Skoči na vsebino

Mnenje


dnje

Priporočene objave

Ja vem, je ž 10000x napisano ampak nimam časa, ter nobeden ne sprašuje podobnega kot jaz...

Torej očitno bo prišel nek 125ccm motor k nam ker grem delat izpit naslednje leto. Sem že odločen za 4t ampak nevem kaj naj vzamem. Gledam nekaj da ima dosti moči in udobja (prostora) za 2 osebi. Kupujem nekje max 1500€ pač lahko kaj več če se res splača vzet, vendar je tako-čim manj bom dal tem bolje je! :D 

Vglavnem gledal sem bolj v smeri tomos sm125, honda varadero,honda cbf.. pa malo sportake,yamaha yzf 125r in hondo cbr 125. 

Pač hodil bi tudi na ture, do hrvaške obale in tako dalje. Bral sem da je varadero odličen, pač ima dosti dober motor pa udobje za 2 in je odličen vglavnem. Za cbf nisem nič bral, za tomosa pa pravijo da je dober motor, za par ljudi sem pa slišal da se rad kvari. Ko gre nekaj, gre potem drugo itd. in me je to odvrnilo da bi me zanimal. Za sportaka vem pa samo za hondo da nimaš skoraj nič problemov (zvedel od kolegov), pač nič se ne kvari. 

Tako da ima kdo kakšno mnenje o teh motorjih? kaj bi bilo najbolj vredu za mene?

 

 

 

 

p.s.-strašno se mi dopade ktm duke 125 vendar je drag ko svinja! 

 

 

 

lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

žiujo

 

jst sm gledu da bi si kupu duka 125 sam k so u sloveniji tok dragi sm mal pogledu h sosedom v austrijo me pa zanima ena stvar v avstriji in nemčiji so baje zablokerani na 80km/h a to se da pol tut kej odblokerat al bi znal bit kkšni problemi ?

 

hvala  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!