Skoči na vsebino

Tečaj varne vožnje - izkušnje, predlogi...


KeC

Priporočene objave

Fantje, Isaac Newton je zapisal zakone, ni si jih pa izmislil za razliko od parlamenta RS, ki si jih izmisli. Zakone RS se da obiti (na več načinov), zakone, ki jih je zapisal Sir Isaac Newton, pa si je "izmislila" narava in mimo pač ne gre.

Gorazd

Ni res, zapisal je predpostavke, ki se porušijo pri 50km/h in čez...

Koliko pa stanejo običajne šole varne vožnje? Tudi tam nekje 150€ če me spomin ne vara.

Ko smo že pri tečajih varne vožnje. A letos je MAKSI? Nisem dobil nobenega SMS-a, tudi tu na forumu kolikor sem gledal ni bilo objavljeno nič.

No sej nisem bil velikokrat tam, mi je bilo pa všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni res, zapisal je predpostavke, ki se porušijo pri 50km/h in čez...

Koliko pa stanejo običajne šole varne vožnje? Tudi tam nekje 150€ če me spomin ne vara.

Ko smo že pri tečajih varne vožnje. A letos je MAKSI? Nisem dobil nobenega SMS-a, tudi tu na forumu kolikor sem gledal ni bilo objavljeno nič.

No sej nisem bil velikokrat tam, mi je bilo pa všeč.

Kar se tiče g. Newtona, se čisto nič ne poruši. Malo se zadeve postavijo na glavo ob približevanju hitrosti 280000 km/h (to je malček preko sposobnosti motorjev). Tam je vskočil g. Einstein in razčistil pojme. Kolikor vemo, njune teorije zelo dobro držijo (če odmislim tistega črnogorca, ki se je pred leti oglašal da bo izpodbil relativnostno teorijo, ter poniknil v tišino).

Maksi je letos imel vsaj eno delavnico. Je bilo na netu, le da se termin ni skladal z mojimi možnostmi. :-( Res pa je bilo vsega skupaj veliiiko manj kot lani. Škoda po eni strani, spet po drugi strani pa žal drži tudi, da so se na delavnicah vedno pojavljali eni in isti ljudje. Dobro za njih, žalostno pa za projekt.

LP,

Gorazd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče g. Newtona, se čisto nič ne poruši. Malo se zadeve postavijo na glavo ob približevanju hitrosti 280000 km/h (to je malček preko sposobnosti motorjev).

Da ne misliš slučajno 280000 km/s ?

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne misliš slučajno 280000 km/s ?

D.

Ups, zeznil sem. Ko roke prehitijo glavo.... Še dobro da se to ni zgodilo na cesti. Bi lahko bolelo. Hvala za popravek.

LP,

Gorazd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mata pa stare podatke :krneki:

OK, OK, potem pa 299792458m/s, kolikor naj bi bila po Wikipediji hitrost svetlobe v vakuumu. Toliko da bo volk sit, kar se tiče koze pa to vsekakor ni bistvega pomena. Bistvo bo potrebno iskati drugje.

LP,

Gorazd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Pozdravljeni, pred dnevi sem dobil domov pismo, da bo 4 in 5 aprila na poligonu varne vožnje Vransko potekal tečaj varne vožnje z motorjem. Je še mogoče kdo dobil to pismo, mislim da je pošiljatel ministrstvo za notranje zadeve, ve kdo kaj več okoli tega.LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče to dobijo le tisti ki naberejo dovolj točk... :whistle: Hec, me pa resno zanima kaj več o tem, pa tudi če že kdo ve glede policijskih tečajev.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni, pred dnevi sem dobil domov pismo, da bo 4 in 5 aprila na poligonu varne vožnje Vransko potekal tečaj varne vožnje z motorjem. Je še mogoče kdo dobil to pismo, mislim da je pošiljatel ministrstvo za notranje zadeve, ve kdo kaj več okoli tega.LP

Dobili tudi drugi, pa ni na vranskem, šemveč na poligonu Šempeter ->več

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edn si je zgleda postavu nek brezvezn poligon,da se bo lahk preseravu,za nas nima nobene uporabne vrednosti tole!!!! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa za termine čez vikend dodatno zaračunajo. Ne, da bi bil popust na prvotno objavljene cene, če greš na tečaj med tednom, ampak vikend dodatno zaračunajo :slap: Če ne bodo uzakonili, da mora vsak kandidat v avtošoli na ta poligon, bo poligon na Vranskem prekrila trava.

Popravljeno . Popravil jetman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..sicer ne paše v to temo......... :whistle: ...admin pa prestav.......deli malo..!! :krneki:

PREVENTIVNA AKCIJA ZA VEČJO VARNOST VOZNIKOV ENOSLEDNIH MOTORNIH VOZIL V okviru medijskega oglaševanja preventivne akcije za večjo varnost voznikov enoslednih motornih vozil Ministrstvo za promet organizira sms nagradno igro, ki je namenjena tako motoristom kot tudi voznikom osebnih vozil. Nagrade

Za Motoriste:

1. nagrada: tečaj varne vožnje za motoriste + varnostna čelada + varnostva želva

2. in 3. nagrada: tečaj varne vožnje za motoriste

Za Avtomobiliste:

1. nagrada: tečaj varne vožnje za avtomobiliste + vžigalni kabli + prenosna svetilka

2. in 3. nagrada: tečaj varne vožnje za avtomobiliste

Nagradna igra poteka od 26. 3. 2009 do 25. 4. 2009, do 24.00 ure.

Če je uporabnik voznik motorja, pošlje SMS s ključno besedo MOTORIST na 3131, če pa je avtomobilist, pošlje SMS s ključno besedo AVTOMOBILIST na 3131. Uporabnik, ki je poslal SMS s ključno besedo, prejme brezplačni SMS z zahvalo in sporočilom preventivne akcije.

Pravila igre in več o nagradni igri si lahko preberete na povezavi http://www.moto-aktivisti.si/novice/ ali http://www.mzp.gov.si/fileadmin/mzp.gov.si...na_igra_MZP.pdf.

VABLJENI K SODELOVANJU!

l.p. :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!