Skoči na vsebino

Z Motorjem do Lefkade 2013


motozajebant

Priporočene objave

Živjo vsem skupaj, 

 

za tiste ki me ne poznate, sem Slaven, star 25 let, naokoli pa sem prevažam z Yamaho Fazer 2004 letnik. Že od nekdaj sanjam o potovanjih z motorjem in letos sem začel z uresničitvijo le teh.  Ker je obisk Grčije za prvomajske praznike padel v vodo, zadevo prestavim na september. Planiranje se je začelo že začetek avgusta, ko poleg povabim še Krucyja in Damy. Krucy zaradi službenih zadev odpove, Damy pa nima nikakršnih ovir. Ostaneva sama in se kljub najini neizkušenosti v vodah motorizma (jaz 1 leto, ona pol leta), podava na pravo malo potovanje. 

Plan je bil obiskati Meteoro in otok Lefkas, vse ostalo je bila stvar dogovora in Damyjinih želja :)

Če sem prav razumel, se šele odpravljata - midva sva bila lani konec septembra na Kreti ter mimogrede še Peloponez ( :OK:  neprecenljivo), tako da srečno pot in uživajta! 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Damy v Makedoniji se ne kampira. Ko si bla pri Svetilniku bi pa še za spanje v Makedoniji vprašala :grim . Sem pa vidu že slike na facebooku. Super so.

 

Motozajebant, enkrat je treba začet potovat. :OK:

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!