Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
krucefiks

Predelava električnega skuterja GOVECS

Recommended Posts

krucefiks

Sem lastnik električnega skuterja GOVECS 1.2. Skuter omejuje maksimalno hitrost tako, da nenehno nekaj bremza - zavira. To se odraža kot stalno trokiranje - cukanje motorja, kar me blazno moti. Ali je slučajno kdo izvedel že kako predelavo in se te lastnosti skuterja znebil ?

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• Similar Content

• timi121
      By timi121
      Zdravo! 
      Zanimam se za nakup skuterja, ker bom ravnokar opravil izpit za kategotija A1, ampak binrad zacel z necim malo manjsim kot je skuter ali moped, ampak mi klasicen izgled skuterja ni vsec, zato bi rad nekaj bol sportnega kot je Gillera DNA ali Aprillia RS, pa me zanima ce veste mogoce za se kak podoben skuter z sportnim izgledom? 
    • smasher
      By smasher
      Torej nekaj je bilo sicer omenjenega že v drugih temah glede legalnosti, ampak glede na to da povsod sedaj napadajo s temi oglasi za električne skiroje se mi je zazdelo da bi lahko imeli svojo temo. 
      Sedaj izbira je pestra, pogon spredaj, pogom zadaj, akumularorji v prednji štangi ali v podvozju. 
      Problematično po mojem mnenji nastane ko omenimo moč, torej po mojem mnennu bi se lahko električni skiro v prometu obravnaval isto kot električno kolo, težava nastane ko skiro prekorači mahičnih 250W moči kar je zakonska meja za elekteično kolo (če se prav spomnem)... 
      Najbolj kar me trenutno muči je cena, zakaj so cene takk brutalno visoke? Hoverbord z 2x350W motorji košta nekje polovico cene skiroja zakaj? Ima več elektronike in dva motorja (ok ponavadi manj kapacitete v baterijah). 
      Električni skiroji se mi zdijo res nekaj takega kar bi pripomoglo k izboljšanju javnega transporta, vsi vemo da je največja težava razseljenost ampak do 5km na skiroju pa na bus ali vlak je še kar sprejemljiva opcija. In ko prideš iz vlaka/busa lahko prišpara prestopanje in druge povezave. 
      Iščem razlog da bi si kupil električni skiro pa ga še nisem našel. 
      Če administrator meni da spada tema v elektroniko naj jo kar premakne, jaz sem jo dal sem, ker se mi je zdelo da bi lahko vrgli električne skiroje v podobni koš kot 25 skuterje. 

• motosvet.com
      By motosvet.com
    • motosvet.com
      By motosvet.com
    • motosvet.com
      By motosvet.com
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!