Skoči na vsebino

"Chopper" do 125ccm


MotoRossi

Priporočene objave

Kolega je naredil izpit do 125ccm. Rad bi si pa ubodu chooperja...jest sm mu predlagal yamaho virago (kupo bi nekje 2leti staro)..

A bi bla to vredu izbira? Je pa drgač iz celja, pa je reku, da bi šol kdaj pa kdaj z njim tudi na morje...

Gledal se nekaj tudi kawasakije, honde, gilere..pa ma edino ta V2 motor, kar se mi zdi ful vzdžljivo..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je naredil izpit do 125ccm. Rad bi si pa ubodu chooperja...jest sm mu predlagal yamaho virago (kupo bi nekje 2leti staro)..

A bi bla to vredu izbira? Je pa drgač iz celja, pa je reku, da bi šol kdaj pa kdaj z njim tudi na morje...

Gledal se nekaj tudi kawasakije, honde, gilere..pa ma edino ta V2 motor, kar se mi zdi ful vzdžljivo..

Tut Honda ma V2 125 ccm..........cena???????? :shock: :shock: :shock:

aja pa Suzuki Marauder je tut 125......vsaj zdi se mi......nisem ziher.....preveri :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je naredil izpit do 125ccm. Rad bi si pa ubodu chooperja...jest sm mu predlagal yamaho virago (kupo bi nekje 2leti staro)..

A bi bla to vredu izbira? Je pa drgač iz celja, pa je reku, da bi šol kdaj pa kdaj z njim tudi na morje...

Gledal se nekaj tudi kawasakije, honde, gilere..pa ma edino ta V2 motor, kar se mi zdi ful vzdžljivo..

Tut Honda ma V2 125 ccm..........cena???????? :shock: :shock: :shock:

aja pa Suzuki Marauder je tut 125......vsaj zdi se mi......nisem ziher.....preveri :oops:

Sej sem mal nerodno napisal ja..seveda jih majo..sam jest jih v salomoncu še nism vidu, alpa je bla cena skor višja od novega..tko da :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je naredil izpit do 125ccm. Rad bi si pa ubodu chooperja...jest sm mu predlagal yamaho virago (kupo bi nekje 2leti staro)..

A bi bla to vredu izbira? Je pa drgač iz celja, pa je reku, da bi šol kdaj pa kdaj z njim tudi na morje...

Gledal se nekaj tudi kawasakije, honde, gilere..pa ma edino ta V2 motor, kar se mi zdi ful vzdžljivo..

Twix je šel z daelimom dvakrat v Južno Dalmacijo ali celo večkrat! sicer je malo več šaltal ampak prišel je bp tako da spoznavanje prvih nekaj tisoč km bi jaz kar vzel če mu pašejo čoperji! Kajne Brrrm! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aquila 125 ima tudi V2 mašino.

Sicer bi priporočil kakšno NSR oz. nekej v tej klasi...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

De novte misnl....3 leta mam ze choperja....125....kymco....zing!!!!

Laufa masinca brez problemu....najdeli ke sm pa biv je bla pa lendava, šli smo pa iz Škofje Loke!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

komot!!!!

št.1 belance al kokar kol že čte (par nas pravjo belavnce) so ukrivlene smrdi to mam zdej na svojmu in komi cakam pomladi de zamenam motor!!! smrdi

št.2 zadnja ispušna cev (zadnji cilinder) sepeljan na zbiralnik in šele potem na avspuh!!!! smrdi!!!!!

To je moja ocena, vsak ga drgač vid, če mene prašaš raj uzem drag star 125...!!! Jest bom spomlad 650-ko!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js mam daelima daystara in sem z njim povna zadovln...res pa je da ga tud letos prodajam in mi je kr malo zav :( ...ampak je treba na vecje kubike it ni kaj...

ce ti ga malo z viragotom primerjam(ga je kolega mev) lahka recem, da kar se vzdrzlivosti tice ta nic ne zaostaja, so pa druge zadeve pol- recimo daelim, kar se tice moci in hitrosti kar malo pred viragotom.

Virago brez opreme je grozn(moje mnenje), v ovinkih ga zvija ( baje) itd.

Za kaksna daljsa potovanja mors bit pa faca pa cajt mors met 8) in se da z obem prevozit kr lepe razdalje...z mojim mi je ratalo 3 x do istre ( po dolgem pa po cez) brez vsakega problema.

Tak da premisli...dejstvo je da das za viragota letnik 97 enak dnar kot pa za enga korejca letnik 2000, pa sploh ni nujno da dobis v prvem primeru bols motor, sploh ce bo to tvoj prvi !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede potovanj bo motocikel toliko zdržal kot njegov najšibkejši člen! Ker pa si začetnik mi verjemi da si ta člen ti! Z viragotom sicer 250 v enem dnevu iz dubrovnika v LJ cca 690 km! V dveh dneh 1000km od tega petkrat višje kot 2000m.n.v. (dolomiti julija)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha dragstar 125 - Luštkan motorček, izgleda najkvalitetnejše narejen, a tudi najdražji od naštetih

Daelim Daystar 125- tudi fletna reč, le malo plastično deluje. Mašinca malenkostno drugačna od VT125 (hladilnik za olje in 0,5 konja več) Daelim VT125 evolution imeli doma, zelo okretna zadevca, se vozi povsem vštric z Yamaho, stane pa pol manj!

Kymco Zing- dobro izgleda, menda kar v redu in trpežno. Več ne vem

Aquila 125 po mojem izgleda najbolje od vseh naštetih. Sodeč po 250ccm varianti (v bistvu je v kubikih in v designu blatnikov edina razlika) najboljša izbira. Cena nekje vmes, izgleda pa še najbolj resen motor od vseh zgoraj naštetih z izjemo Yamahe.

Če bi se jaz odločal, bi izbral Aquilo 125, samo k sreči ne grem nazaj ampak naprej. Imam preveč soldi za dražje registracije in zavarovanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri koli od zgoraj naštetih štiritaktnih 125ic ga bo od CE do morja brez težav pripeljala. Od CE do Portoroža bo porabil približno 3,5 do 3,75 ure prijetne zložne vožnje po stari cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega ima Daelim VT 125 pa je z njim v nulo zadovoljen sam pomojem je premalo kilometrov naredu za to vedet ... 5k km ...je pa mašinca super za začetev in vstop v svet chooperjev .. poraba je med 2.5 - 3 l/100km kar se meni zdi super... za nezahtevne motriste je tudi vožnja v dvoje vredu... To je kopija hondinega 250 ccm choperčka samo da je 125ccm. sedaj se je odloču da bo prešaltal na kej močnejšega pa tega prodaja tko da če koga zanima naj se oglasi je pa motorček v nulo ohranjen pa letnik 99 kuplen 2000, garažiran z samo 5700 kilometri.... skratka je kot nov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daelim ali pa Kymco.

Ful velik dnarja se mu zdaj ne spalča za motor dajat saj ga bo verjetn čez sezono prodal in šel na večjega. Pa tile korejci sploh niso tolk slabi kolikor so poceni.

:microwave:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor priporočam Daelima, je večji kot Kymco in prenese vožnjo v dvoje brez težav. Govorim iz lastnih iskušenj in moram povdarit da sem zelo zadovoljen da sem se učil delati kilometre prav z daelimom.Imel sem VT-ja.Najdaljša razdalja, ki sem jo z njim naenkrat brez kakršnihkoli težav naredil je Lj-Dubrovnik.

LP

Uzzy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svetujem ti Daelima, saj je yamahca res smesno draga. Jst mam Daystarja, pa sem vec kot zadovoljen. Masinca dela kot nora, bolj jo vrtis, leps se vrti. Bil ze trikrat po Dalmaciji, pa v Crni gori, po nekaterih otokih Jadrana, pa npr. na Blatnem jezeru in se in se... Tudi ko smo sli skupinsko v Dalmacijo nisem nic zaostajal. Skratka, najslabsi del motorja ja uvoznik, ampak tukaj se pac ne da nic naredit :?

Edina okvara do sedaj, ko je sla zajla za stevc, skratka za mal dnarja presenetljivo velik muzke :D

Ampak vseeno se mi po dveh letih sedaj hoce nekaj mocnejsega, tko sa PRODAM SVOJGA DAELIMCKA :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Twix se pridruzijem tvojim mislim! Ce bi se enkrat kupovav 125 bi bla izbira jasna DAYSTAR :D

Je pa res , kar se tice kymcona se na daelimo dost bol udobno sedi( na kymcono mas jajca stisnjena ) je pa to chopper in ne nek cruiser kot daystar...aguila 125 pa tudi vrei stvar , edino kar je je da je zadeva zelo nizka in si v ovinkih kr hitro na tleh... Ma kolega in kar se tega tice ni najbol zadovoln !! Vso hvalo si pa zasluzijo hyosungovi zastopniki ...napram panadriji so zakon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

Zanima me če ima kdo kake izkušnje z aprilio classic 125 ?

Ki se na avto netu kr počeni prodajajo

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=61039

lp

živjo,

lej če bi se rad veliko vozu, brez kakšnih večjih stroškov, ti priporočam nakup Daelima Daystar, ker vsak ki ga jje kupil, svojega nakupa ni obžaloval, in tut jst sm zelo zelo zadovoljen z mojim! Zgleda veliko bolj masiven in je po zunanjosti videti kot čoper večjih kubatur!

še to sm pozabu dodat, da so zelo poceni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa ma daystar končne hitrosti?kolko pa virago 125 in kerga se bol splača kupit?

lp

ja lih letel ne bo a :) ma pac zadost .. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolk pa ma daystar končne hitrosti?kolko pa virago 125 in kerga se bol splača kupit?

lp

daelim ma končno okol 120 km/h, po števcu je pršlo tut do 130km/h, virago pa preko 115 km/h še ni šel! pa Daečim je ened redkih, ki ima kazalec za bencin, z daelimom s polnim tankom narediš okol 450-500 km, na viragotu pa z enim tankom okol 250-300 km!

Daelimi so cenejši od viragota, pa manj crkujejo... v vseh pogledih je daelim boljši od viragota

Jst ti priporočam Daelima :yes:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!