Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

vsi vemo, da reklame morajo bit.....vendar nam vsem gredo na živce (npr. nogometni navdušenci imajo med samo tekmo mir z reklamami, pa je tudi zastonj). Sem skoraj 100% da bi imele reklame večji učinek če bi bile predvajane kot "split screen" Takemu oglaševalcu bi jaz rekel kapo dol, ker mi manj vsiljivo prodaja svoj izdelek ob nepravem času. 

 

Problem vidim v tem, da je premalo oglaševalcev, ki si sami želijo biti predvajani med dirkami zaradi ciljne publike gledalcev in je več tistih, ki jih televizija takrat predvaja zaradi večje gledanosti ob teh terminih. 

 

Če bi jaz prodajal moto opremo, bi sigurno sam zahteval split screen reklamo....če bi pa prodajal ženske vložke, pa bi mi bilo vseeno, ker takrat grejo moški itak scat ali po pir in preklinjajo, ženske pa pogledajo na tv zakaj se je dedu zmešalo :):):)  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, JE_EJO se naj s temi reklamami! Tako kot je IBA rekel, med fuzbalom NI REKLAM, razen ob polčasu valjda, med samo tekmo pa ne! Iz inata nebom gledal več kanala A, ker mi tako ob milion reklamah gre Keržišnik na jetra, pa Moto3 dirke ne prenašajo, da tega, da od 22 krogov dirke MotoGP vidim samo 11 krogov, zaradi reklam seveda, sploh ne omenjam. Pa koliko ljudi se je že lani bunilo in na koncu se Keržišnik v zadnji oddaji kao opraviči za to. Pa glej, opravičilo si lahko on in A kanal nekam vtaknejo, ker niso kljub tolikim kritikam spremenili popolnoma ničesar. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...med motoGP ali drugimi bolj gledanimi oddajami so tudi reklame dražje...   :D

 

...sicer je pa fajn, da grem med reklamami lahko scat... pa nimam slabe vesti, da sem zaradi moje krivde kej zamudu...  :P

Popravljeno . Popravil Zivnorc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam nažgano oboje :OK: , ko so reklame, preusmerim pogled na qomp s streamom :grim  držim pa se tega, da reklamirane izdelke bojkotiram :grim , se da, in to počnem že dolgo :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prenos ene glupe nogometne tekme stane 10x manj, kot pa gp dirka... Tako da je logično, da jih tam ni...

Če ne bo gledanosti, pol ne bo brez reklam, ampak sploh ne bo... A mislite, da bodo oni plačevali pa delali minus zato, da boste vi lahko gledali? Haha

Popravljeno . Popravil KennyJR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prenos ene glupe nogometne tekme stane 10x manj, kot pa gp dirka... Tako da je logično, da jih tam ni...

Če ne bo gledanosti, pol ne bo brez reklam, ampak sploh ne bo... A mislite, da bodo oni plačevali pa delali minus zato, da boste vi lahko gledali? Haha

 

Prenos svetovnega ali evropskega prvenstva v nogometu, pa res ne verjamem, da je cenejši od prenosa GP dirke, žal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prenos ene glupe nogometne tekme stane 10x manj, kot pa gp dirka... Tako da je logično, da jih tam ni...

 

Govoriš na pamet. Glede na to da se odkupijo pravice za celotno sezono in za vsako ligo posebej, takih razlik ni, sploh  vprimeru Lige prvakov, kjer je cena vrjetno višja, kot pri moto gp(Ne trdim tega za 100% vendar pa takih razlik NI). Pa tudi med nogometnimi tekmami so reklame zadnje čase( Primer Sportklub, kjer zavrtijo vsaj 3x reklamo med tekmo, res pa da v splitscreenu.

Popravljeno . Popravil orly
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pametniki, (določeni izvzeti!!) nabavite si T-2 operaterja z 72-urnim časovnim zamikom. Predvajaj si moto GP al' pa Superbike, v reprizi 'zignoriraj reklame in..... To je vsa umetnost!! Pa nehajte nergati čvekle čveklaste!

 

Ko ni bilo dirk na TV-ju (pa sem vam rekel, da bodo!) ste pluvali. Pljuvate sedaj, in.... Pljuvali kot vas poznam, boste tudi v bodoče. Pa ste se sploh že odločili, kaj bi radi?....  A ja, pa komentatorja vam nista všeč! Včasih Mihelič, zdej ta dva... Ja, vam je pa res nemogoče kaj ustreči! Ste pa odlični na teoretičnem internetnem področju motorizma.

 

Kar se komentatorstva tiče imam pa super predlog;

Naredimo natečaj in izberimo dva (najboljša) kandidata. Ker bosta šla skozi "sito - strokovnjakov", bosta to najboljša komentatorja na naši moto sceni! - Potem ju bomo pa sodili.... :grim :OK:

Le tako bo naše moto-področje pokritro kakor treba! :O:hmm::010

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz z sem z napredkom komentiranja zelo zadovoljen. Ker pa žal reklame morajo bit, pa bi bil vesel, če bi bile vsaj iz motociklistične branže. Yamaha, Honda, Ducati.... ne pa o.b.  tamponi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dajmo si razčistit pojme glede prenosov motoGP:

1. Prenosi stanejo in Kanal A ni javni zavod tako kot RTV, torej bodo prenašali samo dokler so v plusu. Tisto sekundo, ko ne bo več računice ga bodo ukinili. Niso oni oboževalci MotoGP ampak evrov.

2. TV reklame stanejoooo, nevem če si predstavljate, ampak tu govorimo o tisočih evrov in naši moto uvozniki in trgovci nimajo za burek, zato jih večinoma tudi ni med oglaševalci.

3. Na svetu je še zelo malo TV postaj, ki MotoGP prenašajo zastonj, večinoma se vse seli na plačljive športne kanale.

4. Primerjave s fuzbalom, sploh ligo prvakov in evropskim ali svetovnim prvenstvom so brezvezne. Če hočete ali nočete priznati, obstajajo podatki gledanosti in fuzbal je tu car, zato je več oglaševalcev in dosti dražje reklame.

5. Meni gre komentiranje na A kanalu tudi na živce ker je preveč govorenje v prazno, sem pa vseeno vesel, da prenos sploh je.

6. Od vseh 300+ kanalov, ki jih imam, je MotoGP samo na Kanalu A in Sport1 (nemški, bivši DSF). Na DSF-u so reklame še daljše in večinoma ni split screena, mogoče pri eni ali dveh reklamah. Ravno pri tej dirki je komentator omenil, da so oni eni redkih, ki še prenašajo na "open" kanalu.

 

Zato je vsako pizdenje tu brezveze. Če hočeš gledat dirko brez reklam ali z malo reklamami imaš kot opcijo:

1. Preklapljaš med Kanal A in Sport1 ker so na srečo reklame ponavadi različno.

2. Kupiš pass za kak kanal kjer reklam ni

3. greš na dirko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Downloadas naslednji dan :P ce ti rata prezivet 24ur po dirki brez informacij o rezultatih je cista zmaga :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zato je vsako pizdenje tu brezveze. Če hočeš gledat dirko brez reklam ali z malo reklamami imaš kot opcijo:

1. Preklapljaš med Kanal A in Sport1 ker so na srečo reklame ponavadi različno.

2. Kupiš pass za kak kanal kjer reklam ni

3. greš na dirko

 

 

Ali pa če si v srbiji gledaš na SK1, kjer predvajajo dirke brez reklam z moto3 vred. Pa še normalna komentatorja imajo.

Reklame so, ko se pripravlja za naslednjo dirko. :yea1:

 

Samo kaj je zaj debata res o reklamah al se bo še kaj na račun dirk reklo?

Popravljeno . Popravil frischfleisch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smo pa že vse izčrpali kar se dirke tiče, pa nam grejo bedarije po glavi :):):) ...... Mi je pa jasno zakaj je Valentino skrival svojo Lindo .... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če smo pa že vse izčrpali kar se dirke tiče, pa nam grejo bedarije po glavi :):) :) ...... Mi je pa jasno zakaj je Valentino skrival svojo Lindo .... 

Če je pa to res njegova.... huda k ps :P. sam ne vem kaj mu skos kombinezon v rit vleče :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!