Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Nasel sem tole zanimivost:

 

Technical Regulations MotoGP Class – Effective Immediately

In the interests of safety, the Commission unanimously approved a proposal to make the use of 340 mm carbon disk front brakes optional for the events at Catalunya and Sepang. It is already mandatory to use 340 mm carbon disk front brakes at Motegi.

 

MORAJO nucat 340mm diske...Zakaj, a niso karbonski boljsi od jeklenih, se posebej kadar so visoke hitrosti v igri??? Kaj pol v wsbk bi se morali razpadat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta mali Marquez je dobro zajebu na koncu in tudi dobro popravu vse skupi.... gre po stopinjah brata  :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Noro fajnd dirka v moto3

 

marquez je podaril zmago millerju... rins je hotel napasti, pa je bil prej napaden s strani olivere in nato se je pred oba stlačil še marquez... glede vazqueza pa... z veseljem bi ga ene 3x počil čez gobec, da se že spelje s tega moto3 razreda, starina gnila... pol pa še tkole do stopničk pride... če bi recimo pedrosa še vedno vozil v najšibkejšem razredu bi jih verjetno za pol kroga nascal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Marquezu je baje vrglo iz marče pravi... Ma kaj imjo pa nekateri v Moto3 tista dva lonca,dušilca...za zbijat decibele,če sem prou zastopu včeraj? Sem ulovu glih na pol,da se je šlo neki glede tega...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobra borba res med Rossijom in Marquezom  :OK:  MM  :hooray:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rossi vseeno našolan :)

 

Se pa vidi, da je yamaha boljša, če lahko starec tak vozi, Če jokica ne bi padel v prvi rundi, bi se smehljal.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo tekmo bo dobil Rossi.

Snecer, tvoj sarkazem bi se kaj kmalu izkazal za pravilno napoved :)

Drugace pa super dirka! Upam da bo taka celotna sezona!

Forza Vale :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobra borba rossija in MMja... škoda ker je rossič spet zasral in se v zadnjem krogu nista užgala...

pedrosa je bil spet nekje v ozadju... možno tudi, da je gume že na začetku preveč zrabil, ko se je prebijal naprej... naslednjič bo treba štartati iz prve vrste in na prvih mestih bit že od začetka...

padcev pa nenormalno veliko... škoda za bautisto... tudi bradl je kr na 1x odletel... jorge pa očitno prehitro v privh krogih...

Iannone bi bil pa verjetno tudi blizu prvim, glede na to, da je kljub padcu na koncu bil vseeno 10. :) za njega mi je še najbolj škoda, ker je padel, ker bi bilo zanimivo vidt kako visoko lahko pride :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno ima Rossi Lorenzo kompleks, ko njega ni v dirki, se dobro pelje, no zmagal ga je invalidni Marquez, kar pomeni, da ni bog ve kaj, škoda za Lorenza, da je bremzal po tleh, bi bilo verjetno drugače na stopničkah

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!