Skoči na vsebino

Podje****nje Eden Druzga


Priporočene objave

zdj me pa Pik jebe :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tole bi kakšna rabla da ne bi bila tok tečna pa zoprna pa ne bi vsepovsod nos vtaknila :grim

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem miren zgleda da se je pajkulja najdla v mojem postu,to je pa čist njen problem :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ona se itak najde povsod. Upam da ni Romunije: D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lepa nedelja, za take nebuloze, cinizem in samopoveličevanje,  ki neaterim na forumu ne da niti spati, , pomenijo za druge da je čist dovolj tega sranja in pmetovanja. Nekateri se ne znajo niti svojih groženj na pm držati. Ampak stop iščejo in najdejo dlako tudi tam, kjer je pameten nikoli ne najde.

 

Dragi kmet ( s svojimi oprodami) , upam da boš lahko še naprej oral svojo zemljico, mislim motosvet, da bo zraslo še precej brihtnih buč, oprod in ostalega zelenjavnega sranja kjerkoli na forumu.

 

glede pobiranja pridelka želim da je čim večji, jaz sem na žalost preveč gnila za tvojo košarco, zato se zaenkrat umikam. Vsem ostlim pa upam da uživate v neverjetno inteligentnih postih in nesramnih žalitvah nekaterih, ki se pač najdejo vsepovsod....

 

zdej pa gasaaaaa.....  :OK:  in prosim da se vsi umaknete ko me vidite :ninja:

 

ajd čao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najbolj nesramna si ti,in noben ti nič noče dokler ne začneš z svojimi izpadi no teh pa ne bom toleriral in tudi če me vidiš se lahko mirno odstraniš ker se jaz teb definitivno ne bom!!!!!

Cinizem pa uporabljajo ravno inteligentni ljudje,mal preber preden spet pametuješ kot v vsaki temi od hujšanja naprej,če želiš ti napopam tvoje nebuloze ki jih trosiš po celem forum........sam se mi ne da ukvarjat s tabo,upam da sva zaključila.

 

Pajkica a me podjebavaš :kva1:

Popravljeno . Popravil Kmet2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cufa koga pa ti podjebavaš :P........no tuki se nisem najdu,oprode prosim če mi pomagate,pa Dami lajk si mi pozabu dat,to se bova še morala pogovorit :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kmet, mau te podjebavam. Evo ti lajk. Pajkica, končno bi mir :-P oproda od kmeta

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti Ice ne more zrihtat tisga okenčka da ti všečkote stiskam,čedalje bolj si mi všeč :Ptvoji posti,da me ne bo slučajno kakšen testni mož ganjal :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami a zdej se pa tolk že poveličuješ da si si začel že sam lajke stiskat :lol:......ma prov zgleda tista ta huda k nas skoz krega :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom delala črtice v omet za vsak lajk, ki mi ga ne moreš stisni, da ne bodo šli v nič :)
Sicer pa - stran od mene, take kot sem jaz so včasih zažigal na grmadah :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom delala črtice v omet za vsak lajk, ki mi ga ne moreš stisni, da ne bodo šli v nič :)

Sicer pa - stran od mene, take kot sem jaz so včasih zažigal na grmadah :kva2:

... tud mene moti, da ti ne morem stisnt kšnga ... :)

.... lajka ... :)

... res ... :) :)

... ene dva bi ti že na zadnji strani dal .... :) :) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro kaj zdj a se mislte PODJEBAVAT al LAJKAT???? :P

 

lp

Oproda od Kmeta iz Romunije 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ajaaa, vidm da je to že en(a) naredu(va). :blush:

 

Sorry, včas prehitr kej skracam

 

 

ampak vas res, k sm mall tečn dons pa rabm jagneta za klat. :bum:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!