Skoči na vsebino

Barabe na delu (kraja motoristične opreme)


Brrrm

Priporočene objave

Prodam jakne in čelade po ugodni ceni :wink: :lol:

Zdej sta dve moznosti:

Al si se tok neizkusena al pa nimas ukradene robe :oops: :?: :wink: :roll: :twisted: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar pa sem v Gorenjskem Glasu prebral, da so iz trgovine enega motosvetovca odnesli več digitalnih fotoaparatov, kamer in telefonskih aparatov (za 2 mio SIT).

Kaj boste pa zdaj? Navalili na poceni, čisto novo tehnično robo brez računa? Ali pa jebali mater vsem po vrsti, ker je bil oškodovani ravno motosvetovec?

Tudi jaz upam, da jih bodo prijeli.

Kateri motosvetovec pa je to bil - me lahko kontaktira na PM?

Tenks, SImon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Zdej sta dve moznosti:

Al si se tok neizkusena al pa nimas ukradene robe :oops:  :?:  :wink:  :roll:  :twisted:  :D

Mislim da bo kar oboje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TISTI KI KUPUJEJO UKRADENO ROBO NEPOSREDNO PODPIRAJO TAKO DEJAVNOST.

SAJ ČE TATOVI NE BI IMELI NA DRUGI STRANI NEKOGA, KI JIM TO ROBO ODKUPI, NE BI KRADLI.

POCENI GOR ALI DOL. TOKRAT JE BILA SICER OKRADENA TRGOVINA, AMPAK PREDSTAVLJAJTE SI KAKO BI/STE SE POČUTILI, KO VAM JE BILO KAJ UKRADENO. NPR. MOTOR!!!!! :!: :!: :!: :!: :evil: :evil:

Macica ti se kar der!!!!Sej maš prou!

Matr jim!!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TISTI KI KUPUJEJO UKRADENO ROBO NEPOSREDNO PODPIRAJO TAKO DEJAVNOST.

SAJ ČE TATOVI NE BI IMELI NA DRUGI STRANI NEKOGA, KI JIM TO ROBO ODKUPI, NE BI KRADLI.

POCENI GOR ALI DOL. TOKRAT JE BILA SICER OKRADENA TRGOVINA, AMPAK PREDSTAVLJAJTE SI KAKO BI/STE SE POČUTILI, KO VAM JE BILO KAJ UKRADENO. NPR. MOTOR!!!!! :!: :!: :!: :!: :evil: :evil:

Macica ti se kar der!!!!Sej maš prou!

Matr jim!!!!

Ciao,by Pero

:shock: JEST SM Z VAMA 8ZELO OGORCENA NAD OTROCJIM VEDENJEM NASIH FORUMASEV, PA CEPROV SO SE SMA HECAL :arrow: KAR SRCNO UPAM!!!) :evil: :evil: :evil: :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Zdej sta dve moznosti:

Al si se tok neizkusena al pa nimas ukradene robe :oops: :?: :wink: :roll: :twisted: :D

Mislim da bo kar oboje.

To pomeni, da nisi izkusena z ukradeno robo in zdej sprasujes nas kako jo naprej spravit :?: :twisted: :roll: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[

Zdej sta dve moznosti:

Al si se tok neizkusena al pa nimas ukradene robe :oops: :?: :wink: :roll: :twisted: :D

Mislim da bo kar oboje.

To pomeni, da nisi izkusena z ukradeno robo in zdej sprasujes nas kako jo naprej spravit :?: :twisted: :roll: :wink: :D

Drži a imaš kako idejo :wink: Sem se zajeb... čelade so mi prevelike jakne pa tud.Sranje ne :idea: Ma jih prodam čist pocen s popustom 50% rasprodaja,folk navali :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži a imaš kako idejo :wink: Sem se zajeb... čelade so mi prevelike jakne pa tud.Sranje ne :idea: Ma jih prodam čist pocen s popustom 50% rasprodaja,folk navali :wink:

No kako je slo :?:

Cakamo na porocilo od prodaje :twisted:

Vceri je bil bolsji sejem, torej..... :roll: :wink:

Sam ne mi rect, da so najvec kupoval mozje v modrem :shock: :? :?: :idea: ti pa, da si

noc prezivela v osebnem apartmaju na Povsetovi :lol: :lol: :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo, Max je še iz ene teme naredil svojo splošno zajebancijo...

Jaz bom pa iz vaših objav naredil še večjo zajeb :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drži a imaš kako idejo :wink: Sem se zajeb... čelade so mi prevelike jakne pa tud.Sranje ne :idea: Ma jih prodam čist pocen s popustom 50% rasprodaja,folk navali :wink:

No kako je slo :?:

Cakamo na porocilo od prodaje :twisted:

Vceri je bil bolsji sejem, torej..... :roll: :wink:

Sam ne mi rect, da so najvec kupoval mozje v modrem :shock: :? :?: :idea: ti pa, da si

noc prezivela v osebnem apartmaju na Povsetovi :lol: :lol: :lol: :twisted:

Ja shit ne kako pa ti vse to veš ne mi reč da si prerokovalec.Ja morem rečt da na povšetovi sploh ni tako slabo,kje pa še dobiš zastojn spanje,hrano,luksuz ni kaj :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja shit ne kako pa ti vse to veš ne mi reč da si prerokovalec.Ja morem rečt da na povšetovi sploh ni tako slabo,kje pa še dobiš zastojn spanje,hrano,luksuz ni kaj :wink:

Doma, doma dobis zastonj spanje pa hrano pr mami in atu, draga Sanda7 :!: :roll: :wink: :idea: :D

Ufff.... poglej v topic cestitke za st. objav pa ti bo prec jasn, da sm ti napovedu in ze takrat cestitu za 700ti post 8)

Evo, odgovor, da sm dejansko vseved sam, da mi tega tu na forumu se ne priznajo cist :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!