Skoči na vsebino

Priporočene objave

To je možakar katerega so naložili na prikolico takoj za mano :P

 

 

Kmet, tukaj imaš še foto dokaz ;)

 

Napaka. :klicaj:

Tega na sliki so "Reševalci" le pomagali dvigniti !!!!

Prikolice ta "ni doživel" !!!!

 

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmeri neki izgubiš :)

na MNZju gsm....

  :blush:  V svoj zagovor naj povem, da sem bila trezna. (tokrat)  :ninja:  MNZ je pa MNZ  :P

Popravljeno . Popravil Damy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Motojahač si slišal zdej,pa še to je motor odložu ker je pobral očala od Damy!! :grim

Prikolico si doživel sam ti,no pa jaz jo bi tud če bi že šu z motorjem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Motojahač si slišal zdej,pa še to je motor odložu ker je pobral očala od Damy!! :grim

Prikolico si doživel sam ti,no pa jaz jo bi tud če bi že šu z motorjem :D

 

narobe!  So že pred mano vlekli nekoga s prikolico gor :jezik:

 

Tudi za tega možakarja nisem čisto prepričan da ni bil na prikolici ;)

 

V končni fazi pa je prikolica temu namenjena in mi je čisto vseeno koliko ljudi se je z njo gor vozilo :)  Jaz sem se do polovice peljal, potem se mi pa ni dalo več zajebavati....  :grrr

 

Želel sem si sprobati tudi to in sem! Vse ostalo je nepomemebno :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je stroj kot Yamaha na prikolici ni nikoli nepomembno :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šleparijo bomo itak ukinili ker daje potuho površnežem in nepripravljenim...  priprave na mamutovanje so povezane tako s trudom kot tudi  s stroški ..če misli nekdo frajerja špilat zato da bo na fotki naj se pripelje gor z motorjem in si zasluži slavo.. in zadoščenje ...

    navkljub vsemu se je letos videlo , da cesta ni za pussyje in lenuhe , ki se jim ne da navezat štrika okol zadnje gume...

    tako da drugo leto bo verjetno kar nekaj selekcije ...in nekateri se bodo na pol poti obrnili...  drugi spet si bodo organizirali pot vsaj v paru , da si bodo pomagali kripe dvigovat ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

. . . . .. .

Tudi za tega možakarja nisem čisto prepričan da ni bil na prikolici ;)

. . . . . .

. . . . . .

 

:nono:

Še enkrat (lahko tudi 10x) si preberi post #254 !!!  :book:

 

(Možakar in njegov motor sta se pripeljala BREZ prikolice !!)

 

:bike:

 

post-18055-0-33680100-1393432395_thumb.jpg

 

:D  :yea1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je stroj kot Yamaha na prikolici ni nikoli nepomembno :P

 

Mislim da je biu tut stroj od KTMja na prikolici :whistle:  :jezik:

 

šleparijo bomo itak ukinili ker daje potuho površnežem in nepripravljenim...  priprave na mamutovanje so povezane tako s trudom kot tudi  s stroški ..če misli nekdo frajerja špilat zato da bo na fotki naj se pripelje gor z motorjem in si zasluži slavo.. in zadoščenje ...

    navkljub vsemu se je letos videlo , da cesta ni za pussyje in lenuhe , ki se jim ne da navezat štrika okol zadnje gume...

    tako da drugo leto bo verjetno kar nekaj selekcije ...in nekateri se bodo na pol poti obrnili...  drugi spet si bodo organizirali pot vsaj v paru , da si bodo pomagali kripe dvigovat ..

 

Če je ta strošek, ki si ga ti opisal tak problem, ni panike... Napiši mi TRR od odgovornega za mamutšatl, pa mu z veseljem nakažem denar za bencin.... Sicer sem pa obema (Guni in Marcelu) že tam, obljubil kosilo ko bosta v bližini... lahko potrdita...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono:

Še enkrat (lahko tudi 10x) si preberi post #254 !!!  :book:

 

(Možakar in njegov motor sta se pripeljala BREZ prikolice !!)

 

:bike:

 

attachicon.gifMamuti2014.jpg

 

:D  :yea1:

 

Sej ti verjamem Avtomoto :) Sam pobrat ga pa ni mogu brez pomoči :jezik:  :)

 

Vidim da ti je všeč moja Yamaha na prikolici... obesi si jo v spalnico, hehe :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga ti Japanerja kaj se je užgal...........palim te ko žigicu :P :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejga ti Japanerja kaj se je užgal...........palim te ko žigicu :P :lol:

 

Stari, sej veš da sprejemam šalo na svoj račun ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ti verjamem Avtomoto :) Sam pobrat ga pa ni mogu brez pomoči :jezik:  :)

 

Vidim da ti je všeč moja Yamaha na prikolici... obesi si jo v spalnico, hehe :P

 

 

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šleparijo bomo itak ukinili ker daje potuho površnežem in nepripravljenim...  priprave na mamutovanje so povezane tako s trudom kot tudi  s stroški ..če misli nekdo frajerja špilat zato da bo na fotki naj se pripelje gor z motorjem in si zasluži slavo.. in zadoščenje ...

    navkljub vsemu se je letos videlo , da cesta ni za pussyje in lenuhe , ki se jim ne da navezat štrika okol zadnje gume...

    tako da drugo leto bo verjetno kar nekaj selekcije ...in nekateri se bodo na pol poti obrnili...  drugi spet si bodo organizirali pot vsaj v paru , da si bodo pomagali kripe dvigovat ..

... ja, zadoščenje že imam ....

.... slavo pa še čakam .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je biu tut stroj od KTMja na prikolici :whistle::jezik:

Nega jebat? :bum::P

Edini KTM k sm ga vidu gor, se je z lahkoto prpelu ... za odpelat ga je blo treba sicer en cajt kurblat (matr mu jodlarsko), ampak k je uzgau, je sel sam ;)

Popravljeno . Popravil hajoktejn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim da je biu tut stroj od KTMja na prikolici :whistle::jezik:

Nega jebat? :bum::P

Edini KTM k sm ga vidu gor, se je z lahkoto prpelu ... za odpelat ga je blo treba sicer en cajt kurblat (matr mu jodlarsko), ampak k je uzgau, je sel sam ;)

 

hajo, nisem mislil na tebe :D 

 

Ta šala je letela na Kmeta in njegovega KTMja ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tako ,zdej se boste pa iz reveža delali norca :bum:  :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šleparijo bomo itak ukinili ker daje potuho površnežem in nepripravljenim...  priprave na mamutovanje so povezane tako s trudom kot tudi  s stroški ..če misli nekdo frajerja špilat zato da bo na fotki naj se pripelje gor z motorjem in si zasluži slavo.. in zadoščenje ...

    navkljub vsemu se je letos videlo , da cesta ni za pussyje in lenuhe , ki se jim ne da navezat štrika okol zadnje gume...

    tako da drugo leto bo verjetno kar nekaj selekcije ...in nekateri se bodo na pol poti obrnili...  drugi spet si bodo organizirali pot vsaj v paru , da si bodo pomagali kripe dvigovat ..

Pol pa tudi mopede prepovejte...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šleparijo bomo itak ukinili ker daje potuho površnežem in nepripravljenim...  priprave na mamutovanje so povezane tako s trudom kot tudi  s stroški ..če misli nekdo frajerja špilat zato da bo na fotki naj se pripelje gor z motorjem in si zasluži slavo.. in zadoščenje ...

    navkljub vsemu se je letos videlo , da cesta ni za pussyje in lenuhe , ki se jim ne da navezat štrika okol zadnje gume...

    tako da drugo leto bo verjetno kar nekaj selekcije ...in nekateri se bodo na pol poti obrnili...  drugi spet si bodo organizirali pot vsaj v paru , da si bodo pomagali kripe dvigovat ..

 

Trump

 

Se strinjam... nisem mislila pridt, sam je blo takole...

 

Nejcgs,pa kmet sta kriva :grrr ... ker sta hotla da gremo na mamute pogledat...

Sam jest, pa Keiko, pa Kmetica2 nismo krive.... smo mogle kr it zraven in bit čist tiho ... 

 

Sj smo vam na mamute prinesli 2. jelenovi salami in 2 merkator hlebca, cena vsega skup je bla zihr za eno balo sena :devil:

...sam vem, ni to za primerjat s SF- golažom...

 

Ja nč Keiko in Kmetica, drug let bo treba neki izumt, če se hočmo ene še kdaj slikat na motorjih... :unsure:

......in če se hočmo olajšat z mamutovimi solzicami :grrr  ... in če hočmo družno vržt dr Jakoba u sneg ceuga...

 

Trump aja..... me tri te mamo fulll rade... :friend2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šleparijo bomo itak ukinili ker daje potuho površnežem in nepripravljenim...  priprave na mamutovanje so povezane tako s trudom kot tudi  s stroški ..če misli nekdo frajerja špilat zato da bo na fotki naj se pripelje gor z motorjem in si zasluži slavo.. in zadoščenje ...

    navkljub vsemu se je letos videlo , da cesta ni za pussyje in lenuhe , ki se jim ne da navezat štrika okol zadnje gume...

    tako da drugo leto bo verjetno kar nekaj selekcije ...in nekateri se bodo na pol poti obrnili...  drugi spet si bodo organizirali pot vsaj v paru , da si bodo pomagali kripe dvigovat ..

 

Mamutovanje je dobra ideja in res, kot si omenil .... na Mamutovanje LAHKO pride vsak, ampak SAMO z motorjem, mopedom ali skuterjem.

Prepovedat bi morali obiske tistih, ki recimo pridejo peš ali z avtom, pa naj si bojo to motoristi oh in sploh.

Brez motorja nimaš kaj iskat na Mamut placu, to je moje mnenje. Jaz ne bi dovolil tega, ker to je isto, kot da, prideš z kopalkami na nudl plažo!

 

Kot si napisal ...., da pride motorist do Mamut placa, mora biti za to sposoben, iznajdljiv predvsem pa vzdržljiv, tako, da bi morali res naredit selekcijo.

To je zgolj moje mnenje in predlog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je ta strošek, ki si ga ti opisal tak problem, ni panike... Napiši mi TRR od odgovornega za mamutšatl, pa mu z veseljem nakažem denar za bencin.... Sicer sem pa obema (Guni in Marcelu) že tam, obljubil kosilo ko bosta v bližini... lahko potrdita...

 

cpc.... sama priprava motorja in voznika zahteva čas ...in denar... kupi primerne gume s katerimi se boš lahko pripeljal gor brez pomoči  in jih zamenjaj pa boš videl koliko to stane ... plus razni dodatki za zimovanje - huda spalka ali pa dobra spalka + surf vreča , primerne rokavice , mufi za balanco itd.... o teh stroških sem pisal... in o lastnem času , ki ga vložimo v pripravo motorja ...

... ja, zadoščenje že imam ....

.... slavo pa še čakam .....

 

slavo boš ti dobo pr predinu k si mi šotor pa čelado čist posvinjal z blatom ...nesposoben za speljevanje.. :bum:

Pol pa tudi mopede prepovejte...

 

zase se brigej pa za svoj akumulator v ogrevani garaži...

Mamutovanje je dobra ideja in res, kot si omenil .... na Mamutovanje LAHKO pride vsak, ampak SAMO z motorjem, mopedom ali skuterjem.

Prepovedat bi morali obiske tistih, ki recimo pridejo peš ali z avtom, pa naj si bojo to motoristi oh in sploh.

Brez motorja nimaš kaj iskat na Mamut placu, to je moje mnenje. Jaz ne bi dovolil tega, ker to je isto, kot da, prideš z kopalkami na nudl plažo!

 

Kot si napisal ...., da pride motorist do Mamut placa, mora biti za to sposoben, iznajdljiv predvsem pa vzdržljiv, tako, da bi morali res naredit selekcijo.

To je zgolj moje mnenje in predlog.

ali trikom ........

kaj in komu se bi pa prepovedalo bo pa določil organizator in ne zunanji opazovalci ..

ti? in kdo bo tebe kej prašal ???

to ni nudl plaža .. gor na mamute lahko prideš tudi z "al dente" če želiš...

 

selekcija je narejena že z letnim časom in težko dostopnostjo ...in se bo omejila tudi z ukinitvijo prikolice...

 

kriplom , ki se ne morejo samostojno pripeljat gor je dovoljeno priti na obisk - zaenkrat še - tudi z avtomobili ...

 

 in za opazko ti povem , da je kdo med njimi že polnopraven mamut , ki je že bil gor z motorjem !

 

res pa bo treba omejiti razne šmekerje s terenci , ki ne poznajo olike ko pridejo k nekomu na obisk.... :angryrant1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!