Skoči na vsebino

I hate winter!!!


DAMI34

Priporočene objave

Ampak danes je bilo prav mraz... bemtiš mojem optimizmu kar brez podloge it... svetla tokaj je pinlock :notworthy: . Bljak... neč ko šaltat na zinko opremo... pa sem mislil da bo šlo j spomladanski do sredine decembra kot lani.... :/

Kaj zdaj... so se zjasnili kaka zima bo letos? En tabor pravi da bo milejša kot lani drugi pa da tako hude š ni bilo...

 

 

P.S. Kupim avto do 300€. Zaželjeno da traja 4-5mesecev, da je poceni registracija...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

 

 

P.S. Kupim avto do 300€. Zaželjeno da traja 4-5mesecev, da je poceni registracija...

Še obstajajo optimistični ljudje.

 

Zdaj še samo napiši, da se mora še samostojno premikati (brez porivanja) pa si zmagal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še obstajajo optimistični ljudje.

 

Zdaj še samo napiši, da se mora še samostojno premikati (brez porivanja) pa si zmagal.

Ops si me spomnil. da pije malo. :) tako to bo to.

 

No, pa sem našel! sicer l1998 ampak dobo ohranjen francozek (sem upal na fiata).... ter celo dlako pod budgetom. (Kljub vsemu ni bilo tako hudo optimistično le ego moraš pustit doma ko kupuješ kaj takega, meni se je celo izšlo nad pričakovanji.. .)

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ops si me spomnil. da pije malo. :) tako to bo to.

 

No, pa sem našel! sicer l1998 ampak dobo ohranjen francozek (sem upal na fiata).... ter celo dlako pod budgetom. (Kljub vsemu ni bilo tako hudo optimistično le ego moraš pustit doma ko kupuješ kaj takega, meni se je celo izšlo nad pričakovanji.. .)

Verjetno boš moral pustit doma ego tudi, ko boš šel v kurbarijo. Pa priporočam meglo ali trdo temo.

No važno, da boš imel s česa sneg pucat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...hejtam winter... k jo zebe, pol moram pa še to rozasto navlako dol z nje trgat....

S takšnimi slikcami boš pregrel ozračje, pol pa ne bo zime. :jezen

Ni čuda, da zginjajo ledeniki. Packi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jest tut pljuckam... mal vanjo... mal pa tut po njej...  :P

Sej ni čudn da nč ne daš k tok težiš  :kva1:  če bi bil tih bi mogoče še kdaj dobu............no vsaj tok so rekle  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno boš moral pustit doma ego tudi, ko boš šel v kurbarijo. Pa priporočam meglo ali trdo temo.

No važno, da boš imel s česa sneg pucat.

Sneg... kaj je to?

Sicer pa, si še mlečko in tečen (po sliki sodeč) ali te kaj grize zadnje čase? Ponavadi ne nasedam takim provokacijam ampak tale je res tako mimo da zna bit še zanimivo.

Popravljeno . Popravil StaraFeltna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneg... kaj je to?

Sicer pa, si še mlečko in tečen (po sliki sodeč) ali te kaj grize zadnje čase? Ponavadi ne nasedam takim provokacijam ampak tale je res tako mimo da zna bit še zanimivo.

Šele sedaj opazil, da si doma v afriškem delo SLO in ne veš kaj je sneg. Nekaj za pojest.

Grize me pa ne. Samo zobje me srbijo. Saj veš, mlečni izpadajo, novi pa potem žgejo dokler se ne vsedejo na stalno mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti Zimo, da ti jebem :P

 

 

post-18923-0-85777500-1414491407_thumb.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zima, zima belaaaaaa
vrh gore sedeeelaaaaa
pa takooo je peeeeelaaaaa
da bo Damija pa Zivnorca vzeeelaaaaa

 

Ker nben nč ne deeelaaaaa

k grdo govoreeeetaaaaa

čakta čakta lumpa oba! :drunk:

Popravljeno . Popravil I30
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!