Skoči na vsebino

Težave s števcem


Žan96

Priporočene objave

Nedavno nazaj sm sneu senzor, ki meri hitrost in kilometrino na zadnjem kolesu (aprilia rx125 ma na zadnjem.). Dons sm ga dau nazaj in šou en krog. Števec je kazou najprej 20 (pelu sm se okol 10). Pol mi je kr naenkrat skoču na 100 in številke so se začele naklučno menjavat. Mogoče kdo ve kaj je problem? (kilometre šteje pravilno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedavno nazaj sm sneu senzor, ki meri hitrost in kilometrino na zadnjem kolesu (aprilia rx125 ma na zadnjem.). Dons sm ga dau nazaj in šou en krog. Števec je kazou najprej 20 (pelu sm se okol 10). Pol mi je kr naenkrat skoču na 100 in številke so se začele naklučno menjavat. Mogoče kdo ve kaj je problem? (kilometre šteje pravilno)

Kakšen senzor pa je to? Mogoče bi ga bilo potrebno nastavit? Ali pa ni bil pravilno priklopljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nedavno nazaj sm sneu senzor, ki meri hitrost in kilometrino na zadnjem kolesu (aprilia rx125 ma na zadnjem.). Dons sm ga dau nazaj in šou en krog. Števec je kazou najprej 20 (pelu sm se okol 10). Pol mi je kr naenkrat skoču na 100 in številke so se začele naklučno menjavat. Mogoče kdo ve kaj je problem? (kilometre šteje pravilno)

 

ta števec ko si odklopu si kej menjavau te senzorje pa to al si dau enake gor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ubistvu nism odklopu ampak sam odšraufu en šrafu (nosilec) in z vezico narahlo zategnu na nihajko. Nism nč menu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoce to kar si zatisnu  z vezico si kej premocno zategnu probi kej tam pogledat al pa da si se kej ponesreci naredu pa niti neveš nvem  no js nimam pojma kaj bi lahko blo probi to pogledat drugače pa ti neznam pomagat žau

edino ce resetiraš števec če znaš

Popravljeno . Popravil rok418
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se je tut men večkrat dogajalo, sam vism vedu točno v čem je problem... no zdej vem :D ej mene pa nekaj zanima... vidim da voziš isti motor kot jaz, koliko kilometrov imaš že narejenih z njim? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj snemate dol senzor? Prikrivanje realnih kilometrov ali kaj bolj primernega? Ker kilometri se vidijo na motorju, če veš kaj gledat. :) Pa tudi ob nenehnem snemanju tega senzorja...boste uničl senzor...in potem bo vsak amater vedel, da so bli kilometri prirejeni (primer je imel kolega na RS 125. 3000km na števcu...motor pa napol v kosih. Ne gre to sam tko.) Sej včasih se da kak kilometere zbit...sam a ni potem fora, da vam tut števec za hitrost ne dela? Prletiš na radar in si v kurcu. Točke, kazen in po možnosti še crkne senzor (al pa polž) in konec koncev imaš potem večji strošek, kot pa dobiš na koncu za motor ob prodaji, ker ima 2000km manj :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to se je tut men večkrat dogajalo, sam vism vedu točno v čem je problem... no zdej vem :D ej mene pa nekaj zanima... vidim da voziš isti motor kot jaz, koliko kilometrov imaš že narejenih z njim? :)

Naredu sm zdle okol 1000 do 1100 km :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sneu sm ga zarad tega  sm meu "prepoved" vožnje :)

Sneu si ga, ker si imel prepoved vožnje...al si ga snel pa si potem dobil prepoved vožnje? :D

V prvem primeru kao, da tastari ne vidijo če delaš kšne kilometre, a? :D Lisička hahah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če mi lahko kdo razloži kako deluje števec za obrate (na armaturki je analogno ampak ima dva kabla speljana v mašino) ker mi je crknil. :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima če mi lahko kdo razloži kako deluje števec za obrate (na armaturki je analogno ampak ima dva kabla speljana v mašino) ker mi je crknil. :S

Možno, da je speljan na svečko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!