Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
marins

Centrifugalna sklopka ATV 50ccm

Recommended Posts

marins

Zdravo,

kot sem že prebiral forum, se na žalost strinjam z vsem napisanim glede "ne"kvalitete kitajskih ATV-jev.

Kupil sem kitajski ATV 50ccm s centrifugalno sklopko (beri: zadeva je nova - manj kot 1 mesec star), na žalost se pa sine bolj malo vozi zaradi nenehno strgane vzmeti v sklopki.

Iz servisa mi nenehno pošiljajo nove vzmeti, vendar se po cca. 15min. vožnje le-ta strga. Ker sem že malo obupal nad zadevo, tamal si pa zelo želi obdržati štirikolesnika, me zanima, če se da zadeva rešiti na kak način? Zakaj se vzmet trga?

Ima kdo podobne izkušnje. S štirikolesnikom se od časa nakupa ni peljal več kot 2 ure, zaradi servisiranja. :(

Hvala za odgovore.

Lep pozdrav,

Marin.

Coban

Po vsej verjetnosti je napaka na vzmeti(pretdo kaljena) jaz bi dal vzmet po muštru naredit poišči kdo to izdeluje in daj tako identično naredit jaz vem za enega,ki izdeluje vzmeti v Trebnje pravijo mu feder Tonči nevem pa njegovega pravega imena firme.Probaj malo poizkat po internetu ali pa poglej na stran OZS SLO in sigurna najdeš kakega proizvajalca vzmeti mogoče celo v tvoji bližini !

marins

Točno to je tudi meni padlo na pamet - včeraj sem bil pri feder Tončku, ampak niso bili preveč navdušeni nad izdelavo... Njihovo mnenje je, da je originalna vzmet preveč toga, so pa tudi mnenja, da je originalna vzmet kaljena in popuščena...

Danes sicer dobim novo sklopko, vendar ne verjamem, da bo s tem težava odpravljena...

Hvala.

LP, Marin.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Tedybear
      Za velk del mlade populacije za volanom, je šofiranje bolj kot ne nadgradnja igric izza domacega kompa. 
    • ProdriveR
      Trenutno imam neke prebliske, da bi prodal svojo RSV-jko. Sam, kukr gledam po netu se zgleda noben neki ne zagreva za te motorje  Smo lastniki teh motorjev res obsojeni na večno lastništvo. Al se ga losaš samo, če ga daš napol zastonj? Po drugi strani, bi pa kr mel motor, pa tud če bi jo mel samo za gledat v garaži 😍
    • jvalant
      Kja pa lohk kupim sodo bikarbono?  
    • Kričač
      Tukaj se pa strinjam, da se bolj ne morem. Tema je postala pravi idijotizem z omenjanjem ena in iste vsebine. To me spominja na to, ko si v osnovni šoli koga "čvrgnil", potem, pa ti je to čvrgo omenjal tri mesece. Tako se ponavlja saga o tem famoznem prtu in ostalih zadeva, ki jih omenjaš ... nesmiselne debate. Se čudim, da moderatorji tam niste delali čistke, temveč tema gre v popolnoma drugo smer, škoda.
    • skalar36
      Mislim, da si na prvi del stavka kr zadel bistvo. Glede tistega, da je vsakomur, se pa ne bi strinjal. Ravno moderatorjem ni jasno, kaj je kvaliteten prispevek.  Je pa težko delati kvalitetne prispevke, če si na hladnem, zaradi vsebine, ki je v pravi temi. No sedaj pa že diskutirava o moderatorjih. Me pa zanima kakšna je sankcija, da se vem pripravit? 
  • Similar Content

• Problematik
      By Problematik
      Pozdravljeni,
      Aprilio SX 50 2018 E4 , si lastim sedaj že skoraj pol leta. Ima že kar nekaj kilometrov. Ker mi je na rahlo daljše relacije postala prepočasna, bi jo rad odblokiral. 😃  Torej sedajšnja maksimalna hitrost je 50 km/h. Prebral in prebrskal sem že kar nekaj slovenskih in tujih forumov, a nažalost v njih zasledim le teme o starejših modelih (Pred letom 2018).   V avstrijskem forumu se pa le zasledil, da so Aprilije po letu 2018, blokiranje skoraj samo elektronsko (torej le z CDI napravo). Pravtako naj bi obstajala neka "odblokirna" vrsta CDI-ja. Ta naj bi omogočal doseganje obratov tudi do 12.000, za razliko od originalnega, ki omogoča le doseganje 8.000.
      Je se mogoče že kdo ukvarjal z to temo? Poskusil sem že odblokirati izpušni sistem, a sem s tem pridobil le na pospešku. 
      Za vsak uporaben odgovor se že Vam v naprej zahvaljujem.
      LP Problematik 😊
    • gtgs
      By gtgs
      Še nikjer nisem zasledil te teme, če pa slučajno že kje obstaja, prosim moderatorja, da jo pravilno umesti.
      Včerajšnja popoldanska vožnja se je malo zavlekla ...

Ne hodi v gozd brez motorke!

• BigOne
      By BigOne
      Pozdravljeni! 
      Ima morda kdo ta stroj? 
      Mika me da bi prodal Mt07 in nabavo konkretnega atvja, malo za zabavo, pa malo zares (vožnja drv, pluženje..) 
      Pri tej primerjavi, gladko pohrusta Polaris - Cam-ama.. 
      Bi še v primerjalni krog lahko katerega umestil?

LP 

• BIF
      By BIF
      Fantje na dveh kolesih to že obvladajo. Čas je, da še "traktoristi" poizkusimo....
      http://www.goeasttour.com/
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!