Skoči na vsebino

Italjet


safrane

Priporočene objave

imam italjeta formula 50 l98 in imam problem z vplinjačem 17".Motor nikakor noče lepo teči.Kakšna je pravilna nastavitev igle.Pri nizkih obratih slabo pospešuje nato pa šele dobi obrate.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm....čeprav jaz in moja kolegica ki je vedno pod mano (s tem je mišlena yamaha) :) še s fergazerami nimama izkušn samo čisto tak laično jaz tudi sklepam da so valčki!

keko gramske maš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to je najboljše da neseš enemu ko se spozna, ne moremo ti mi tukaj dajat inštrukcij preko neta, ker lahko še bolj zjebeš motor. Mogoče ga boš pa tak fino odpr ko dunker. Mogoče bo šou 130km/h. Ne, ne zajebavam. Pelji k skutomehaniku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz ga imam.Imam enako težavo.Sem preizkušal z valjčki, ampak nič ne pomaga.Ampak pri meni prihaja do tega verjetno zaradi resonance.Sem dal noter ultra lahke valjčke, ampak motor potrebuje tisti 2 sekundi da se zavrti pol pa zategne.Pa navor imaš vseeno al ga moreš recimo tiščat, če sta gor 2?Ker jaz lahko vseeno lepo speljem v hrib z dvema.

Bye

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj ni mus de bo z najlažjimi delal najbol. Mogoče zadostuje če gram ali 2 lažji.

Če se motm me nej gdo poprav! :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vleče najboljš.Razmišljam da bi kupil kit 70ccm.Kje se da dobit kakšno ugodno varijanto.Bom pa enkt objavil slike, ker sem ga dal na novo barvat in bodo v črni barvi doadni rdeči kristali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sm poškodovanega tko da me bo prišlo 45000 sit (popravilo plastik, nalepke, barvanje).Bile so pa polomljene vse plastike za noge...

Kolk si pa odštel za skuter če ni skrivnost,pa zanima me a ti bo popravil plastike z poliestrom al kako??

Se mi ne zdi drago popravilo za 45ksit če pogledaš,da on vse naredi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj ni mus de bo z najlažjimi delal najbol. Mogoče zadostuje če gram ali 2 lažji.

Če se motm me nej gdo poprav! :idea:

lahko, da bo deloval najboljše s težkimi valjčki. To nikol ne moreš vedet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj ni mus de bo z najlažjimi delal najbol. Mogoče zadostuje če gram ali 2 lažji.

Če se motm me nej gdo poprav! :idea:

lahko, da bo deloval najboljše s težkimi valjčki. To nikol ne moreš vedet.

Sam če gledaš teorijo delovanja valjčkov nej nebi s težjimi boljš delal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sj ni mus de bo z najlažjimi delal najbol. Mogoče zadostuje če gram ali 2 lažji.

Če se motm me nej gdo poprav! :idea:

lahko, da bo deloval najboljše s težkimi valjčki. To nikol ne moreš vedet.

Sam če gledaš teorijo delovanja valjčkov nej nebi s težjimi boljš delal.

Če imaš dovolj moči ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja če maš težje valjčke prej pride do večjega prestavnega razmerja in ker skuter nima dovolj moči nikamor ne stegne. moraš pa naredit tako, da pride do tega razmerja šele pri tistih obratih, ko ima skuter največjo moč. če imaš pretežke valjčke je tako kot bi z biciklom v najvišji prestavi fural - veliko napora+nikam ne stegne. če pa imaš prelahke pa je tako kot da bi vozil v prvi - malo napora-dobro stegne-nizka hitrost. če pa trofiš prave valjčke pa je kot da bi lepo enakomerno prestavljal.

no to je zdaj zelo poenostavljeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj če menjaš samo auspuh na aeroxu, daš leo zx in ko še ne menjaš valčkov ma hudo vlke luknje v pospeškah, če pa valčke menjaš in probaš vse možne kombinacije, bo še potem vseeno imel luknje al ne?

zelo me skrbi, ker bom skutera počasi pelal na servis da mi zamenjajo valčke, fedrce na kuplonge in jermen (mam že 8k km, pa bom kar menjal) in bi rad da nebi imel lukenj in da bi vlekel nonstop tak kot npr. jrkotu, samo nerabi tak močno vlečt, ampak naj vleče malo bolj nežno in to vedno (če se je že kdo pelo z spedfajtom od njega, ve kaj mislim)!

no kaj mislite vi strokovnjaki, bodo luknje al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!