Jump to content
  • Sign Up
  1. farang

farang

2. Scarabeo 500

Scarabeo 500

3. Spasku

Spasku

4. SuNa

SuNa

5. Saint

Saint

6. schwantz

schwantz

7. a-rod

a-rod

8. Akito

Akito

9. Rey

Rey

10. MiNa

MiNa

11. apirko

apirko

12. RobiRoberto

RobiRoberto

13. sesir

sesir

14. skalar36

skalar36

15. xtzs

xtzs

16. krucymucy

krucymucy

17. Ćale

Ćale

18. Gonca

Gonca

19. DAMI34

DAMI34

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• DAMI34
      ti kr čakaj, tis mal sporen, si šel na skaywolk  
    • DAMI34
      hm...če gasa ne obrneš, ne pomaga nič..Se uležeš. al pa ustaviš in daš nogice dol. Jaz bi raje delal na tehniki vožnje, kot na pomagalih, ki rešujejo situacijo. Brez filinga...majkemi, še sexat ne moreš  
    • Snečer
      jaz sem zdaj peti dan v karanteni doma in še čakam
    • DAMI34
      Vse okrog ToF in SF + je v temi Mitas, preber si zadnji 100strani. 2x ne bom pisal. Pa marsikdo tut ne. Tof je bicompound s tršo sredico od 180 mere dalje. Nižja kot je temperatura 20 navzdol recimo, manj je leplenja in vtiranja v podlago, več je mikrodrsenja in posledično je večja poraba. Simpl. Teorija vleja za popolnoma vse blagovne znamke gum. ps. vozim se od -5 do +40. Vem o čem pišem. Sama tof...to pišem zadnjič tule, ker v temi Mitas so cele disertacije (vzem si čas, preštudiraj) se enako lepo preklada kot SF+. Podobno obliko nudijo še Conti, Bridgekamen  je za odtenek poližnejša (manjši trebuh), Dunlopke pa so običajno mal širše. ps. jadranka, če ne nažigaš (kar je kretenizem) od ovinka do ovinka in potem smrt v zqaviranju, je celo prizanesljiva do sredine. Na jadranki se nažiga ovinke, da spucaš robove in jo spet lepo zaobljiš. PS. to je moje mnenje in nikakor ni v povezavi s svetovnimi strokovnaki, ki obvladajo moto GP. To je mnenje nekoga, ki rad sicer hitro odpelje, vijuga med ovinki, ampak s čimamanj zaviranja. to je mnenje nekoga, ki mu je vožnja mopetka na najlepših cestah na sveeetu, podobna plesu.
    • Frenk 67
      V avgustu na Hvaru, krasen aparma 80 m2 s veliko teraso in pogledom na morje za 80 ojrov na noč. Za tak apartma v Slo pa raj bone stran vržem. 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!