Skoči na vsebino

Set za krpanje gume


hotschko

Priporočene objave

a sploh pušča? Ne bi s sprejem, ker tist je za silo. Kačica bi bila dovolj. Sem mel cel žebelj ga potegnil ven dal kačo in odvozil skoraj novo gumo do konca.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, DAMI34 pravi:

a sploh pušča? Ne bi s sprejem, ker tist je za silo. Kačica bi bila dovolj. Sem mel cel žebelj ga potegnil ven dal kačo in odvozil skoraj novo gumo do konca.

 

 

Pušča zelo počasi,zato sem imel v mislih sprej  samo ne vem kaj se zgodi z ventilčkom-senzorjem.Drugače pa nimam slabih izkušenj z tekočino na kolesu,mi je še večje luknje zaflikala.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tekočina je za silo, za kratek rok. Če misliš gumo zvozit je fajn zaflikat. Če se ti je ne da snet, naj ti vulkanizer da kačko, drgač pa čep z notranje strani ali zavulkanizira. Meni je lani na huso dal kar navadno fliko z notranje strani, ampak je bila precej velika luknja, ker sem povozil žebelj za fasade, pa je guma odpeljala čisto normalno do konca svoje življenjske dobe.

spreji načeloma (tisti ki jih dobiš v avtomobilu ali Slime zelen šmrkelj) naj ne bi škodili senzorjem. Vendar kot sem zapisal, sam nimam nekih dobrih iskušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 5. 5. 2024 ob 10:20, CINDAPP pravi:

ventilčkom-senzorjem.

Zapacalo ga bo. Samo ene gume "flikane" z "črvom" nisem zvozil do konca.

Tole zaflikaš in voziš ali pa če ne verjameš črvom do vulkanizerja in naj ti zakrpa z krpo na notranji strani.

Čeprav ti bo skoraj vsak raje prodal novo gumo.

To pa nima veze z varnostjo, ampak ekonomijo :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, MiNa pravi:

Zapacalo ga bo. Samo ene gume "flikane" z "črvom" nisem zvozil do konca.

Tole zaflikaš in voziš ali pa če ne verjameš črvom do vulkanizerja in naj ti zakrpa z krpo na notranji strani.

Čeprav ti bo skoraj vsak raje prodal novo gumo.

To pa nima veze z varnostjo, ampak ekonomijo :whistle:

Tudi sam sem že zvozil gumo (nova-drugi dan defekt)z črvom.Sedaj pa je bil tako mali žebelj ,da se mi je zdelo škoda zvrtat gume za črva.

Rešil vulkanuzer z notranjo fliko.Še dobro da nisem sam poskušal saj je bil žebljiček ful postrani🤫

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!