Skoči na vsebino

Pampers World Champion - Marc Marquez


moto rider

Priporočene objave

A mislš ,da se je klistriral preden je šel na motor in se ni do konca spraznil :hmm: nekaj fajn tišči te zobke skupaj,kot da ga tišči :P  :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem navijal za Lorenza čeprav nisem njegov fan.

Se mi zdi, da je prišel letos Marc prepoceni do naslova

 

Prepoceni??

 

Eden redkih ki si še kaj upa. Takih manevrov in take vožnje ki jo je imel letos ni imel konkurence.

 

Sem navijač Rossija in verjamem da bo drugo leto obdržal 4 mesto oz napredoval. Važno da ne odide iz Gp-ja prenahitro, more pustit močan doktorski vtis  :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi lorenzo celo sezono vozil tako kot zadnjo dirko...

rezultatsko morda ne bi bilo razlike, bi pa v tem primeru definitivno (bolj) navijal za njega.

sedaj sem nekako 50 - 50.

markecu in lorenzu privoscim enako, kdorkoli bi zmagal, bi zasluzil.

pedrosa mi je ze od nekdaj dosaden, rossi pa na zalost ne ve kaj bi pocel.

no, ce drugega ne, je na zadnji dirki svojega mostvenega kolega in svoje mostvo vec kot ocitno pustil na cedilu, kar je tudi svojevrsten dosezek in blamaza zaradi katere si je povsem upraviceno pridobil vzdevek "posranec". skoda, ne sodi k vsem ostalim vzdevkom, ki jih ze ima.

tako pocetje (izdajo) bi skorajda prej pricakoval od pedrose (glede na to kako se razumeta z markecom), a je ta naredil vse, da je lorenzu kar se da otezil voznjo in ga je silil v napake.

rossi pa... ojoj... raje je spustil se eno hondo naprej in se delal, da nic ne more.  :SS

 

kakorkoli, cestitke malemu markecu! on je prisel samo dirkat, upam da tak ostane.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce bi lorenzo celo sezono vozil tako kot zadnjo dirko...

rezultatsko morda ne bi bilo razlike, bi pa v tem primeru definitivno (bolj) navijal za njega.

sedaj sem nekako 50 - 50.

markecu in lorenzu privoscim enako, kdorkoli bi zmagal, bi zasluzil.

pedrosa mi je ze od nekdaj dosaden, rossi pa na zalost ne ve kaj bi pocel.

no, ce drugega ne, je na zadnji dirki svojega mostvenega kolega in svoje mostvo vec kot ocitno pustil na cedilu, kar je tudi svojevrsten dosezek in blamaza zaradi katere si je povsem upraviceno pridobil vzdevek "posranec". skoda, ne sodi k vsem ostalim vzdevkom, ki jih ze ima.

tako pocetje (izdajo) bi skorajda prej pricakoval od pedrose (glede na to kako se razumeta z markecom), a je ta naredil vse, da je lorenzu kar se da otezil voznjo in ga je silil v napake.

rossi pa... ojoj... raje je spustil se eno hondo naprej in se delal, da nic ne more.  :SS

 

kakorkoli, cestitke malemu markecu! on je prisel samo dirkat, upam da tak ostane.

če se temu reče dirkanje, potem pa ...?? Ne navijam ne za JLo ne za MM, mladenič mi ni bil niti simpatičen na začetku sezone, potem pa je s svojim stilom vožnje iz dirke v dirko pridobival na naklonjenosti, JLo (&Co) pa so mi vedno bolj antipatični s svojo cmeravostjo, ko jih nabije mladenič - Rossi vsaj pošteno prizna, da je MM boljši!! Ampak to v nedeljo pa ni bilo dirkanje, če je kdo poskusil dirkat, je bil to le Pedrosa, vsi ostali pa so le taktizirali (vključno MM, in mali je to izpeljal vrhunsko, čeprav sem po malem pričakoval, da bo v svoji mladostni zagnanosti vseeno poskušal dokazati, da je No 1.) in se šparali za testiranje in naslednjo sezono  :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej bi mogu pa ze kr Rossi Lorenzotu naslov priborit.....hahaha

Popravljeno . Popravil DIN
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A zdej bi mogu pa ze kr Rossi Lorenzotu naslov priborit.....hahaha

 

niti ne, samo, zakaj je v mostvo rinil, ce ni pripravljen delat za dobrobit mostva?

kolega gor ali dol, za take fore ma svoj ranc pa se naj tam naganjajo in veselijo.

morda bi YAMAHA imela nov naslov v zepu, ce bi se odlocil malo pritisnit na marqueza.

nikoli se ne ve...

dejstvo je, da tega ni hotel naredit in jaz bi mu kot sef ekipe definitivno pokazal vrata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj je dejstvo da....You think you know, but have no idea....Celo sezono ni mogu prehitet prakticno nobenga od prvih treh in zdej na zadnji dirki ste pa vsi prcakval, da bo pa kaj naredu? Kr nascal vse, pa vozil za Lorenzom? Pa cime brate, cime? :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zame je pa lorenzo absolutno veliko boljši voznik kot mm. njegova vožnja je odlična, ne pusti se motiti, brez napak, kljub temu kaj je pedrosa izvajal.. lepo se je videlo da je znal zmagati brez kakršnegakoli izrivanja, oziroma ogrožanja drugih. dokler mu seveda ni dopi*dilo, pa je začel tekmovati tako kot tekmuje mm, kar mu dam prav. pa ne da sem veliki fan lorenzota, zame je doktor 1A, ker je v njemu resničen dirkač, kar se vidi tudi v njegovih rezultatih v drugih motošportih. ampak letos bi veliko bolj privoščil naslov lorenzotu kot mm-u

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morda bi YAMAHA imela nov naslov v zepu, ce

... bi se že na začetku sezone vozili z novim menjalnikom, tako pa so zamudili v razvoju in so bili konkurenčni šele v drugi polovici sezone (vsaj tako sem jaz razumel to štorijo okoli menjalnika - lahko pa da se motim) .

 

Kar se pa Markeza tiče: zbral je največ točk in je prvak - tako to gre in sedaj se vsi, ki so še včeraj navijali za Rossija množično selijo v njegov navijaški tabor in seveda ne pozabijo spotoma še malo popljuvati doktorja - kakšna dvojna morala - saj je najenostavneje navijati ta šampijone (najmanj "tvegaš" ) ; prav zanima me, koliko tukaj prisotnih navija za kakšnega Alvara ali pa dirkača na CRT dirkalniku (mogoče za "Texas tornada" ) ?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem za Rossija do konca,pa če kaj naredi al pa ne in nikoli se ne selim Rossi go go go :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... bi se že na začetku sezone vozili z novim menjalnikom, tako pa so zamudili v razvoju in so bili konkurenčni šele v drugi polovici sezone (vsaj tako sem jaz razumel to štorijo okoli menjalnika - lahko pa da se motim) .

 

Kar se pa Markeza tiče: zbral je največ točk in je prvak - tako to gre in sedaj se vsi, ki so še včeraj navijali za Rossija množično selijo v njegov navijaški tabor in seveda ne pozabijo spotoma še malo popljuvati doktorja - kakšna dvojna morala - saj je najenostavneje navijati ta šampijone (najmanj "tvegaš" ) ; prav zanima me, koliko tukaj prisotnih navija za kakšnega Alvara ali pa dirkača na CRT dirkalniku (mogoče za "Texas tornada" ) ?

 

 

sej pravim... 3/4... ali pa še več rossijevih navijačev je bilo itak vedno tistih, ki se obračajo tko kot veter piha... to je res full vredno... tisti ki navijajo a lorenza, pedroso, ki so navijali za stonerja so bili vsaj pristni navijači... dobro za stonerja je navijalo tudi veliko tistih, ki dlje od ducatija ne vidijo :D... samo tisti stonerja vsaj še sedaj obožujejo, rossija pa samo še bolj ne morejo videt :D

 

jst sm v življenju navijal za 2... Kennyja in Stonerja... pred Kennyjem sem mal navijal za biaggija, mogoče harado... kakšnih izrazitih favoritov nisem imel... letos ne navijam za nikogar... naslednje leto verjetno tudi ne bom za nikogar, dokler ne pride nekdo, ki me bo prepričal... mogoče redding... čeprav me do sedaj še ni do te mere...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj je dejstvo da....You think you know, but have no idea....Celo sezono ni mogu prehitet prakticno nobenga od prvih treh in zdej na zadnji dirki ste pa vsi prcakval, da bo pa kaj naredu? Kr nascal vse, pa vozil za Lorenzom? Pa cime brate, cime? :grrr

 

kaj ti res morem razlozit v cem je razlika med "sezono" in zadnjo dirko?? 

 

skozi sezono so dirkali in takrat rossi ni mel sans, da se kaj zraven slinil.

na zadnji dirki pa se ni ravno dirkalo, ker je lorenzo vse nazaj drzal.

in to je pocel tako dobro, da je se rossi mel vec kot dovolj rezerve, da bi lahko marqueza zezal.

to je tudi sam skuzil. ker tega ni hotel in da nebi prevec glupo izgledalo, je se eno hondo naprej spustil, ter se pretvarjal, da z njo tekmuje.

:BUA:

 

ne vem no... da bi nekdo namerno izgubljal, samo da na racun njegove dobre voznje s tem slucajno nebi pomagal mostvenemu kolegu.

se ne vem, ce sem ze kje videl kaj podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vlakca so vozil ja....A pol si opazil, da so zacel rekordi proge padat, pa Lorenzotu so tablo molil, naj upocasni....? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!