Skoči na vsebino

"Chopper" do 125ccm


MotoRossi

Priporočene objave

kok so pa kej vzdržljive te mašine če lepo delaš z njo kolk km lahk narediš?

Po vsej verjetnosti bom daelima kupo :OK:

moj motor ma zdej 18.000 kilometrov (je predn sm ga jst dubu bl pr meru stau), in sem v tej sezoni 2005 naredu nekaj več kot 11k kilometrov in dela brez problema!

moj prjatu ima daelima z 38000 kilometrov in motor še vedno dela kot bi biu nov!

če boš kupu daelima, verjem da ti ne bo žal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj motor ma zdej 18.000 kilometrov (je predn sm ga jst dubu bl pr meru stau), in sem v tej sezoni 2005 naredu nekaj več kot 11k kilometrov in dela brez problema!

moj prjatu ima daelima z 38000 kilometrov in motor še vedno dela kot bi biu nov!

če boš kupu daelima, verjem da ti ne bo žal!

pa še lep je :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm gledo mal slike od daystarja pa sm opazo da ma dve ročki tam za šaltanje :blink: ,zde me pa zanima zakaj je to dober?

te tejle sliki se dober vidi kaj mislim

http://schmitt-junglas.com/mambo451/images.../daystar125.jpg

to je narejen da kao bol zgleda, sicer pa lahko prestavljaš samo z sprednjo ročko, ker sta ti dve ročki zašvasani v obliki črke V in če na spredno prtisneš, prestaviš prestavo nižje (recimo iz 3 v 2), če pa pritisneš na zadnjo pa prestaviš eno prestavi višje (2 v 3 prestavo). jst uporabljam samo sprednjo ročico, čist odvisno kako se navadiš!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa a ti res ne vidš da imamo tle probleme z nabijanjem, t.j. neumestne in brezvezne objave, tko kot moja ja! <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tista dodatna ročka je za šmexe z belimi čevlji, ki si jih nočejo umazat s prestavljanjem v višjo prestavo, ampak raje uporabijo peto .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobel zadeva. Kako se pa kej v praksi odnese? A se kej kvari in če se kako je s popravili?

Ej GrCar, a teb to dela tko k treba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobel zadeva. Kako se pa kej v praksi odnese? A se kej kvari in če se kako je s popravili?

Ej GrCar, a teb to dela tko k treba

v praksi? to mislš ti dve prestavni ročki? Ja tkole je, na začetku ko sem motor kupu, sm začeu šaltat samo na sprednji ročki, tko da zdej prestavlam samo na sprednjo.

Motor se večinoma ne kvari, men je šla samo CDI enota (21.000 sit), ker je prejšni lastnik motor ugašal s stikalom ON/OFF, ki je namenjeno ugaševanju motorja v primeru če vidiš da boš padel da ne preide do eksplozije (pri trku) in zato je crknila! Pa enkrt sem zamenjal zajlo za sklopko (4500 sit), ki pa je potrošni material!

Aja pa še to,Pri daelimu so originalna ogledala slabe kvalitete, tko da če bo mel motor še originalne gor, jih boš kmal mogu menjat (pol najbol da greš v Louisa pa kupiš ogledala-jst sm dau za kromerane 60evrov)!

Drugač pa motor res zakon, vsekakor vreden svojega denarja in mi do zdej ni bilo žal da sem ga kupil! Če ga boš kupil, ti ne bo žal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v praksi? to mislš ti dve prestavni ročki? Ja tkole je, na začetku ko sem motor kupu, sm začeu šaltat samo na sprednji ročki, tko da zdej prestavlam samo na sprednjo.

Motor se večinoma ne kvari, men je šla samo CDI enota (21.000 sit), ker je prejšni lastnik motor ugašal s stikalom ON/OFF, ki je namenjeno ugaševanju motorja v primeru če vidiš da boš padel da ne preide do eksplozije (pri trku) in zato je crknila! Pa enkrt sem zamenjal zajlo za sklopko (4500 sit), ki pa je potrošni material!

Aja pa še to,Pri daelimu so originalna ogledala slabe kvalitete, tko da če bo mel motor še originalne gor, jih boš kmal mogu menjat (pol najbol da greš v Louisa pa kupiš ogledala-jst sm dau za kromerane 60evrov)!

Drugač pa motor res zakon, vsekakor vreden svojega denarja in mi do zdej ni bilo žal da sem ga kupil! Če ga boš kupil, ti ne bo žal!

No jaz imam tudi Daystara. Lani sem z njim naredil cca.8k km. :OK: Dela odlično :OK: . Res so original ogledala zanič :BUA: , enkrat sem se ga malo bolj trdo dotaknil pa sem ga utrgal. Druge, kromirane sem kupil kar v Promotorju v Drešinji vasi ( po 4000 sit) ostalo pa brez problema :D . Servis sem pa delal pri Motomariu v Velenju. Me zanima kje drugi lastniki Daelimov poskrbite za servis. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz imam tudi Daystara. Lani sem z njim naredil cca.8k km. :OK: Dela odlično :OK: . Res so original ogledala zanič :BUA: , enkrat sem se ga malo bolj trdo dotaknil pa sem ga utrgal. Druge, kromirane sem kupil kar v Promotorju v Drešinji vasi ( po 4000 sit) ostalo pa brez problema :D . Servis sem pa delal pri Motomariu v Velenju. Me zanima kje drugi lastniki Daelimov poskrbite za servis. :yea1:

no lepo, še en lastnik daelima, ampak dejmo mal temo o daystaru oživit, pa se tm v tisti temi kej zmenmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

serbus!! :D sem nov med 125kami in me zanima kateri čoper si naj kupim? meni so čoperi zelo :OK: in bi rad kupo nekaj tapravega tak da se nebi zajebo :cry: zato bi proso za nasvete kiri model opera 125 naj kupim :D hvala že naprej za odgvore :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

serbus!! :D sem nov med 125kami in me zanima kateri čoper si naj kupim? meni so čoperi zelo :OK: in bi rad kupo nekaj tapravega tak da se nebi zajebo :cry: zato bi proso za nasvete kiri model opera 125 naj kupim :D hvala že naprej za odgvore :worship:

Zdravo!

Jaz bi ti predlagal tole

lp Grega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daelim Daystar al pa Kawasaki Eliminator. Sm meu daelima, pa je prov zakon motor za začetnika :OK: Pol pa počas šparaš za kej močnejšega :OK:

P.S. napiše se chopper ;)

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. napiše se chopper ;)

ja sej vem :D samo sem kr po domače napiso :D aha pa toti dealim je drugač tak v živo bikasti? meni so ful všeč bikasti chooperi ne so mi fulll :OK: kak pa ma pospeške pa končno? tolko samo informativno me zanima ker tak vem da je chooper za mirno vožnjo :D pa ta dealim je eno valnji ne? kaka je sploh razlika med eno al pa dvo valnim?

Popravljeno . Popravil štukl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pospeskov ne mores pricakovat nevem kakih, koncna hitrost pa je kolko vem okoli 110km/h. Razlika med 1 al pa 2 valjnim pa je ta, kako je razporejen navor cez celotne obrate in tudi kaksen je ("po velikosti") (ce se motim me prosim hitro popravite :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. napiše se chopper ;)

ja sej vem :D samo sem kr po domače napiso :D aha pa toti dealim je drugač tak v živo bikasti? meni so ful všeč bikasti chooperi ne so mi fulll :OK: kak pa ma pospeške pa končno? tolko samo informativno me zanima ker tak vem da je chooper za mirno vožnjo :D pa ta dealim je eno valnji ne? kaka je sploh razlika med eno al pa dvo valnim?

Daelim zgleda kot kakšen 650 ccm chopper, končna okol 110-120km/h, pospeški proti Viragotu 125 kot raketa :D

Ja je eno cilindrc, ampak ma še vseen več moči kot Virago tko da z nakupom daleima ne boš nč zgrešiu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ja sej ugodni so res ja :D kak pa ma kaj porabe pa to? to mi je všeč ja če zgleda bikast :OK: sepravi da te med eno valjnim in dvo ni pol razlike v moči in hitrosti ne?.. sprašujem ker s tem še nikoli se nisem seznanil z valji :( vem sao da doro zgledajo ti dvo valjni ne... sao če je pol bikasta te pa tak ql :OK: idino ko ma na tanku števec to je ful lepo saj meni ne.. samo me zanime če kaže tud kolk je bencina? ker vem da eni nimajo ne :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ja sej ugodni so res ja :D kak pa ma kaj porabe pa to? to mi je všeč ja če zgleda bikast :OK: sepravi da te med eno valjnim in dvo ni pol razlike v moči in hitrosti ne?.. sprašujem ker s tem še nikoli se nisem seznanil z valji :( vem sao da doro zgledajo ti dvo valjni ne... sao če je pol bikasta te pa tak ql :OK: idino ko ma na tanku števec to je ful lepo saj meni ne.. samo me zanime če kaže tud kolk je bencina? ker vem da eni nimajo ne :glare:

Daelim je eden redkih, ki kaže količino bencina (sicer bl na približno, ampak bolš kot nč) Poraba pa okol 2,9-3,5l/100km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pa dobro se me ne moti to :D em .. pa kiri model je zaj tak najbol bikasta pa dober... gledo sem totega daystara klikni in mi zgleda najbol bikast pa ful zrihtan je ne.. :OK: pa felne idino kaj bi bi na njem menjo drugač pa mi je res ful dober in sem prepričan da om vzel dealima :OK: :D

pozabo sem še vprašat kak pa je kaj z yamaho 125 dragstar al kak je že? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tega k si dau link, se splača uzet, mal mu še ceno zbiješ, pa če ti ga da za ene 520k, sam uzem .)

Yamaha Dragstar je kr luštn motorčk, ampak je Daelim Daystar bolj okreten, pa malenkost hitrejši, sam ni tok velike razlike. Pa dost mal jih je. Svetujem ti da uzem Daelima, pa se ne boš zajebu .)

Poklič tipa pa ga praši iz kje je, pa če je kje bliz LJ, grem loh s tabo pogledat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!