Skoči na vsebino

Pampers World Champion - Marc Marquez


moto rider

Priporočene objave

Ja vlakca so vozil ja....A pol si opazil, da so zacel rekordi proge padat, pa Lorenzotu so tablo molil, naj upocasni....? :D

 

Nimaš pojma, Keržišnik in Gaber sta tko rekla in tko mora bit! :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimaš pojma, Keržišnik in Gaber sta tko rekla in tko mora bit! :P

 

Keržišnik in Gaber?!? Gaber Keržišnik je ena oseba? ;)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mulc res raztura :D :D vendar se ne morem znebit filinga, da so pri dorni to pravilo, da lahko rookiji pridejo v tovarniško moštvo mal naštimali za svoje, ker dvomim, da bi biu tok suveren z poltovarniškim strojem?? ne vem..mogoče se motim!!

nedvomno pa je osvežitev za šport, vsaj glede sproščenosti, stila vožnje in brezkompromisnosti na pisti  :notworthy:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vlakca so vozil ja....A pol si opazil, da so zacel rekordi proge padat, pa Lorenzotu so tablo molil, naj upocasni....? :D

 

kot si sam rekel.

...so zaceli...

dokler niso zaceli je pa bilo, kot sem napisal.

lorenzotu je kapnilo, da na rossija ne gre racunat in se je odlocil, da sezono zakljuci na casten nacin.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM je velik šampion!! Celo tako velik, da je Lorenzota pripravil tako daleč, da spet dirka kot ded. Ker, roko na srce, odkar Rossi ni konkurenčen se je lizika kar precej "postoneril". Motorji niso namenjeni za softiče, kaj šele dirkanje.... ali pa jaz mogoče kaj ne razumem ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ti res morem razlozit v cem je razlika med "sezono" in zadnjo dirko?? 

 

skozi sezono so dirkali in takrat rossi ni mel sans, da se kaj zraven slinil.

na zadnji dirki pa se ni ravno dirkalo, ker je lorenzo vse nazaj drzal.

in to je pocel tako dobro, da je se rossi mel vec kot dovolj rezerve, da bi lahko marqueza zezal.

to je tudi sam skuzil. ker tega ni hotel in da nebi prevec glupo izgledalo, je se eno hondo naprej spustil, ter se pretvarjal, da z njo tekmuje.

:BUA:

 

ne vem no... da bi nekdo namerno izgubljal, samo da na racun njegove dobre voznje s tem slucajno nebi pomagal mostvenemu kolegu.

se ne vem, ce sem ze kje videl kaj podobnega.

in na koncu prav pošteno nabrisal to isto hondo kajne?! ker je bila s strani moštva poslana z mehko zadnjo gumo na pisto ravno iz tega razloga, da upočasni in onemogoči rossi-ja.. moštvo sem seveda mislil kot proizvajalca da ne bo pomote...pač odlično delo in taktika honde...

pozabljaš , da bi bil marc prvak že zdavnaj prej če ga ne bi "okradli" za točke zaradi prepozne menjave motorja zadnjič.. 

 

dirkaje na točke je pač tako kot je ...teoretično je verjetno tudi opcija , da je nekdo svetovni prvak s samimi četrtimi mesti ...

 

Mulc res raztura :D :D vendar se ne morem znebit filinga, da so pri dorni to pravilo, da lahko rookiji pridejo v tovarniško moštvo mal naštimali za svoje, ker dvomim, da bi biu tok suveren z poltovarniškim strojem?? ne vem..mogoče se motim!!

nedvomno pa je osvežitev za šport, vsaj glede sproščenosti, stila vožnje in brezkompromisnosti na pisti  :notworthy:

"rookie" bi bil , če bi se preselil v motoGP tovarniško moštvo kot evropski prvak... prvaki iz svetovnega prvenstva moto2 niso rukiji... 

sicer se pa superlicence za tekmovanja najvišjega ranga podeljujejo za vsakega voznika posamično in ne po neki atp lestvici ... če strokovnjaki odločijo , da je nekdo sposoben voziti mu jo pač dajo...

vse skupaj pa se seveda odloča tudi in predvsem na komercialni bazi - če je to v prid dorne bo pritisnila na FIM za izdajo licence pa če je to en vaški dirkač iz irske (kar bi bila mogoče prav prijetna osvežitev ) ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da je imel MM v tej sezoni največ padcev, kar 15, na srečo pa nič resnega. Očitno je mladost tudi pri padcih prednost.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je tudi odvisno kašni so ti padci... jst se za marqueza spomnem, da je mel samo en večji padec... lorenzo je pa padel 3x in se od tega 2x generalno razmontiral....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo, da je imel MM v tej sezoni največ padcev, kar 15, na srečo pa nič resnega. Očitno je mladost tudi pri padcih prednost.

Kot mulo sem  se lomil s kolesom, padal z dreves, 2x me je avto pobral, počenjal vse možne pizdarije ki so se končale v bolnicah pa si po par dneh kot nov.

 

Danes se v prst vščipnem pa se mi zaradi tega izpahne rama, zvije glezenj in 2 mesca se ne premaknem iz postle.

Pogrešam čase ko smo bli bol "gumjasti" kot pravi moto rider

 

sicer pa nazaj na topic: hahah nekateri še vedno mislijo da lahko rossi zmaga naslednjo sezono

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!