Skoči na vsebino

Mrzla mašina gre, topla pa ne


rosse20

Priporočene objave

Zdravo!

 

Imam problem.

Ko je motor mrzel, gre "normalno" (kaj je normalno, ne vem, ker sem ga danes kupila), ko pa je topel, pa ne vleče. Ko se pelješ v hrib, motor počaka.

 

Prejšnji lastnik je rekel, da jim ne dela pumpica za olje in da so delali mešanico direktno v kesl.

A je možno, da je zaribal?

 

Ima vgrajen tudi omejevalec obratov. Če ga prestavim (ne vem, ali vključim ali izključim) je še slabše.

 

Skuter: Peugeot JetForce C-TECH, letnik 2006, vodno hlajen. Ima vgrajen omejevalec obratov.

 

Kakšna ideja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

Imam problem.

Ko je motor mrzel, gre "normalno" (kaj je normalno, ne vem, ker sem ga danes kupila), ko pa je topel, pa ne vleče. Ko se pelješ v hrib, motor počaka.

 

Prejšnji lastnik je rekel, da jim ne dela pumpica za olje in da so delali mešanico direktno v kesl.

A je možno, da je zaribal?

 

Ima vgrajen tudi omejevalec obratov. Če ga prestavim (ne vem, ali vključim ali izključim) je še slabše.

 

Skuter: Peugeot JetForce C-TECH, letnik 2006, vodno hlajen. Ima vgrajen omejevalec obratov.

 

Kakšna ideja?

Moja ideja bi bila, da ga takoj pelješ nazaj in da ti lepo vrnejo denar,saj ta skuter je potreben popolne obnove, ker je že sigurno njim zaribal ! Popravilo pa te bo koštalo več kot si dala za skuter !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

 

Sem nabavila vse nove dele, zdaj čakajo na jutrišnjo vgradnjo. In ne... Nisem dala več ;) Sem se zmenila za "pravo" ceno skuterja + dobro ceno za dele in ko menjava skoraj celo mašino, bo še vedno nekaj 100€ profita :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!