Skoči na vsebino

"Chopper" do 125ccm


MotoRossi

Priporočene objave

cifro hočem....kulk gre?...to da si nej daelima kupim mi itq usi praute že skos :)

no drgač pa če bi daelima kupu gleam tole: http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/2004/motornaKolesa/oglas.asp?id=1000115

tnx

Yatch

virago gre realno okol 90km/h :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka pa praute na tistga daelima na linku?

a gre to kj velik več k virago?...sej mi ni za nevem ka...sam tak da se lohk po avtocesti normaln pelem...

Yatch

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z nobenim 4T 125ccm motorjem se ne morš normalno po avtocesti pelat, ker morš use gont do konca. Daelim pa gre dost bolš kot virago.

pejt motor pogledat, pa če bo ql, mu ceno zbij na ene 300k pa kup .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se dobijo rezervni deli za DAYSTAR-a :? ...rabu bi namreč spredno feltno(original, ne špicfelge) pa spredn desn žmigauc...pa kulk bi to stal prbližn?....

al pa če se da feltno kak premazat, k je neki odloščeno...

tnx

Yatch

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm mal poklicu okol...in pride spredna felga za Daystarja pr ODAR-ju 50k :eek: ...spredn desn žmigauc pa 10k....

a se da to kje bol pocen dobit?...npr v avstriji al pa kje...pa če mi date naslov

tnx

Yatch

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

originale mislim...

tnx

Yatch

ne splača se ti nč originalnega gor dajat .) Eno ogledalo = 15k, en žmigovc = 10k...

za 15k pa dobiš že 2 kovinska kromirana ogledala v Louisu, za 10k, pa skor 20 žmigovcov :D

P.S. Odsvetujem ti, da karkoli kupuješ pri ODAR-ju .) Poklič v MOTO MARIO

MARIO PAVLIN s.p., Gregorčičeva 3, 3320 Velenje

T: +386 3 89 74 566, F: +386 3 89 74 568

K sm se enkrt zanimov za dele, so bli zlo prijazni... pr ODAR-ju tega ne boš doživu (saj v LJ je tko) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm gume lih učer naroču...sm pa take uzel kukr mi je grčar svetoval

Spredna: Bridgestone L303A klik

Zadna: Bridgestone G508 klik

še cene: spredna okol 11k, zadna pa 19k

Popravljeno . Popravil BlackDoc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tm na desni strani, kje maš prostor za orodje (plastika, gor je pa ključavnica), tist odpreš, pa ga vidš. Drugač pa sedež dol uzameš, pa pol pogledaš, kje ga boš najlažje dol dobiu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Zdravo!

Zanima me, koliko je po vaši oceni vreden sledeči motor:

Honda Shadow 125

2. lastnik, letnik 2000, srebrne barve, cca. 19500km, nekaj dodatne opreme (sprednje steklo, zadnji naslon, givi kovček za 2 čeladi, stranske usnjene torbe, sprednja torbica), ima tut montiran scottoiler sistem za mazanje verige, shop manual priročnik za dotični model.

Je okoli 2500€ realna cena?

Mitja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Zanima me, koliko je po vaši oceni vreden sledeči motor:

Honda Shadow 125

2. lastnik, letnik 2000, srebrne barve, cca. 19500km, nekaj dodatne opreme (sprednje steklo, zadnji naslon, givi kovček za 2 čeladi, stranske usnjene torbe, sprednja torbica), ima tut montiran scottoiler sistem za mazanje verige, shop manual priročnik za dotični model.

Je okoli 2500€ realna cena?

Mitja

realna cena po mojem mnenju je bolj 2000€, kot pa 2500€ ;)

Sicer je pa teh Hondic zlo mal, tko da v primeru da padeš (upam da ne) je pomoje kr problem dobit kakšne dele. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

realna cena po mojem mnenju je bolj 2000€, kot pa 2500€ ;)

Sicer je pa teh Hondic zlo mal, tko da v primeru da padeš (upam da ne) je pomoje kr problem dobit kakšne dele. :)

To je res da jih ni ravno velik. .)

Sam sm vprašu za mnenje, da neko realno cifro postavm za prodajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res da jih ni ravno velik. .)

Sam sm vprašu za mnenje, da neko realno cifro postavm za prodajo.

če pa ti prodajaš, pol je pa drugač :D Ja lej, postav ceno 2500€, pa pol če ne bo velik zanimanja, počas spuščaš mal... pa bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!