Skoči na vsebino

Menjalniško olje teče iz oduška menjalnika


madmaxaprilia

Priporočene objave

Pozdravljeni...

imam problem pri Aprili,da mi teče menjalniško olje iz oduška menjalnika in sicer med vožno,tako,da ko se pripeljem z vožnje,je vse mokro od menjalniškega olja. Olje v menjalniku je do predpisane mere.

Prosim,če je imel že kdo podobno težavo naj mi svetuje ali pa je kdo ki ve odkod izvria ta problem.

Hvala vsem za pomoč in odgovore že vnaprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni...

imam problem pri Aprili,da mi teče menjalniško olje iz oduška menjalnika in sicer med vožno,tako,da ko se pripeljem z vožnje,je vse mokro od menjalniškega olja. Olje v menjalniku je do predpisane mere.

Prosim,če je imel že kdo podobno težavo naj mi svetuje ali pa je kdo ki ve odkod izvria ta problem.

Hvala vsem za pomoč in odgovore že vnaprej...

Po vsej verjetnosti si nalil napačno olje(slaba kvaliteta) zato se med vožnjo peni in tako ga nekaj zmeče ven !

Vsekakor bi ti svetoval sintetiko.Če ima menjalnik posebej (svoje) olje potem uporabi ATF olje,ki se uporablja za avtomatske menjalnike ! To je rastlinsko olje  in ne spreminja vizkoznosti,se nepreni bolje maže,se lepše šalta, ne najeda gum(semeringov) in je sigurno najboljše za vse  menjalnike tako za avtomobilske kot tudi za motor !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti tako teče na odušek in je vsakič še vedno na predpisani meri je mogoče samo preveč olja:-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!