Skoči na vsebino

Priporočene objave

Najbž ne bi bilo narobe postavit par pravil oz. spisat "splošne pogoje", kot je že nekdo omenil v tej temi. 

Mi, opazovalci od daleč, pričakujemo, da je Mamutovanje eno hardcore srečanje motoristov, descev v kožuhih, motorjih opremljenih za sneg. To se mi zdi zelo pomembno, ne pa da se gor pripelje kar vsak. Mamutovanje mora biti ravno to: resna priprava in malo manj resna žurka.

 

Recimo na uradni strani Elefantentreffen piše: Please don't forget that the 'Elefantentreffen' is a motorcycle ralley; cars, quads, trikes etc. are not permitted inside the campsite and there are only few parking lots outside which are mainly needed for rescue services. 

 

Jasno, če pa je to nedeljski izlet (ko posije sonce in je pač nekam treba it), potem pa se uredi še parking za "terence", avtodome, sprehajalna pot, 5eur za slikanje z Dr. Jakobom... a to bi bilo škoda, ker potem to najbrž ni to. Zdi se mi, a samo ugibam, da tisti pravi, v kožo oblečeni mamuti ne želijo biti na ogled ampak jim je to vrhunec leta v družbi somišljenikov. 

Lahko pa tudi prva varianta a potem se naj pobira vstopnina in boste še kaj zaslužili, ker edino tu jaz vidim namen, če se zadeva odpre za vsakogar.

 

Mamutovanje je postalo tudi medijsko omenjeno, kar je znak, da ga je treba pametno peljati naprej. 

 

Da, da... se brigam zase, kot se naj tudi ostali pa bo vse ok.   :smoke:

Nesmiselno se mi zdi kregati glede tega, kdo je bil letos gor in kako, s kom itd... To je bilo in glede na to, da nekateri še zdaj ne vedo, kdo je zmagal WW2, najbrž tudi tega problema tukaj ne boste rešili. 

 

Vso srečo pri Mamutovanju 2015!

Kapo dol!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti se pa zase brigej :P:D

 

Ne, pa se ne bom. Še zate se bom  :kva2:  :bum:  :yes:  ;)  :winkiss:  :angry:  :D

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za pijanico je cez sezono vsak vikend kaka moto festa, sicer malo motosvetovcov srecam na teh zborih, verjetno se sparajo za mamutovanje :)

Kaj pa ce bi bila za avtomobiliste enkat visja pristopnina, podobno kot na teh poletnih srecanjih? Verjetno se ne gre toliko za prispevke, kot za princip?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zastonj postavljati pravila,ker ko nekaterim povemo o pravilih ,ki so jih postavili in naj bi veljali za vse postanemo pametnjakoviči,težaki in attention seekr................ :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to svoj štarter ciljaš ? :lol:

 

ne, tebe na naslednjih mamutih oponašam :P

sicer me jebe pa akumulator, ne štarter :jezen: na KTMu nč ne crkne ... sam zamenjat morš kej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, tebe na naslednjih mamutih oponašam :P

sicer me jebe pa akumulator, ne štarter :jezen: na KTMu nč ne crkne ... sam zamenjat morš kej :D

a ne ..sej jst nism tolk šarf ..sam včasih me kdo malce narobe razume če pozabim kakšno vejco kje napisat ... drugače bom pa na naslednjih mamutih itak med "starimi dedi" - tko da ne se name ozirat...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jejžeštana, ste hujš k vrtec. Za par dni grem na dopust, pa ste vsi skregani, umazani, blatni in raztrgani.

V kot, mularija!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot glavni organizotor Mamutovanja vam bom postregel samo s par citati:    (pospremljeno z EU primerno nikoli dvoneumno razlago)

1. "Avtomobile in štirikolesnike pustite doma, ker niso zaželeni!!"

 

 

Če se spustimo v slovnično analizo dotičnega stavka, pridemo do dognanja, da avtomobili niso prepovedani, so pa nezaželeni. Kaj lahko iz tega sklepamo? Da imamo vsekakor rajši, da pravi mamut/prava mamutka (da ne bomo obtoženi ŠE spolne diskriminacije, če zganjamo že avto-moto diskriminacijo) pride z avtom, kot da ga/je sploh ni na spregled. Če pa ima dotični mamut/-ka v svoji posesti delujoče, registrirano enosledno vozilo s pogonom na notranje izgorevanje, za katerega ima tudi primeren izpit (ANE, nedoločena oseba), pa lahko od nje/-ga pričakujemo tudi obisk Mamutov, kakor se zagre. Torej na enoslednem vozilu s pogonom na notranje izgorevanje. V nasprotnem primeru je dotični Mamut/-ka označen/-a za PUSSYJA za veke vekomaj (oz. do naslednjega obiska kakor se zagre OP.)

 

V primeru skrajne višje sile (BERI: polomljen, brez izpita, eksplodiran motor, motorju nenadoma zrasli še dve kolesi), pa se Mamutu/-ki naziv pussyja začasno ne podeli, saj ima (vsaj dotičnemu osebku dovolj) objektivne razloge.

 

Če pa je Mamut/-ka na 4 kolesno zadeušno priklenjen/-a zaradi težje telesne okvare, pa se dotični osebi brez nadaljnega podeli naziv ExtraSuperMudel/-ka Mamut. Ta člen velja posebej za invalidne Mamute in se ga ne sme izkoriščati v zlobne namene vtihotapljenja 4 kolesnih vohunov na "The plac".

4 kolesni obiskovalci in obiskovalke, takozvani Pussyji, pa morajo svoje 4 kolesnike parkirati tako daleč stran od prizorišča, da se jih niti ne sliši, niti ne vidi, niti ne voha.(4 kolesnikov, ne ljudi, namreč, da ne bo spet kakih dvoneumnosti)

Če ob branu teh skrajno težko razumljivih členov Mamutovega zakonika No.#1, člen.#kogabriga, še niste zaspali, pa vam bom postregel z eno povsem zadovoljivo razlago vseh členov, oz. kakosežereče; povzetek zakona:

 

RAJE VIDIMO, DA SI Z AVTOM/4KOLESNIKOM, KOT DA TE NI. ČE PA IMAŠ MOŽNOST MOTORJA ALI MOPEDA, PA SE OD TEBE PRIČAKUJE, DA PRIDEŠ TJA KOT PRAVI MAMUT(-ka za vse ženske nasprotnega spola, t.j.)

 

2. "šleparijo bomo itak ukinili ker daje potuho površnežem in nepripravljenim... " by Thumper:

 

Naš dežurni gorečnež Thumpi je napisal eno neresnico. Mamutov shuttle ostaja.

Še EU odobrena nikoli dvoneumna razlaga:

Mamutov shuttle ostaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ostaja šatl,  drgač Jaka neb gor pršu :P sory Jakc to vse zarad plesnivih krofov :D

čeprav vseen velik resnice :whistle:

 

pa drugič prej povej da kripli lah z avti pridejo :slap: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :hooray:

... to Jaka, povej jim... :P

Ti pa kar lepo tiho, prikolica fahrer. Nisi še polnopraven, ker si samo do garaz prisel. Naslednje leto, ko ti kdo ponudi špago, jo vzemi.

:lol1: :hooray:

... to Jaka, povej jim... :P

Ti pa kar lepo tiho, prikolica fahrer. Nisi še polnopraven, ker si samo do garaz prisel. Naslednje leto, ko ti kdo ponudi špago, jo vzemi.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa kar lepo tiho, prikolica fahrer. Nisi še polnopraven, ker si samo do garaz prisel. Naslednje leto, ko ti kdo ponudi špago, jo vzemi.

Ti pa kar lepo tiho, prikolica fahrer. Nisi še polnopraven, ker si samo do garaz prisel. Naslednje leto, ko ti kdo ponudi špago, jo vzemi.

 

Sej zato ker še nisem polnopraven, ne podajam svojega mnenja, ampak se s tvojim strinjam :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če znam pravilno tolmačit vaše zakone... lahko pridem s trikolesnikom :P

Pravilno znaš tolmačit naše zakone. Lahko prideš, domov se boš pa peljal po feltnah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

domov se boš pa peljal po feltnah :P

...če jih ne bodo poglodale zlobne gozdne miši alužerke.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravilno znaš tolmačit naše zakone. Lahko prideš, domov se boš pa peljal po feltnah :P

Ja ja, saj vem,............... sem premislil, mi feltne več pomenijo, ne pridem. Umetnico že kje drugje srečam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja, saj vem,............... sem premislil, mi feltne več pomenijo, ne pridem. Umetnico že kje drugje srečam :rolleyes:

 

Dadi prid na konske dirke v Komendo... ....tam ni treba, da prideš s konjem... :grrr

 

Lohk pa prideš tud na Kmetijski sejem...... tam tud noben ne zahteva da morš met dojca al pa zetorja... važn da maš dnar :004

 

Drgač pa sj veš..... Repanšek, pa veselice, pa polke in valčki so zame zakon :rolleyes::wub:

Aja, mamute mam vseeno rada.... z... ali brez... motorja mislm :devil:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, mamute mam vseeno rada.... z... ali brez... motorja mislm :devil:

Mislm si me prepričala, za tole bi se tut po feltnah vozu :winkiss:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm si me prepričala, za tole bi se tut po feltnah vozu :winkiss:

Vidš, si že prodan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!