Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Bom kar združil prijetno s koristnim.

Danes ob 19 uri je na veslaškem klubu (ne na Sidru) sprejem za veslače, ki so uspešno nastopali na svetovnem prvenstvu do 23 let v Amsterdamu pa vas povabim na najlepši prostor za popit kavo (pivo, čaj, Coca Colo, ..) v Mariboru. Lahko pridete tudi kasneje, jaz bom sigurno počakal Valterja do desetih zvečer (le da bom morda že vlit).

Se vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom kar združil prijetno s koristnim.

Danes ob 19 uri je na veslaškem klubu (ne na Sidru) sprejem za veslače, ki so uspešno nastopali na svetovnem prvenstvu do 23 let v Amsterdamu pa vas povabim na najlepši prostor za popit kavo (pivo, čaj, Coca Colo, ..) v Mariboru. Lahko pridete tudi kasneje, jaz bom sigurno počakal. Se vidimo.

Bom tam okoli 22:33!

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo proslavljali medaljo, pojedli čevape in druge zažgane kose mrtvih živali (njami - imamo dva odlična pečekurca), pojedli odlično pecivo, ki so ga spekli starši veslačev, popili pijačko, gledali nogomet na steni (samo je bil bolj slab projektor - Maribor je izgubil), okoli desetih pa se je nekak vse spraznilo in začeli so zapirat. Zato sem poklical Star-a in se zmenil za drugič.

No okoli enajstih me telefon vrže z ...... (uradno iz postelje) in Danči pa Barracuda sprašujeta čudne stvari - kao nikogar ni več tam, pa če gremo zdaj k Bokiju, pa da lahko prideta po gnar in gresta sama pit. Sn se kar naredo Hiltona in se zmenil za drugič. Na srečo sem drugi teden doma in ne bom za torek nič obljubil ampak samo prišel.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smo proslavljali medaljo, pojedli čevape in druge zažgane kose mrtvih živali (njami - imamo dva odlična pečekurca), pojedli odlično pecivo, ki so ga spekli starši veslačev, popili pijačko, gledali nogomet na steni (samo je bil bolj slab projektor - Maribor je izgubil), okoli desetih pa se je nekak vse spraznilo in začeli so zapirat. Zato sem poklical Star-a in se zmenil za drugič.

No okoli enajstih me telefon vrže z ...... (uradno iz postelje) in Danči pa Barracuda sprašujeta čudne stvari - kao nikogar ni več tam, pa če gremo zdaj k Bokiju, pa da lahko prideta po gnar in gresta sama pit. Sn se kar naredo Hiltona in se zmenil za drugič. Na srečo sem drugi teden doma in ne bom za torek nič obljubil ampak samo prišel.

Pri Bokiji sma dosti spila in vse počastla, upam da si že šel poravnat račun ;D

PS: Dans sem nabavo tudi dvigalo, tak da lahko jaz tudi dam za liter liter...

Popravljeno . Popravil Barracuda
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pol vidimo pri Bokiju danes? Jaz sem glih častil pol ritra rdečega in bi mi pasalo nekaj spit. Če ne bo nobenega, bom spet vsem plačal pijačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se pol vidimo pri Bokiju danes? Jaz sem glih častil pol ritra rdečega in bi mi pasalo nekaj spit. Če ne bo nobenega, bom spet vsem plačal pijačo.

Očitno bom moral danes še jaz pridrveti, da povečam tvoj zapitek. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste aktivni!? :wallbash:

Da malo presekam dolgčas, predlagam jutri ob 20:00 Bokija (ker bo verjetno dež). Verjetno bom pripeljal (S pomočjo 5er) gospoda pradedeka Ian-a Coates-a, ki se že 12 let potepa po svetu s svojo Africa Twin. Tudi ta gospa je spoštovanja vredna pri svojih 20 letih in 300 kkm.

Lahko nam bo s prve roke razložil, kako se pobegne od doma za 12 let in še zmeraj dobiva žepnino od žene! :boobies::worship::rolleyes:

Včeraj sem del popoldneva preživel z njim in lahko trdim, da bolj odpičenega pradedka še nisem videl. :naughty:

Srbski motoristični kolegi so rekli:

Pa še kdo

Seveda še slikica:

post-15044-0-06200400-1312820176_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..........

Lahko nam bo s prve roke razložil, kako se pobegne od doma za 12 let in še zmeraj dobiva žepnino od žene! :boobies::worship::rolleyes:

.....

He-he! Se vidimo!!!!

Mnogo dobra ideja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater ste aktivni!? :wallbash:

Da malo presekam dolgčas, predlagam jutri ob 20:00 Bokija (ker bo verjetno dež). Verjetno bom pripeljal (S pomočjo 5er) gospoda pradedeka Ian-a Coates-a, ki se že 12 let potepa po svetu s svojo Africa Twin. Tudi ta gospa je spoštovanja vredna pri svojih 20 letih in 300 kkm.

Lahko nam bo s prve roke razložil, kako se pobegne od doma za 12 let in še zmeraj dobiva žepnino od žene! :boobies::worship::rolleyes:

Včeraj sem del popoldneva preživel z njim in lahko trdim, da bolj odpičenega pradedka še nisem videl. :naughty:

Srbski motoristični kolegi so rekli:

Pa še kdo

Seveda še slikica:

Ko se bo model vrnil domov, bo imel trajno depilirano rit :) twin africa vzorec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko nam bo s prve roke razložil, kako se pobegne od doma za 12 let in še zmeraj dobiva žepnino od žene! :boobies::worship::rolleyes:

Mogoče pa ravno zato dobiva žepnino od žene? :rolleyes::whistle::D 'Resnica' je kot klobasa ... vedno ima dva konca. :P

Tega pa za nič na svetu ne zamudim. Jutri ob 20h pri Bokiju, zgučano. Hjeh, Marvin, kaj bi tale stran brez tebe??? :OK::notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa ravno zato dobiva žepnino od žene? :rolleyes::whistle::D 'Resnica' je kot klobasa ... vedno ima dva konca. :P

Tega pa za nič na svetu ne zamudim. Jutri ob 20h pri Bokiju, zgučano. Hjeh, Marvin, kaj bi tale stran brez tebe??? :OK::notworthy:

Lepo lepo, da te vidimo po dolgem cajti! :surrender:

Mislim, da bomo zgledali pusiji :boobies: , če pridemo peš, z bicikli, avtobusom, avtom, vlakom .... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....

Mislim, da bomo zgledali pusiji :boobies: , če pridemo peš, z bicikli, avtobusom, avtom, vlakom .... :headbang:

Kaki pusi bi te jaz zgledo, če bi si zraven školjko vleko .....:cry: Srce je hotelo, telo ni dalo :SS . Je pa ena sama prednost: shujšal sem 5 kg. Brad Pitt je za mene mrtva uš, tak sn lepi ratal v telo :P . Edino oke mam malo izbuljene :eek: , a bo minlo.

(prodamdobroohranjenrotavirus press :headbang: )

Kak je bilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo lepo, da te vidimo po dolgem cajti! :surrender:

Mislim, da bomo zgledali pusiji :boobies: , če pridemo peš, z bicikli, avtobusom, avtom, vlakom .... :headbang:

Lepo je bilo tudi vaju videt, pa Vangece, pa vse ostale! :notworthy:

Kak je bilo?

Super, ataIBA! Pogrešali smo vas. Je pa zanimiv tale gospod. Križem kražem po svetu, 12 let ... izkušnje, dogodivščine. Rutiner, pravi. V nulo skuliran. Ja, bil je en res dober večer.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej Toteki!

Kje ste vsi? (Hej, pa to bi mene moral nekdo vprašat :rolleyes::whistle: )

Točno!

Ki te sta vi dva? :eek:

Jutri med 9 in 12 uro dežuram v Hočah, IBA gre s familijo danes na morje, mala Delta se goni, Snežka jo pazi, ...Popoldan planiram naložit album sobotne fure v Srbijo. Bilo je mnogo dobro.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dragi toteki,mate pa dobro nogometno ekipo,2-1 proti tistim ko so že dostkrat špilal v ligi prvakov,GLASGOW RANGERS,vsaka čast,sam zdj morjo še Muro05 zmagat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!