Skoči na vsebino

Motosvet sekcija Maribor


Lindau

Priporočene objave

Kaj zdaj, kdo vse gre ju3 "odtočit" ???

Dajmo se zmenit, kje se dobimo? Zunaj pred vhodom?

Jaz pridem po 2 kolesih, pa drugi?

LP, EL BArto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pridem...

Čez dan sem sicer v Zagrebu, pridem pa predvidoma do 16.00 nazaj, tak da direktno priletim v SBM.

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj smo bili nazadnje? Je več kot 3 mesece za nami? Če ni, potem spet padem skozi... :devil:

LP D

jup... skozi padeš... :devil:

LP

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tudi pridem, sicer ne na dveh kolah, ker sem poln krast in odrgnin, ki sem jih pridelal v soboto na spolzkem Ankaranškem asfaltu s pomočjo skuterja :lol1: in ne vem, kako bi se zdaj sploh na motor vsedo :hmm: . Upam, da to ne vpliva preveč na kvaliteto dane krvi :?

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem, kako bi se zdaj sploh na motor vsedo :hmm: .

Pa saj lahko jaz malo Nero na sprehod peljem :whistle: , da ne bo v garazi trda ratala... :D :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo pridi :grim , ampak se bojim, da boš imel ti kaj trdega, ko boš jahal mojo Nero :devil: , in če bo potem Utika ljubosumna in :fight2: si boš sam kriv :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo pridi :grim , ampak se bojim, da boš imel ti kaj trdega, ko boš jahal mojo Nero :devil: , in če bo potem Utika ljubosumna in :fight2: si boš sam kriv :whistle:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti samo pridi :grim , ampak se bojim, da boš imel ti kaj trdega, ko boš jahal mojo Nero :devil: , in če bo potem Utika ljubosumna in :fight2: si boš sam kriv :whistle:

Ja ne vem če bo glih na trde roke ljubosumna... :kva2: sspress

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: glede na tvoja leta in čisto erotiko moje Nere bi blo pa že malo čudno, če bi samo trde roke dobil :devil: .

A ni panike, mam doma kosilnico (brez pogona) + 20 arov trave malo v hrib, za trde roke delat bo dovolj, prideš :lol: :yea1: ?

Kaj pa krvodajalka, pride še kdo drug al bomo vedno eni in isti krvaveli :?

Lepo bi bilo tudi v SBM pokazat kolk ma kdo v hlačah in ne samo na lokalnih ovinkih in za šankom :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa krvodajalka, pride še kdo drug al bomo vedno eni in isti krvaveli :?

Lepo bi bilo tudi v SBM pokazat kolk ma kdo v hlačah in ne samo na lokalnih ovinkih in za šankom :yea1:

Pihljač... imam novi nick zate: dottore provokatore...

LP

Marko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če kdo ni zasledil v drugi temi, tu še enkrat

Naša mala muca ima izjavo za javnost:

Sem mala mucica, še brez imena, stara 2 meseca in iščem nov dom.

Sem sivo-bele barve, navajena na ljudi, nisem izbirčna pri hrani ( še najraje imam beli kruh brez vsega ), lulam in kakam v škatlo s peskom, še raje pa na gredi na vrtu. Najraje bi našla nov dom nekje v MB okolici Maribora v hiši z lastnim vrtom. Obvladam tudi predenje, ko me kdo poboža, seveda tudi "masažo", rada se pridem štulit na kolena v času, ko gledaš televizijo in plezanje po vsem mogočem, dosti trikov z raznimi kroglicami, copati, še najbolša pa sem seveda s škatlami, kot vsaka prava muca. Obljubim, da bom pri hiši skrbela za pomanjkanje miši in krtov, prav tako kot to odlično počne moja mama Minka. Nimam bolh, ušesnih garij ali drugih problemov mačjih mladičev.

Več slikic mame, brata ( po novem Avstrijca ) in mene lahko najdeš tukaj

http://213.161.23.43:2121/mucke/index.htm in

http://213.161.23.43:2121/mucke2/index.htm

Če sam nisi mačji ljubitelj, pa poznaš koga, ki bi si me morda želel, mu prosim posreduj to sporočilo.

Hvala.

Torej, info na PM, GSM, možna dostava.

Prosim spravite mi jo v promet, da bo bodoči lastnik še imel kaj od mladička...

LP, El Barto

post-127-1120042266_thumb.jpg

post-127-1120042286_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

err... :slap:

mogoče zato, ker se dobivamo ob torkih... :lol1:

pa brez zamere... veseli bomo, če prideš kdaj kaj naokoli.

LP

Marko

p.s.: na tem mestu bi rad najavil svojo odstonost, ker bom jutri odsoten in me ne bo, ker moram nekam it. Pa Barto in Dašenka bosta tudi odsotna, oziroma sta že, ker sta šla na morje in jutri ne bosta prišla. Pa še kdo je verjetno odsoten in ne bo prišel, ampak tega n trdim z gotovostjo, ker je verjetno, da ne bo nihče drug odsoten, razen mene in ne bom mogel preveriti. Če pa bo kdo neodsoten, pa lahko javi, da odsotnih ne bo in ne bo treba tolko piva nosit kelnercam. (sovražimponedeljke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se zna zgodit, da bom te vsaj jaz prisoten. Vsaj za pir in pizzo!! :)

Bom pa narocal male pire, ker me roke bolijo, kot da bi jaz nosil motor v Dolomite in ne on mene :cry:

LPMM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz verjetno pridem (razen če bo preveč slabo vreme). Da malo čujem kaj bo povedal o Dolomitih še matimilko. Danes sem cel šiht poslušal Pipsa in njegove (vaše) dogodivščine. Moralo je biti bomba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa se z avtom nebom v MB fural - bemti dež! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Quote: Windsurf:

err...

mogoče zato, ker se dobivamo ob torkih...

pa brez zamere... veseli bomo, če prideš kdaj kaj naokoli.

LP

Marko

Še enkrat:

Bil v torek pri ML (od 20.20 do 22.40). Tuga i jad. Nobenga motorista, da kakšno rečemo. :angry: :( :?

Nimam sreče. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!