Skoči na vsebino

Nosilec za GPS


Lokos

Priporočene objave

Pozdravljeni. Včeraj sem ženo peljal v Italio v šoping in mal izkoristu še sam. Končno sem si kupil flurescentni odsevni telovnik :D. Imel sem tudi dober namen kupit nosilec za GPS pa jim je zmanjkalo takih ki bi bili primerni za velikost mojega GPSa :(. Zadeva ima oznako INTERPHONE SSC 35 in zgleda takole ssc54_piaggio.png

 

Ali se komu sanja kje bi dobil to zadevo pri nas?? Če ima kdorkoli kakršnokoli drugo rešitev za pritrditev GPSa na MP3ja bom tudi zelo vesel predloga. Aja imam pa Garmina 450 ki zgleda takole garmin-oregon-450_3.jpg

Dimenzije GPSa so cca. 11×6×3 cm. Diagonala cca 11,5 cm (celoten GPS)

 

Hvala za kakršnokoli pomoč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen. 

Glede Garmina katerega imaš mislim, da nosilec ne obstaja saj je to naprava v osnovi za pohodništvo če se ne motim. Sam uporabljam na MP3-ju navigacijsko napravo kupljeno preko Ebaya iz Kitajske z naloženim navigacijskim programom IGO Primo 2 in moram rečt, da deluje odlično. Prej sem uporabljal cestno navigacijo Garmin Nuvi 205W. Nosilec sem pritrdil pod vetrobransko steklo z dvema vijakoma in drži odlično pa še pogled na armaturno ploščo ni prekrit, kot se to zgodi z raznimi torbicami. Daš cca. 30 € pa se ti potem torbica trese in moti pogled na armaturno ploščo. Če želiš ti na ZS lahko pošljem kakšno fotografijo kako zadeva izgleda.

 

L.P. MITJA

Popravljeno . Popravil kaslc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav. Nosilec je res v prvi vrsti namenjen pohodništvu, vendar se uporablja tudi za avtomobil, motor, pomorstvo, igro iskanja zakladov (geocaching) ... Sam ga uporabljam za avto, kolo, pohodništvo in občasno še za kaj. Najbolj mi je všeč ker lahko narediš gor profil za vsako stvar posebej in v profilu prilagodiš parametre ki ti odgovarjajo. Naprimer za kolo izklopiš avtoceste in vklopiš tudi makedam ... Za ta GPS sicer obstajajo nosilci a v večini primerov mi ne pomagajo kaj dosti ker se jih montira na štange balance ki pa je pri MP3ju oblečena v plastiko. Najbolj mi je še všeč TALE a je mučos predrag saj poštnina znaša minimalno 42,55$ kar pa je več kot sam nosilec. Malo bedasto da bom za nosilec plačal 83$ zato ker poštnina znaša več kot sam nosilec. Predvidevam da bi na eBayu dobil kako topshit navigacijo in nosilec ceneje kot pa samo omenjeni nosilec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Evo pa sem naročil. Tkole sem pa zadevo speljal. Kaj ponujajo sem pregledal na uradni spletni strani RAM MOUNT. Ker je bilo tam mučos predraga poštnina (cca 45$) sem mal pregooglal in našel še 3 spletne strani ki prodajajo njihove izdelke in našel 2 ki imata solidno poštnino (9€ in 10$). Naročil sem na italjanski spletni strani ram-mount.it, ker so imeli vse na zalogi. V poštev bi prišla še spletna stran gpscity vendar bi moral čakat cca 20 dni da bi dobili en kos ki ga niso imeli na zalogi, potem pa še da odpošljejo in da pride pošiljka k meni domov. Upam sam da se nisem zeznu ker sem naročil pri italjanih in bo tole hodil do jeseni do mene glede na hitrost njihove pošte in da bo potem vse v paketu. Aja pa za tiste ki ne poznate ram mount sistema in zakaj govorim v kosih. Zadeve se sestavlja kot lego kocke. Izbereš s čim boš pritrdil nosilec glede na razpoložljivo stanje na motorju, kolesu, letalu, avtomobilu ... Potem izbereš nosilno štango (dolžina, oblika, gibčnost .. .) in še nakoncu nosilec primeren svoji GPS napravi. Ko imaš vse komponente plačaš in čakaš na svoje "lego kocke". Če bo kdo rabil kak nasvet ali pomoč pri naročanju pa kar na dan z besedo. BTW pri italjanih lahko plačate s PayPal-om. Za drugo spletno stran ne vem ker nisem preveril plačilnih pogojev. Ti pa za plačilo z PayPal-om zaračunajo +4% kar je drobiž v primerjavi s tem da lahko hitr dobiš denar nazaj če začnejo kaj mutit. Upam da kumu pride kaj prav tole

 

Evo še slika kako približno bo zgledal moj nosilec le da bo pritrjen na ogledalo

 

ram-b-149z-ga31u_big.jpg

Popravljeno . Popravil Lokos
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojih izkušnjah je nakup preko rammount.it varen.

Sam sem večkrat naročil pri njih je vglavnem bilo vse ok.

 

ko se je pa z njimi treba pogajat in pregovarjat pa so trdi ... al pa jaz ne obvladam dovolj ;)

Popravljeno . Popravil Blond
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvakrat nabavil pri njih in vse je bilo ok in hitro ( kar je presentljivo za Italjane :smoke:  )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole me je pa kar lepo pomirilo ... Koliko časa pa sta čakala na paket. Mal sem že nestrpen :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole me je pa kar lepo pomirilo ... Koliko časa pa sta čakala na paket. Mal sem že nestrpen :doze:

 

Čakal sem dva dni s tem, da sem ga šel prevzeti  sam v Trst na hitro pošto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajej. Pol bo pa še trajal. Nisem vedu da se kej takega da. Men ga domov pripeljejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo 8 dni po naročilu sem dobil paket :kva2: . Vse tako kot mora bit :yea1: . Zadeva je čist topšit. Ni mi žal niti evra. Upam samo da se bo na cesti izkazal nosilec tako dobro kot zgleda. Montaža čisto brez vrtanja, tako kot sem si želel. Pa še nekaj fotk če koga zanima kako zadeva zgleda.

 

post-39886-0-41920700-1368645242_thumb.jpg post-39886-0-78567600-1368645259_thumb.jpg post-39886-0-35747500-1368645276_thumb.jpg post-39886-0-66769700-1368645292_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!