Skoči na vsebino

9. Slovenski dan na Grobniku


Cufa

Priporočene objave

Ja res je....vas rekreativce smo lažje ujeli v objektiv ;)

k imaš mogoče kako sliko iz 1. rekreativne vožnje? (srebrna honda Hornet, zlate vilice, črn kombinezon) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi v prvi skupini so nekateri precej precenili svoje znanje in hitrost, potem pa se je za njimi delal zastoj. :blush:

 

Saj lahko poveš, da je šlo za šoferja na GSki :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj lahko poveš, da je šlo za šoferja na GSki :)

Pacient,a moraš v vsaki temi o teh GS-ih nabijat,zdej pa vidm,da res nisi čist zdrav :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naj še nekdo reče, da smo motoristi divjaki!

še na dirkališču ne gremo prehitevat, če se nam reče, da se to ne počne!

pol pa eni pravijo, da prehitevamo čez polno črto in podobno...  :grrr

Ahahahahahaha legenda you just made my day....nasmeju sm se do solz :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pacient,a moraš v vsaki temi o teh GS-ih nabijat,zdej pa vidm,da res nisi čist zdrav :P

 

Glede na svojo kariero si sam postavi diagnozo, če greš v to smer, na spodnji fotki pa je šofer, ki je oviral ostale, sicer pa bo morda kaj več pojasnil udeleženec :)

 

1778022-gs.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na svojo kariero si sam postavi diagnozo, če greš v to smer, na spodnji fotki pa je šofer, ki je oviral ostale, sicer pa bo morda kaj več pojasnil udeleženec :)

 

1778022-gs.jpg

Mene bi oviral edino inštruktor.... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsak dan ko odprem tole temo "slovenski dan" le o nekem počasnetu berem...........madonca sej Čarman je mel še nekaj prostih mest za treninge in dirke res ne vem zakaj se niste tja vpisali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rekreativna vožnja ni vožnja na meji ali na nož, prav tako ni namenjena postavljanju najboljših osebnih časov na krog. Če je želja tako velika, bo treba denarnico odpret, pokazat jajca in odpeljat trening ali dva in se na koncu še pomerit na dirki, in po dirki se lahko pogovarjamo, kdo je koga oviral in zadrževal. Debata o zadrževanju na rekreativni vožnji je toliko smiselna kot debata o tem kdo je hitrejši na ridah  (beri jih ni, so samo neumni).

 

Če kdo misli ali želi hitreje kot na rekreativni vožnji, je pač zgrešil...

 

LP Bajsi

 

Očitno nisi bil tam, in ne veš sploh v čem je fora....Skupin je bilo 5 in se je pač en osebek konkretno precenil, kar pa ni bilo fer do ostalih udeležencev, lahko bi se mirno odstranil kot je bilo že povedano v besedah Blaža, ampak ego pač dela svoje...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očitno nisi bil tam, in ne veš sploh v čem je fora....Skupin je bilo 5 in se je pač en osebek konkretno precenil, kar pa ni bilo fer do ostalih udeležencev, lahko bi se mirno odstranil kot je bilo že povedano v besedah Blaža, ampak ego pač dela svoje...

Itak!! Naš inštruktor je povedal da je imel namen peljat okol 1.70 .. tako pa smo se peljal okol 2.50 Hhhhh Na konc se je pa bunil da je peljal čist super!  :slap:  :surrender:

Ampak res  ... še na wc bi lah umes zapelu!!

Popravljeno . Popravil Robertjur
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......slika od nesrečnega Žiga Puca, žal je kmal odstopil v dirki (prazna guma)........ampak tolk k ta nagne motor ne vem, če ga od amaterjev še kdo, če se voziš za njim (kadar ne gre 1.31...se lahko hahahaha) iskre meče kar po nekaj 10m daleč jih maš pol vizir :D

 

OUUUFFFFF, nagne V tla... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje slušno in bralno razumevanje sta očitno na višjem nivoju kot tvoje ;). Nisem pričakovala pametovanja ampak odgovor na vprašanje. glede na to, da govoriš o bralni pismenosti, si lahko prebrala, da sem že dobila odgovor na svoje vprašanje v prejšnih postih tako, da tvoj tudi približno ni bil potreben.

 

Če pa že, ti pa lahko povem, da sem se šla prijavit, in mi je ženska za pultom rekla, da pride delavnica 40€. Ko sem ji povedala, da je po mojih informacijah vožnja brezplačna, saj jo sponzorirata Akrapovič in Dunlop Goodyear Sava Tyres, mi je odgovorila, da imam napačne informacije in je plačljiva. Toliko o moji bralni pismenosti in informiranosti »delavcev«.

Pridi na Shell Advance day na Grobnik 6.6.2013. Imamo posebno nagrado za najhitrejše dekle. www.actinia.si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!