Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Silvo ..... R.I.P.

:cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo bo zbral info da se dobimo za slovo? danes se dobimo pri lipi?

ma no...................... :cry:

ma sem zamešal dneve. jutri ML ob 20.00? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodobilo bi se, če damo Silvu osmrtnico v Večeru. :worship:

Ta ki jo je napopal DTW je točno taka, kot imam Silva v spominu. Vedno nasmejan do ušes, ter vedno za nove podvige. Seveda bi cropali sliko samo na velikost primerno za predzadnjo stran.

Navadna velikost stane 23.000 sit, + 4800 za sliko.

A bomo zbrali?

Jaz sem zraven, Dašenka in Windsurf tudi. Ostali prosim pošljite PM, da ne smetimo po temi, na koncu objavim seznam.

Še vprašanje, kako se bomo podpisali? (Motoristična) druščina iz gostišča ML + z nicki ali imeni? Osebno sem za prvo.

Prosim pripišite vaše predloge. ju3 dopoldan moramo nest na večer ( se javim ker sem 100 m daleč) in založim, zvečer pokasiram- če ste iz oddaljenih krajev, lahko tudi kdaj kasneje ali nakazilo na račun.

Računam da bi bilo ob vsaj 15 podpisanih cca 1800 sit po nosu, kar tudi ni ne vem koliko (pica + pivo).

LP, El Barto

še zdaj ne morem verjet :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem videla njegovo sliko, so spomini zaplavali nazaj…

Spoznala sva se nekega dne na chatu. Dobra volja in smeh sta kar žarela iz njega. Tak je bil, ko sem ga videla v živo. Tak je bil tudi, ko nam je razlagal, kako se je s svojo drago podal skozi Italijo, Albanijo in nazaj v Slovenijo. Tak je bil na vseh slikah. In tak je bil vedno. En sam smeh in optimizem in volja do življenja.

In potem… en sam trenutek… ena sekunda preveč… in… bolečina, ki ostane…

Naj ptiček, ki leta v njegovem profilu leti z njim nad nami!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo telefonsko od njegove punce, oz koga izmed Silvovi družini zelo bližnjih, da jih povprašamo, ali se lahko od prijatelja poslovimo po motoristično?

Ne bi si upal kar tako poklicat starše in vprašat...

Pervy, razloži točno kako to gre.

LP, El Barto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ne vem,če bom lahko prišo jutri do mlade lipe.Štejte me zraven,če se bo šlo na pogreb z motorji.(slovo)

Sožalje vsem njegovim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boste s kom iz našega konca pogovarjali in bo šel z avtom v MB (na pogreb) bi se mu pridružil

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!