Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

sorry, jaz prišel na golico šele ob pol petih.

Sem pa danes zjutraj šel pogledat tele pohorske sanke in moram povedat da izgleda kar napeto.

Barto lahko bi ti peljal te tvoje goste v ponedeljek na malo adrenalina in potem podalšamo v mostvet krožek kar v ponedeljek..

LP MM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bartl, kako in kaj je sedaj s tvojimi Angleži!? Sem jih opazil pred Habakukom, ko sem šel pogledat naše sankališče.

Servus! ROCKY B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil danes na pohorJET-u .. hehe.. kr fajn zadevščina.. ampak je 1. najbolše.. pol že veš kaj te čaka pa kak je, in ni več to to :) .... morš pa se brez zaviranja spustit - drugač je brezveze ... dak da lahko gremo ne...

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če bo danes vreme dopuščalo bi jaz šel. Tudi desert soul mi je poslal sms za Pohorje, torej smo vsaj trije :)

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ne gre, presnemavam stare High8 posnetke na DVD in imam samo danes opremo. se vidimo drugič :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes ne gre, presnemavam stare High8 posnetke na DVD in imam samo danes opremo. se vidimo drugič :OK:

Pizda Pervy pa ti nikoli nimaš cajta (no saj jaz ga mam tudi bolj malokrat :ninja: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil danes na pohorJET-u ..

jaz pa včeraj....zeloooo dobro :OK: samo če bi blo malo daljše, bi blo še boljše...pa da ne bi blo počasnetov na progi, ki se od strahu ustavijo :angry2: ti filing pokvarijo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa včeraj....zeloooo dobro :OK:  samo če bi blo malo daljše, bi blo še boljše...pa da ne bi blo počasnetov na progi, ki se od strahu ustavijo  :angry2: ti filing pokvarijo...

Se pridružujem izjavi :OK: :OK: :OK: ... priporočam!

Kaj pa eno skupinsko sankanje??????? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pridružujem izjavi  :OK:  :OK:  :OK:  ... priporočam!

Kaj pa eno skupinsko sankanje??????? :naughty:

absolutno. :yea2: samo ne ob nekem nemogočem dnevu/uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.. oni ko se vstavlajo, oz. zavirajo pred ovinki ipd. ... do bi jaz dal poseben termin za take :) ..... če greš morš it na polno, pa se spustit v neznano... pol je efekt, drugač pa ko da bi se z vozekom vozo :) .... pa ko greš 2, 3, 4x .. je že brwezveze.. tak da morš 1. izkoristit :) hehe

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gremo skupaj - a se gramo "kdo bo prvi doli?" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo se že končno zmenit kdaj gremo na ta rodlbahn :kva2: :kva2:

Pa upam, da ne ta vikend. Med tednom ni gužve je pa odprto kar dolgo. Včeraj sem bil doli ob devetih in so se še veselo furali.

Torej?

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz predlagam, da še kakšn teden počakam, da se ljudje od furajo, ker je kar gužva, potem pa en torek mamo miting namesto pri Lipi na Pohorje jet-u. Morda naslednji, naslednji teden 7.6.05. ??????????

Kaki drugi predlogi??????? :blush: :blush: :blush:

lp

gec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gužva je bla zato, ker je bil v Večeru kuponček za 40% popust za eno vožnjo, ki velja med ponedeljkom in četrkom med 18. in 20 uro :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda naslednji, naslednji teden 7.6.05. ??????????

Jaz bi tale predlog kr podprla! :OK: Pa če bo lepo vreme, lahko še z mopiji kam skočimo: pred-tem al pa po-tem... (papica al pa lizanje npr. :whistle: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vi se to pogovarjate za naslednji teden ??? :eek:

Pa ni jutri še en torek in bližje??

Pe lepo vreme bo..

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poročilo z včerajšnjega krožka:

1. Matimilko

2. Crashover

3. moja malenkost

4.+5. Dašenka in Barto (leteča)

c c c ...

Naslednji torek pa POHORJET... imam nekako občutek, da bo udeležba malo boljša...

Predlagam zbor okoli 19.00 na snežnem stadionu, pol pa GASAAA...

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek:

iz današnjega večera

Z voľnje s sanmi - na operacijsko mizo

©tiriindvajsetletni Matevľ Ribič je na srečo ľe zunaj smrtne nevarnosti in okreva na intenzivnem oddelku v mariborski bolniąnici, potem ko je bila zanj skorajda usodna voľnja s sanmi po Sneľnem stadionu. Ob njegovi nesreči zdravniki v mariborski bolniąnici opozarjajo, da bi morale biti vse naprave, tudi adrenalinske, narejene tako, da zagotavljajo varnost neodvisno od ukrepanja posameznika. ©e posebno naprave, ki so namenjene tudi otrokom. Na Rogli na primer imajo sani varnostno blazino.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, veš kaj... Če ima kdo željo se lahko tudio s piciklom v zid zaleti. :headbang: Pa tudi pozimi lahko ta isti spusti smuk po stadionu in v pune v hotel arena. :headbang:

Tu pa tam ja pač potrebno zavirati.

In še. Te sani so narejene tako, da same zavirajo (kot tovornjak) in ti samo popuščaš zavoro. In, da se je Matevž peljal brez zavor je zablokiral mehanizem. :kva2:

Torej. Popolnoma sam si je kriv.... :BUA:

Upam, da za nas še vedno velja v torek???

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj, veš kaj...

Kaj si se pa tako razjezil??? Saj je samo napisal, kaj je pisalo v večeru....Itaq, da vsak posameznik odgovarja sam zase....

LP D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj ko vidim da ni 100% varno sem še bolj za :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe.. fino.. na pohorJET-u še lahko zaslužiš :) .... kljub temu da si je bil dečko sam krif, se verjetno da kaj stržit.... v smislu, adrenalinse naprave morajo biti sigurne neglede na uporabnikove zmogljivosti... kaj pa če ga je šok od brzine? ;) heheh

LP

-matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!