Skoči na vsebino

9. Slovenski dan na Grobniku


Cufa

Priporočene objave

Letos se bo dogajalo v soboto  18. maja.


Lani ja bilo takole. (žal je videokamera klecnila in umrla)

Maksi je poskrbel, da je bilo veliko narejenega za izobraževanje motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ponavadi smo bili navajeni na 27.April. Ampak SLOVENSKI DAN je SLOVENSKI DAN tako,da bomo šli pa 18.Maja B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Delavnice bojo ?

 

 

Upam, da bodo. Vse je odvisno od finančnih sredstev in pridobivaja teh sredstev društva MakSI, ki je bil lani organizator tega brezplačnega dogodka. V kolikor MakSi ne bo mel gnara, bo pa zagotovo ponovno plačljiva možnost in sicer "rekreativna vožnja".

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Torej, laho potrdim, da bo letos ponovno organizirana vodena delavnica "dobre vožnje" z 20 minutno vožnjo po dirkališču, namenjena tistim, ki jih dirkanje ne zanima (takšni imajo druge možnosti tisti dan), se pravi namenjena vsem. Edina slaba stvar je, da si trenutno ne moremo privoščiti zadeve na način, da bi bila povsem brezplačna in bo tako potrebno nekaj plačati za udeležbo. 

 

Kmalu vam sporočim več podrobnosti.  

Popravljeno . Popravil bladzo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo. Bo program prilagojen tudi nam penzičem? Takim z malo manj izkušenj?

20€ je en tank bencina, ni veliko za pridobitev praktičnih izkušenj.

Naredilo se bo 5 skupin. Vsaka bo vozila svoj tempo in vodnik skupine ga bo prilagodil na najšibkejši člen v skupini. Načeloma pa bo 1. skupina "najhitrejša" in 5. skupina primerna za tiste, ki so zelo umirjeni ali pa nimajo motocikla, ki bi lahko dosegel večje hitrosti (125 ccm, 250 ccm).

 

Tudi meni se ne zdi 20€ veliko, a je vseeno 20€ več kot lani. Letos si pač "zastonj" vožnje za prijavljene ne moremo privoščit. Mogoče spet drugo leto, ko malo našparamo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav,

 

ali se je potrebno na delavnico predhodno prijaviti in poravnati participacijo ali se to dogaja na "licu mesta"?

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno,

 

nimam čisto predstave kako hitro se bo recimo vozila najhitrejša skupina.

Na resnem dirkališču še nisem bil, še vseeno bi se pa rad peljal relativno hitro.

Za dirko tudi v sanjah nisem zrel, tako mi tega ni treba predlagat :) 

Mogoče še kakšna dodatna informacija o tem?

 

 

Lp,

Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srečno,

 

nimam čisto predstave kako hitro se bo recimo vozila najhitrejša skupina.

Na resnem dirkališču še nisem bil, še vseeno bi se pa rad peljal relativno hitro.

Za dirko tudi v sanjah nisem zrel, tako mi tega ni treba predlagat :)

Mogoče še kakšna dodatna informacija o tem?

 

 

Lp,

Rok

Pol ti bo počasna skupina dovolj hitra. Mislim da je bila lansko leto od časa 1:44 in počasneje.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol ti bo počasna skupina dovolj hitra. Mislim da je bila lansko leto od časa 1:44 in počasneje.

Lp

 

A to govoriš za razvrstitev v skupine za trening ali za razvrstitev v skupine za Delavnico dobre vožnje po dirkališču?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje se pobirajo prijave za delavnico?

Tudi mene zanima, če je potrebna (možna) predhodna prijava, glede na to, da je število omejeno le na 50 osebkov?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!