica tebe že tak dolgo ni blo, da res že moraš prit! :yes:

Ki je stalno mesto ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letališče! seveda ti ne veš, ker te nikoli ni :ninja:

Sem že od jutra na letališču - pa nikogar.

Morda zato, ker sem na Shipholu? Hotel IBIS.

Po celonočni vožnji (od 17:00 do 8:00 - dva voznika - kombi s prikolico in čolni na relaciji MB - Amsterdam) sem do nedelje na Bosbaanu - veslaška proga, prvenstvo do 23. Če bo uspeh, naslednjič plačam.

(raje se napijte danes, da ne boste žejni drugi torek).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi toteki,živi kdo bliz Groharjeve ulice?Ker tam mam eno prijateljico :OK:

Stanoval v tej ulici 18 nepozabnih let. :010 Cvičkar, Groharjeva koliko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seos asi!

Ždim brez mopeda na morju, pa vas sredi noči prebiram, ker je dovolj hladno.

Mislim da se bom sicer malo v soboto peljal s HD-jem, kar je se manj pohvalno, kot z guzzijem. :closedeyes:

Pridem v torek! Imejte se fajn.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Super začetek dopusta:

V jutranji napovedi vremena (23.julij) meja sneženja se bo spustila do višine 1800 m :)

Zdaj pa ne vem, ali naj grem z mopedom ali s smučami :headbang:

Nič, danes spakiram, jutri pa na jug, kaj čem drugega ...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek pijemo. Kje in zakaj uganite sami (nasvet - www.worldrowing.com).

Če je seveda še kdo v Mariboru.

Letim proslavljat.

LP Darko

Za tole? Vsaka čast!!!

BRAVO!

:notworthy:

Če bo čas prijazen do mene, pridem vsekakor! Kam pa?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darko3g.

Jutri zjutraj pičiva z Duško (in Peggy) via Dalmacija. Pijačo ti bom oponašal naslednjič. (ali pa ne)

Uživajte.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V torek pijemo. Kje in zakaj uganite sami (nasvet - www.worldrowing.com).

Če je seveda še kdo v Mariboru.

Izkoristi priložnost... Ne bo nas dosti. :)

Boki, na letališču preporedko postrežejo...

Torej danes Boki? Moram dalje sporočit, se dobimo še z enimi Subarujevci.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Darko3g.

Jutri zjutraj pičiva z Duško (in Peggy) via Dalmacija. Pijačo ti bom oponašal naslednjič. (ali pa ne)

Uživajte.

Pelješ Peggyja na obisk v domovino? Uživaj!

Probal bom priti k Bokiju - če bom do konca položil ploščice. Sicer pa naslednjič, ko nas bo še manj (možnost prisotnosti = 84%).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetnost se je rahlo spremenila - 30%da pridem in 100%da ne pridem.

Bom povabil jutri - po možnosti na najlepši prostor za popit kafe v Mariboru (spet lahko ugibate).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetnost se je rahlo spremenila - 30%da pridem in 100%da ne pridem.

Bom povabil jutri - po možnosti na najlepši prostor za popit kafe v Mariboru (spet lahko ugibate).

Gody se potika po Dalmaciji, je javil, da ga je fajn umilo ... potem pa spet posušilo. :OK:

Čas me danes nima najbolj rad, zato me ne bo.

Jutri pa še manj, čeprav je tole najlepše mesto za kafe v Mb res vabljivo ... :whistle::rolleyes:. Naslednji teden so dopusti, itd. ... očitno se vidimo septembra. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!