Skoči na vsebino

odkup poškodovanih vozil


trojan69

Priporočene objave

Pozna kdo dobro podjetje, ki se ukvarja z odkupom poškodovanih/nevoznih/pokvarjenih avtomobilov?- tko da ga pridejo tudi iskat in odpeljejo. S pomočjo googla sem jih našel kar nekaj, pa me zanima če imate z katerim dobre izkušnje.

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ga dam zastonj samo, da ga pridejo iskat. Je pa 1996 Hyundai lantra 1.8 z poškodovano zadnjo levo obeso kolesa. Nahaja se pa v ZelmLogu- mal naprej od Železnikov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ga dam zastonj samo, da ga pridejo iskat. Je pa 1996 Hyundai lantra 1.8 z poškodovano zadnjo levo obeso kolesa. Nahaja se pa v ZelmLogu- mal naprej od Železnikov.

Pr nas za tu poskrbijo Brajdiči !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..pa še ti so postali "izbirčni"

Točno tako najraje imajo baker po tega pridejo kar ponoči za drugo jih bo pa res počasi treba prosit !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Tudi jaz sem iskal nekaj podobnega in sem našel na http://odkup.net/ kao imajo odkup vseh vrst vozil, in ostare šare, meni so odkupili ford orion, ki sem ga prej prodajal na avto.net pol leta za 500eur, oni so mi ponudili 100eur in sem srečen, samo da ga nimam več na dvorišču :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!