Skoči na vsebino

DUNLOP reklama


Priporočene objave

Ne vem, če je tudi vam tale Dunlop reklama na MS straneh spila živce .... Moj monitor je na robu preživetja...

Obljubim, da v živlejnju ne kupim več Dunlop gume - za nobeno vozilo, tut pecikel NE !!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je tudi vam tale Dunlop reklama na MS straneh spila živce .... Moj monitor je na robu preživetja...

Obljubim, da v živlejnju ne kupim več Dunlop gume - za nobeno vozilo, tut pecikel NE !!!!!!!

Ma res so tečni z tem vsiljivim marketingom,pa ne sam z Danlop reklamo,pa z Valentinčkom,pa z.....eh....tud jaz ne,nisem bil itak nikol zadovoljen z njimi :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če uporabljata mozilo ali chrome lahko uporabita plug-in ad block, ki blokira vse oglase na vseh spletnih straneh, če mu ti ne poveš drugače:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z reklamami oni živijo in služijo FULL €€€€€.... Samo tudi,če ti neboš več kupiu Dunlopk,bodo reklame še vedno ostale... :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je tudi vam tale Dunlop reklama na MS straneh spila živce .... Moj monitor je na robu preživetja...

Obljubim, da v živlejnju ne kupim več Dunlop gume - za nobeno vozilo, tut pecikel NE !!!!!!!

sprednja GP je odlična.Bi se pa preden sem se dal prepričat in sprobal strinju s tabo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sprednja GP je odlična.Bi se pa preden sem se dal prepričat in sprobal strinju s tabo

 

.. a dej ga no srat... na njegovem HD lohka kaka špica vn skoz to gumo pogleda... mora bit bolj armirana guma.. oduznotraj...   :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. a dej ga no srat... na njegovem HD lohka kaka špica vn skoz to gumo pogleda... mora bit bolj armirana guma.. oduznotraj...   :P

 

Na alu feltnah ma pa sam Suza špice  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!