Skoči na vsebino

"Chopper" do 125ccm


MotoRossi

Priporočene objave

Sam a ni malo predrag tisti Daelimček na linku? Cene za tak letnik se gibljejo nekje od 350-400k, kolikor gledam po oglasih. Ok, ima veliko dodatne opreme, ampak 150k dražji od ostalih zaradi tega, je pa malce pretirano..

Kaj pa Daelim VT Evolution? Meni osebno ne zgleda slabo, pa še cenovno ugodnejši je od Daystarja. A imata enak motor?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam a ni malo predrag tisti Daelimček na linku? Cene za tak letnik se gibljejo nekje od 350-400k, kolikor gledam po oglasih. Ok, ima veliko dodatne opreme, ampak 150k dražji od ostalih zaradi tega, je pa malce pretirano..

Kaj pa Daelim VT Evolution? Meni osebno ne zgleda slabo, pa še cenovno ugodnejši je od Daystarja. A imata enak motor?

ja je 2001 letnik (ostali so po večini 2000), ma prevoženih 10.000 km, kar tud ni tok velik, oprema je pa kar draga :)

Jst sm svojga prodau za 360.000 sit, pa je meu kr dost opreme, sam še vseen manj kot tale, prevoženih je meu 22.000 km, pa 3ji lastnik sm biu.

Sej folk k prodaja motorje, da itak višjo ceno, k pol še mal zbiješ dol, pa je :D

Daystar pa VT mata pa skor isto mašino, je par sprememb, ampak ne velik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preeedrago :BUA: :BUA: :BUA:

pizda pol se pa mitotom cudte...tale kapela je vredna 300jurjov pa nc vec .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preeedrago :BUA: :BUA: :BUA:

pizda pol se pa mitotom cudte...tale kapela je vredna 300jurjov pa nc vec .)

Ah.. pomoje da je vredn ene 450jurjev :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mogoče je res predrag samo pomoje se bi dalo na 500 znižat ne... oprema pa je re draga to pa vem ker moj foter je prodajo opremo za motorje in je oprema draga ful ne :BUA:

Poklič tipa pa ga praši iz kje je, pa če je kje bliz LJ, grem loh s tabo pogledat  :)

ja motor bom kupo nekje spomladi ko naredim izpit tak da se oma te menla.. se tudi to zna zmenit :D :D :OK:

:D zanima še me kolko kaj stanejo felne za delima približno take ko ma yamaha dragstar? č :D e mogoče ve kdo?

Popravljeno . Popravil štukl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo sem ledo po internetu in sem najdo to hondo shadow klikni kak pa je kaj z tem choperom? hvala za odgovore že v naprej :OK: :D

Popravljeno . Popravil štukl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač pa če ti rata na viragotu zamenat mašino si zmagu ;)

Problem je, da ma Viragica 8kw, večina ostalih chopperjov pa 11kw.

Če bi kupoval novega, bi bil to zagotovo Honda Shadow 125 ali pa Yamaha XVS Dragstar 125.

Pa tisti k miuslte na Viragicah menat bate pa cilindre ste šli že prec u cvet, je potrebna še nova gred, nove glave, odmične gredi, CDI-enota...

Prestavna razmerja pa so enaka, saj v kolikor je meni jasno ;)

Aja, če pa misliš zunanjost predelovat, pa kakšne nove dele ali pa dodatne, tako za mašino kot za geštel ti pa odsvetujem Kymcota, saj se zanj ne dobi skoraj nič...v katalogih sem zasledil le komplet s ketno in zobniki ter sklopko.

Popravljeno . Popravil Blade-Z
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

¸ja to je res ja da je ta honda fulll draga :cry: sej itq sem že odločo za dealima.. in pri tem om ostal.. hvala vsem da ste mi pomagali pri izbiri motorja.. HVALA!!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edina grda stvar na dealimu so mi lite feltne, ki nikakor ne pašejo na ta motor, je preveč klasičen...

Probaj dobiti tstega s špriklastimi feltnami ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js si tut kupujem chopperja...sam me še neki zanima...kk je pa kj z zvokom teh mašinc...npr. če primerjamo Viragota pa Daystarja?...aja...pa še to...zdj delam izpit, pa bi si najraj konc sezone kupu (Daelimčka al pa Viragota)...a se mi splača?...al rajš kupim pol marca, aprila?

LP

Yatch

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js si tut kupujem chopperja...sam me še neki zanima...kk je pa kj z zvokom teh mašinc...npr. če primerjamo Viragota pa Daystarja?...aja...pa še to...zdj delam izpit, pa bi si najraj konc sezone kupu (Daelimčka al pa Viragota)...a se mi splača?...al rajš kupim pol marca, aprila?

LP

Yatch

zvok je odvisn od avspuha. Original daelimi so ful tihi, tko da ga sploh ne slišš, če ugasne :D pol k pa dušilce vn vržeš, je pa bolš zvok :OK:

Za viragota pa ne vem, kako je original.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr viragici morš povrtat demfrje, pa je tak hot rod sound.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm čist nov v svetu motorjev, ampak vem da bom mel chooperja spomlad, pa me zanima kako je kj na chooperjih (daelim recimo) z nogam. K mam nekaj čez 180cm pa neb mel rad kolen pod brado. Pa zanima me če je kj več placa na 250ccm al pa kj večjih kubikažah al je prbližn posod isto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam 180cm, pa se mi je zdel čist udoben tisti daelim od grčarja. Za ostale ti pa ne morm povedat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!