Skoči na vsebino

Barabe na delu (kraja motoristične opreme)


Brrrm

Priporočene objave

Radio pravkar v nočni črni kroniki sporočil, da so baraboni v Kopru iz trgovine odnesli za 1.000.000 tolarjev motorističnih čelad in jaken.

Izogibajte se nakupu novih čelad in jaken po izjemno ugodni ceni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi ze vzel kaksno zelo poceni dobro celado :) saj jakno tud :)

tak da vsi nepridipravi oz. baraboni :) kar javite se mi na mail :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bi tud kej pocen kupu :lol: ,....sej zakaj pa ne , sej nisem jest ukradu :shock: .....sam kaj ko se to ne bo prodajal .....ce pa ze bi blo pa kr vredu....

LP ;Rock

P.S Ce ma kdo kej nej mi pise na PM :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi ze vzel kaksno zelo poceni dobro celado :) saj jakno tud :)

jest bi tud kej pocen kupu :lol: ,.... LP ;Rock

P.S Ce ma kdo kej nej mi pise na PM  :wink:

Zato pa gremo na IMOT 2003 - februarja :!: :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja MAX pol pa ne rabimo it na IMOT ce lahko tu dobimo poceni in novo robo :lol:

prisparas pri stroskih za ogled :lol: kvecjemu mu se kak pir placas pa zves kako je operiral po trgovini :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz bi ze vzel kaksno zelo poceni dobro celado :) saj jakno tud :)

jest bi tud kej pocen kupu :lol: ,.... LP ;Rock

P.S Ce ma kdo kej nej mi pise na PM  :wink:

Zato pa gremo na IMOT 2003 - februarja :!: :roll: :wink:

pridejo balkanci na IMOT pa vse po kradejo :oops: jah nimas kej ne mormo iz svoje koze....joke. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vi ga kar serjite. Zadnjič je bilo po poročilih, da so nekje na Štajerskem razkrinkali eno tatinsko tolpo. Zadeva še nebi bila kaj tako posebnega, če nebi morali na zatožno klop tudi tisti, ki so ukradeno robo kupovali.

Kolikor jaz vem, je tudi kupovanje robe, za katero veš, da je bila ukradena kaznjivo dejanje.

Kaj pa denimo, če bi kdo od vas naletel na kakšen sumljivo poceni motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, če bi mi držal s štacnarji, pa povedal kdo je pocen robo prodajal, a bojo oni tud z nami, pa pocen motorje prodajal? Samo hec!

Jaz bi se take robe ogibal ko hudič križa. Nikol ne veš, če zadaj ne stoji kifelc v civilu, potem si pa pečen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Štos je lih v tem, da je kaznivo če veš da je roba ukradena.

Za motor je treba papirje, pa ševilke pregledat. Za čelado pa res ne.

Sicer rajši dam kakšnega jurja več pa kupim novo in ziher stvar.

Nikoli ne reci nikoli !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Nikoli ne reci nikoli !

007.

My name is Bond..... James Bond..... 8)

Would you like to be toasted, roasted, burned..... Ooooo, you are women and pretty one....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za en Mio sit so odnesli ali cel kup poceni robe, ki jo bodo poskušali prodati, ali pa dva, tri kvalitetna "seta" opreme za lastno uporabo.

V vsakem primeru ni zame nič zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem kdo tle tudi krade. za en miljon robe cel kup opreme, ko pa jest kupujem za en miljon kaj dobim??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TISTI KI KUPUJEJO UKRADENO ROBO NEPOSREDNO PODPIRAJO TAKO DEJAVNOST.

SAJ ČE TATOVI NE BI IMELI NA DRUGI STRANI NEKOGA, KI JIM TO ROBO ODKUPI, NE BI KRADLI.

POCENI GOR ALI DOL. TOKRAT JE BILA SICER OKRADENA TRGOVINA, AMPAK PREDSTAVLJAJTE SI KAKO BI/STE SE POČUTILI, KO VAM JE BILO KAJ UKRADENO. NPR. MOTOR!!!!! :!: :!: :!: :!: :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko me pa razjezi :evil:

Po eni strani bi tatove vsi linčali, po drugi strani pa bi ti isti takoj kupili ukradeno robo. Haloooooooooo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko me pa razjezi :evil:

Po eni strani bi tatove vsi linčali, po drugi strani pa bi ti isti takoj kupili ukradeno robo. Haloooooooooo

Macica mi smo s tabo 8) :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še uradno poročilo OKC Koper:

Zvečer je neznanec vlomil v trgovino Avtoplus na Istrski cesti v Kopru. Iz motociklističnega oddelka je ukradel 10 motorističnih jopičev znamk Bieffe in American Eagle in 3 čelade znamke Bieffe. Trgovino je skupaj oškodoval za okoli 1.000.000 SIT. Policisti opozarjajo morebitne kupce, da ne kupujejo omenjenega blaga brez računa oz. izven pooblaščenih trgovin, ker se lahko tudi sami znajdejo v kazenskem postopku.

O vrednosti ukradene robe pa ima lahko vsak svojo (o)ceno :shock: 8) :lol:

LP, Sax

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav začudilo me je, da so nekateri v tej kraji takoj videli možnost, da poceni pridejo do kakšnega opreme. Saj vem da se jih je nekaj hecalo, drugi pa tega nebi storili samo zato, ker je kaznivo. Ni kaj, prave face. :?

Pravkar pa sem v Gorenjskem Glasu prebral, da so iz trgovine enega motosvetovca odnesli več digitalnih fotoaparatov, kamer in telefonskih aparatov (za 2 mio SIT).

Kaj boste pa zdaj? Navalili na poceni, čisto novo tehnično robo brez računa? Ali pa jebali mater vsem po vrsti, ker je bil oškodovani ravno motosvetovec?

Kakorkoli, v obeh primerih upam da bodo kradljivce prijeli, pa še kakšnega iznajdljivega kupca zraven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to tam kjer prodajajo Moto Guzzi-je :!: :?: Malo prej sem bil tam pa

mi ni noben nič rekel o kakšnem vlomu! Vse je zgledalo normal!

Dva Le Mans-a, eno V11 Scuro in nekaj drugih so pa kr pozabli :!: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mal dvomim, da se bo to v Sloveniji prodajal, prej v " tujini ".

Pa malo bojo pocakal da se prah poleze pol pa po utecenih poteh preprodal :? :x :!: :?:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!