Skoči na vsebino

Hladen ne vžge brez gasa, prve minute crkuje?


gkosto

Priporočene objave

Zdravo,

 

mam skuterja Keeway f-act 50 in kot že naslov skoraj vse pove, ga ne morem vžgati brez gasa, in ko vžge, ne laua v prostem teku. Prve minute te moram držati gas, drugače ga zamori in crkne. Lahko, da mi električni čok ne dela, ker ni akumulatorja? Motor se mi občasno tudi zaganja, obrate nabija od 1500-3500, pri cca 3000 obratih pa ga malo trese, to se sploh občuti, ko spustim gas med vožnjo in prav "nabija" skuter po cesti. Ni mi jasno zakaj?

Zakaj je tisti največji zlat vijak ki malo štrli ven na fergazerju? Za štelanje obratov? Danes sem poizkusil malo ga prestaviti, pa ni bilo razlike v štartu, pa sem ga obrnil nazaj v isto pozicijo :)

 

Trenutno je akumulator v okvari, je spet popolnoma crknil, moram ga vsako sezono kupiti novega ker mi vsako leto crkne. Varovalke in vse sem pregledal in ni videti v čem bi bil problem, še ima kdo drug tak problem?

V jeseni ko smo pospravili motor, je še normalno laufal, zdaj pa ta vžig zajebava najbolj.

Je lahko vzrok tudi svečka?

 

Hvala vsem za odgovor,lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!