Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Priporočene objave

Halo zaspanci, brezvoljneži, nihilisti, nemopedisti, nedružabneži, zapečkarji, copate :headbang:!

Ali se danes vidimo in ovržemo zgornje trditve? :whistle:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo zaspanci, brezvoljneži, nihilisti, nemopedisti, nedružabneži, zapečkarji, copate :headbang:!

Ali se danes vidimo in ovržemo zgornje trditve? :whistle:

Čeprav sem se našel zgoraj, sem ti moral dati plus :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako moreš biti danes vesel, ko pa je padla vlada :alko:

Kdo bo za pijačo dal, ko umrla bo država? :evilgrin:

Malo na prejšnji režim, ko smo zmeraj čakali, da bomo odmrli, sedaj pa ko to nihče več ne pričakuje, pa se res zgodi :surrender:

Jebi ga, ko pa smo še samo človeški viri, ki predstavljajo strošek, ne pa ljudje. Kdo je potem kriv, prokleti "ekono.. liberal.. lastni.. kapitali... " pof... :boobies:

Vseeno, dam za pijačo, čeprav na polici ni neke izbire, vse je že med organskimi odpadki.

Mi pa smo mopedisti :kva2:

Popravljeno . Popravil Marvin2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bo za pijačo dal, ko umrla bo država? :evilgrin:

Malo na prejšnji režim, ko smo zmeraj čakali, da bomo odmrli, sedaj pa ko to nihče več ne pričakuje, pa se res zgodi :surrender:

Jebi ga, ko pa smo še samo človeški viri, ki predstavljajo strošek, ne pa ljudje. Kdo je potem kriv, prokleti "ekono.. liberal.. lastni.. kapitali... " pof... :boobies:

Vseeno, dam za pijačo, čeprav na polici ni neke izbire, vse je že med organskimi odpadki.

Mi pa smo mopedisti :kva2:

Bil keri včeri ?

Jaz sem obležal z glavobolom, vnetim grlom in tekočim nosom :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo zaspanci, brezvoljneži, nihilisti, nemopedisti, nedružabneži, zapečkarji, copate :headbang:!

Ali se danes vidimo in ovržemo zgornje trditve? :whistle:

Hehe, končno si se oglaso, sn ti tut jaz stisnla plus. :rolleyes:

Zaspanec sem, priznam, zadnje čase precej brezvoljna, nihilist pa sem le delno in še to zelo delno. Nemopedist še nisem, čeprav mam letos na peciklu skoraj več km (1.470) kot na mopedu, nedružabnež nisem (vsaj mislim, da nisem), zapečkar le občasno, kar pa se copatanja tiče, pa zadevo prepuščam bolj moškim.

Naslednji torek bo bolj aktualen, tokrat ni zneslo.

Kako moreš biti danes vesel, ko pa je padla vlada :alko:

Še pobrat se je ne splača ... :evilgrin:!

Ja, nekaj se nas je nabralo pri Bokiju ...

Kul. Tebe pa že tudi sto let nisem vidla, Star! Pozdravček!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater, trije tedni so minli ko keks. Kombinacija Korzike in Makarske ta teden me je huuudo zmatrala :whistle: . Na Korziki sva naredila dobrih 3200 km v 16 dneh. Makarska je bila z avtom in 2 x 4 tace. V torek pa kako rečemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo za furo danes?

Plan fure je: Iz Maribora se štarta. Gre se čez Dravograd do Golice v Avstriji, pa nato nazaj čez Slovenj Gradec, Slovenjske Konjice, Poljčane in nazaj v MB.

Ni neka predolga tura, predvideno 210 km, za popoldan bo za ene 3 urce.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem srečal konvoj motoristov na Proleterskih brigad, na Ptujsko in potem po obvoznici proti Pesnici.

Ali kdo ve za kaj se je šlo? Kdo je organiziral in kaj je organiziral ??

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem srečal konvoj motoristov na Proleterskih brigad, na Ptujsko in potem po obvoznici proti Pesnici.

Ali kdo ve za kaj se je šlo? Kdo je organiziral in kaj je organiziral ??

LP

Blond

Šlo je za furo, organiziral je furo, kdo je, pa je čisto vseeno. :closedeyes: (se samo hecam, res je čudno)

Hej bumbari, čez kašen mesec bi lahko tudi mi organizirali kako zaključno, če ne prej, pa vsaj za krompirjeve počitnice.

Vreme zgleda kičasto, jaz ba bom imel že počasi 2. servis (razen seveda privijanja šraufov po vski furi) :whistle:

Popravljeno . Popravil Marvin2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......................

Hej bumbari, čez kašen mesec bi lahko tudi mi organizirali kako zaključno, če ne prej, pa vsaj za krompirjeve počitnice.

Vreme zgleda kičasto, jaz ba bom imel že počasi 2. servis (razen seveda privijanja šraufov po vski furi) :whistle:

Bi pa lahko bila tudi dvodnevna :whistle: ... recimo do Dinkota O:-) in čez Bosno domov.

Danes sem naredil krog čez Postojno - Knežak - skozi Reko ob obali - Senj, kjer nas je 7 motoristov vdarlo kar dolgo debato. Vapotek, Motoristek, .....dalje solo za Starigrad Paklenico na klasične lignje pri Dinku in čez Plitvice - Karlovac - Krapina - domu. V Točku kupil še sir, da so bili doma veseli :wub: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo gegi se je javil in sva šla...

imag0120.jpg

Kaka super slikica!!! Bravo!

Šlo je za furo, organiziral je furo, kdo je, pa je čisto vseeno. :closedeyes: (se samo hecam, res je čudno)

Hej bumbari, čez kašen mesec bi lahko tudi mi organizirali kako zaključno, če ne prej, pa vsaj za krompirjeve počitnice.

Vreme zgleda kičasto, jaz ba bom imel že počasi 2. servis (razen seveda privijanja šraufov po vski furi) :whistle:

Tole pa se mi zdi fajn ideja, celo meni, ki imam letos več kilometrov na peciklu kot na mopedu. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šlo je za furo, organiziral je furo, kdo je, pa je čisto vseeno. :closedeyes: (se samo hecam, res je čudno)

Videl sem, da so imeli spremstvo in bi organizatorja povprašal malo več o tem spremstvu in organiziranju vožnje takšne in večje kolone motociklov.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes boki ?

Pride kdo ?

Veš da, pridem! ob 20:00?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dela :)

Pridem po osmi

Z mojo :wub: vrževa nekaj v klun in ob 8h sva v mimovozu IBA-e na punktu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Bi pa lahko bila tudi dvodnevna :whistle: ... recimo do Dinkota O:-) in čez Bosno domov.

Danes sem naredil krog čez Postojno - Knežak - skozi Reko ob obali - Senj, kjer nas je 7 motoristov vdarlo kar dolgo debato. Vapotek, Motoristek, .....dalje solo za Starigrad Paklenico na klasične lignje pri Dinku in čez Plitvice - Karlovac - Krapina - domu. V Točku kupil še sir, da so bili doma veseli wub.gif .

ki je toti dinko, da še mi tja zavijemo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!