Skoči na vsebino

Priporočene objave

cpc.... sama priprava motorja in voznika zahteva čas ...in denar... kupi primerne gume s katerimi se boš lahko pripeljal gor brez pomoči  in jih zamenjaj pa boš videl koliko to stane ... plus razni dodatki za zimovanje - huda spalka ali pa dobra spalka + surf vreča , primerne rokavice , mufi za balanco itd.... o teh stroških sem pisal... in o lastnem času , ki ga vložimo v pripravo motorja ...

 

slavo boš ti dobo pr predinu k si mi šotor pa čelado čist posvinjal z blatom ...nesposoben za speljevanje.. :bum:

 

zase se brigej pa za svoj akumulator v ogrevani garaži...

ali trikom ........

kaj in komu se bi pa prepovedalo bo pa določil organizator in ne zunanji opazovalci ..

ti? in kdo bo tebe kej prašal ???

to ni nudl plaža .. gor na mamute lahko prideš tudi z "al dente" če želiš...

 

selekcija je narejena že z letnim časom in težko dostopnostjo ...in se bo omejila tudi z ukinitvijo prikolice...

 

kriplom , ki se ne morejo samostojno pripeljat gor je dovoljeno priti na obisk - zaenkrat še - tudi z avtomobili ...

 

 in za opazko ti povem , da je kdo med njimi že polnopraven mamut , ki je že bil gor z motorjem !

 

res pa bo treba omejiti razne šmekerje s terenci , ki ne poznajo olike ko pridejo k nekomu na obisk.... :angryrant1: 

 

cpc back...  Thumper... Kokr sem jaz seznanjen, Jakatu ni glih najbolj po godu, da bi vsi gor s Tomosi rinl, ker ne želi to spremeniti v Tomos srečanje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cpc.... sama priprava motorja in voznika zahteva čas ...in denar... kupi primerne gume s katerimi se boš lahko pripeljal gor brez pomoči  in jih zamenjaj pa boš videl koliko to stane ... plus razni dodatki za zimovanje - huda spalka ali pa dobra spalka + surf vreča , primerne rokavice , mufi za balanco itd.... o teh stroških sem pisal... in o lastnem času , ki ga vložimo v pripravo motorja ...

 

slavo boš ti dobo pr predinu k si mi šotor pa čelado čist posvinjal z blatom ...nesposoben za speljevanje.. :bum:

 

zase se brigej pa za svoj akumulator v ogrevani garaži...

ali trikom ........

kaj in komu se bi pa prepovedalo bo pa določil organizator in ne zunanji opazovalci ..

ti? in kdo bo tebe kej prašal ???

to ni nudl plaža .. gor na mamute lahko prideš tudi z "al dente" če želiš...

 

selekcija je narejena že z letnim časom in težko dostopnostjo ...in se bo omejila tudi z ukinitvijo prikolice...

 

kriplom , ki se ne morejo samostojno pripeljat gor je dovoljeno priti na obisk - zaenkrat še - tudi z avtomobili ...

 

 in za opazko ti povem , da je kdo med njimi že polnopraven mamut , ki je že bil gor z motorjem !

 

res pa bo treba omejiti razne šmekerje s terenci , ki ne poznajo olike ko pridejo k nekomu na obisk.... :angryrant1: 

 

Pa to ne morem verjet, kakšna je reakcija na moj post. Sem mislil, da boš razumel, ampak vidim, da sem se motil, tako da .... swašta! Moj post ni bil z takšnim namenom napisan, tako da reakcija je bila nepotrebna.

 

Kot prvo nisem trdil, da bo kdo mene kaj fprašal, tako da brezveze in po nepotrebnem takšna nervoza in "barvanje" črk v rdečo.

Opažam pa, da tudi moje primerjanje z kopalkami na nudl plaži nisi razumel. Bilo je samo nadaljevanje tvojega pisanja ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No ravno spišem same hvale mamutomvanju potem pa le vidim, da smo z našim prihodom marsikoga ....... in polovico pobrišem

 

kakor koli - na nek način vas razumem.

 

pa vseeno fantje ki to organizirate in ki tja pridete z motorji  :notworthy: kapo dol. Vaša komplet organizacija Mamutovega tabora 10+.

 

Ne glede na to da očitno nismo bili zaželjeni ker smo se pripeljali z avtom  vam še napišem res ste mi bili všeč. Tudi vaš sprejem ni deloval da nismo bili zaželjeni. še krstili ste nas in mamutovo solzo delili z nami..... 

 

 

Pa ravno dam delat usnjen plašček za BIBI z Mamutovo značko, da bi vas drugo leto presenetila.... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za naslednje leto predlagam nov naziv srečanja

 

MAMUTI jebem :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mamutovanje je dobra ideja in res, kot si omenil .... na Mamutovanje LAHKO pride vsak, ampak SAMO z motorjem, mopedom ali skuterjem.

Prepovedat bi morali obiske tistih, ki recimo pridejo peš ali z avtom, pa naj si bojo to motoristi oh in sploh.

Brez motorja nimaš kaj iskat na Mamut placu, to je moje mnenje. Jaz ne bi dovolil tega, ker to je isto, kot da, prideš z kopalkami na nudl plažo!

 

Kot si napisal ...., da pride motorist do Mamut placa, mora biti za to sposoben, iznajdljiv predvsem pa vzdržljiv, tako, da bi morali res naredit selekcijo.

To je zgolj moje mnenje in predlog.

O.K. Bil sem na vseh Mamutih(na Pohorju)! Mislim da sem bil dobrodošel? Nikoli nisem bil tam z motorjem, ker imam hišo 2 km vstran.Sem pa že nekaj izgubjlenih duš pripeljal na pravi "plac".Lahko pa se gremo kdo je bolj vzdržljiv in iznajdljiv in sposoben kot piše Breitner in gremo gor v 30cm snegu! Garantirano bom gori samo jaz pa še kakih 5 hardcore komadov!Z mopedom seveda!

Na naslednje mamute ne pridem! Obljubim!

Če bom tam bom z motorjem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da ne bo pomote, jaz se ne mešam v to, ampak, ker je bilo tolko pisano o obiskih z avtom in prevozom motorjev na prikolicah , sem pač napisal, da naj potem naredijo zadevo zaprtega tipa oziroma, da je udeležba možna res samo z motorjem.

To je bilo zgolj moje mnenje, kot zunanji opazovalec in ne vem, kdo si TI Thumper, da bi mi to prepovedal, tako da, vsakršna nestrpnost je odveč!

 

Mi pa je všeč, da ste nekateri tako zagriženi in vzdržljivi, da zdržite v tistem mrazu ... kapo dol!

Organizatorjem pa vsaka čast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Thamper jaz sem bil povabljen iz strani DR.Jakoba,ker sem pač hendikepiran sem gor prišel s terencom,zato ravno ne vem kam spadam?Amogoče med šmekerje s terencom ,ki se ne znamo obnašat al med kriplje al oboje :hmm:

No vsekakor sem bil lepo sprejet in kot dobrodošlico nismo prišli praznih rok,zato me boli đoko kaj si mislijo razni Breitnerji in ostali,bil sem povabljen in povabilu sem se odzval,če pa to koga moti naj se pritoži drugič povabitelju :kmet:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Thamper jaz sem bil povabljen iz strani DR.Jakoba,ker sem pač hendikepiran sem gor prišel s terencom,zato ravno ne vem kam spadam?Amogoče med šmekerje s terencom ,ki se ne znamo obnašat al med kriplje al oboje :hmm:

No vsekakor sem bil lepo sprejet in kot dobrodošlico nismo prišli praznih rok,zato me boli đoko kaj si mislijo razni Breitnerji in ostali,bil sem povabljen in povabilu sem se odzval,če pa to koga moti naj se pritoži drugič povabitelju :kmet:

 

 

.

... pa tud na motosvet redakcijo se bomo prtožil, tko da veš  ...   :jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No Thamper jaz sem bil povabljen iz strani DR.Jakoba,ker sem pač hendikepiran sem gor prišel s terencom,zato ravno ne vem kam spadam?Amogoče med šmekerje s terencom ,ki se ne znamo obnašat al med kriplje al oboje :hmm:

No vsekakor sem bil lepo sprejet in kot dobrodošlico nismo prišli praznih rok,zato me boli đoko kaj si mislijo razni Breitnerji in ostali,bil sem povabljen in povabilu sem se odzval,če pa to koga moti naj se pritoži drugič povabitelju :kmet:

 

Ne vem, kaj imam jaz zdaj s tem, ker si ti bil tam za avtom, tako da i mene boli đoko, pa če greš z vlakom!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, kaj imam jaz zdaj s tem, ker si ti bil tam za avtom, tako da i mene boli đoko, pa če greš z vlakom!

 

 

... to pa težko, k so ponavad takoj vse karte razprodane ...   :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase se brigej,ti maš s tem toliko da si dajal razne ideje o tistih ,ki niso prišli z motorjem......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zase se brigej,ti maš s tem toliko da si dajal razne ideje o tistih ,ki niso prišli z motorjem......

 

... prou, pol pa bom ...    :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... to pa težko, k so ponavad takoj vse karte razprodane ...   :kva2:

 

 

Zase se brigej,ti maš s tem toliko da si dajal razne ideje o tistih ,ki niso prišli z motorjem......

 

Iz strani psihjatrične stroke pogledano, bi lahko z zagotovostjo potrdil, da konzumirata medikamente proti bolečinam, glede na vajine odsotne odgovore. :kva2::lol1: Pa zase se brigajta!

 

... no, da ne bomo spet skrenli iz teme .... važno je, da ste se imeli fajn, ne glede na prevozno sredstvo!

Popravljeno . Popravil BREITNER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj taka nervoza, meni se pa zdi, da ste se fajn meli, ne glede na to, kako je kdo gor prišel.

 

Važno je samo, da plača, a ne?

 

nervozni so vsi , ki se ne znajo najti v mojem postu kam sem jih postavil....  pejd peneze štet ..

cpc back...  Thumper... Kokr sem jaz seznanjen, Jakatu ni glih najbolj po godu, da bi vsi gor s Tomosi rinl, ker ne želi to spremeniti v Tomos srečanje....

 

a si kje videl  v mojem prejšnjem postu da sem omenil tomose?

in ja ok..si pač bolje obveščen kot jaz...

 

Pa to ne morem verjet, kakšna je reakcija na moj post. Sem mislil, da boš razumel, ampak vidim, da sem se motil, tako da .... swašta! Moj post ni bil z takšnim namenom napisan, tako da reakcija je bila nepotrebna.

 

Kot prvo nisem trdil, da bo kdo mene kaj fprašal, tako da brezveze in po nepotrebnem takšna nervoza in "barvanje" črk v rdečo.

Opažam pa, da tudi moje primerjanje z kopalkami na nudl plaži nisi razumel. Bilo je samo nadaljevanje tvojega pisanja ....

kakšna reakcija? aja zdej lahko vsi pišejo kar jim zapaše sam thumper mora pa vsem kimat ane... noup tud jaz lahko kaj napišem ...

opažam da ne znaš izluščiti sarkazma iz mojih odgovorov...

 

No ravno spišem same hvale mamutomvanju potem pa le vidim, da smo z našim prihodom marsikoga ....... in polovico pobrišem

 

kakor koli - na nek način vas razumem.

 

pa vseeno fantje ki to organizirate in ki tja pridete z motorji  :notworthy: kapo dol. Vaša komplet organizacija Mamutovega tabora 10+.

 

Ne glede na to da očitno nismo bili zaželjeni ker smo se pripeljali z avtom  vam še napišem res ste mi bili všeč. Tudi vaš sprejem ni deloval da nismo bili zaželjeni. še krstili ste nas in mamutovo solzo delili z nami..... 

 

 

Pa ravno dam delat usnjen plašček za BIBI z Mamutovo značko, da bi vas drugo leto presenetila.... :slap:

a ti skopiram moj post al boš še enkrat prebrala del o kriplih ? bom skopiral k sm dušca...

 

"kriplom , ki se ne morejo samostojno pripeljat gor je dovoljeno priti na obisk - zaenkrat še - tudi z avtomobili ..."

ja..letos je bilo izjemoma dovoljeno parkirati bližje ker parkirišče ni bilo spluženo pa je bila bojazen , da bi morali še kište rint iz snega ...  :P 

 

 

O.K. Bil sem na vseh Mamutih(na Pohorju)! Mislim da sem bil dobrodošel? Nikoli nisem bil tam z motorjem, ker imam hišo 2 km vstran.Sem pa že nekaj izgubjlenih duš pripeljal na pravi "plac".Lahko pa se gremo kdo je bolj vzdržljiv in iznajdljiv in sposoben kot piše Breitner in gremo gor v 30cm snegu! Garantirano bom gori samo jaz pa še kakih 5 hardcore komadov!Z mopedom seveda!

Na naslednje mamute ne pridem! Obljubim!

Če bom tam bom z motorjem!

stari tebi bi še postlo dal če ne bi mogel domov ..pa pokril bi te da nam ne zboliš... pa zjutrej šnopčka.. :D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

no tole skopirano iz prejšnjega posta in povdarjeno sem pa napisal zaradi nekih , ki nimajo osnovnega bontona in si jemljejo pravico na tuji zemlji se s terencem furat po travniku ..fak res jih nisem videl - so mi kasneje povedali ... ker na tak nivo se znam pa spustit sem vsega hudga navajen ...

 

---------------------------------------------------------

res pa bo treba omejiti razne šmekerje s terenci , ki ne poznajo olike ko pridejo k nekomu na obisk.... :angryrant1: 

------------------------------------------------------------

 

mi je žal če ne znate brat kot je napisano...ali pa če se vseeno lahko nekateri - zmotno - uvrstite v tako pisanje ( pa kolikor vem od vas tukaj nihče ni bil gor s terencem !!! 4 pogon ma tud veyron pa ni terenc) ... se mi zdi da v tej temi ni nobenega iz tega omenjenega terenca tako da se nehajte jokcat ...

:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iz strani psihjatrične stroke pogledano, bi lahko z zagotovostjo potrdil, da konzumirata medikamente proti bolečinam, glede na vajine odsotne odgovore. :kva2::lol1: Pa zase se brigajta!

 

... no, da ne bomo spet skrenli iz teme .... važno je, da ste se imeli fajn, ne glede na prevozno sredstvo!

drugo leto pust snecija na mir pa prid gor ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

thumper@ iz tvojih prispevkov razberem, da si razočaran, ker na mamutih nisi dobil?

UF... psihoanalitik ...  neuspešen ...

drugače pa ne sodi drugih po samemu sebi ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumpi, tisi vsega kriv. Tak smo se odločli :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Thumpi, tisi vsega kriv. Tak smo se odločli :P

ne bo šlo ... ker potem bi bil fotr vseh beb  :xx: ov pa pus  :xx:  yev da bi imel tolk davčnih olajšav da neb rabu penzije...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!