Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Mogoče bi pa lahko bili malo bolj prizanesljivi do Gabra in Boštjana, saj se lahko zgodi da kmalu ne bomo več mogli gledati MotoGp po televiziji. Vsaj glede na trende, ki so dogajajo drugod po Evropi. Npr. Španci, Italijani in Angleži ne morejo več brezplačno gledati prenosov, lahko jih gledajo samo še na plačljivi televiziji Sky. Rezultat tega pa je upad gledanosti, v Španiji se je število gledalcev zmanjšalo iz 15M na 3M, se pravi za 5x. Pogoltna Dorna pa namesto da bi spoznala svojo zmoto in se približala nazaj gledalcem, je raje ukinila livestream preko strani motgp.com. Tudi nemškemu Sport1 letos poteče pogodba, spet vse kaže na plačljivo televizijo za 2015.

Kaj podobnega se lahko zgodi tudi pri nas, če recimo PopTV-ju zmanjka denarja. Za 60EUR na mesec kot zahteva Sky pa bi tudi jaz premislil ali me motogp res še tako zanima. Sezona traja 10 mesecev, pišuka 600EUR je krepko več kot polovica plače!!!!!!!

Tako da Gaber in Boštjan; trudita se po svojih najboljših močeh še naprej, tudi če bo kakšna cvetka bomo spregledali!

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi pa lahko bili malo bolj prizanesljivi do Gabra in Boštjana, saj se lahko zgodi da kmalu ne bomo več mogli gledati MotoGp po televiziji. Vsaj glede na trende, ki so dogajajo drugod po Evropi. Npr. Španci, Italijani in Angleži ne morejo več brezplačno gledati prenosov, lahko jih gledajo samo še na plačljivi televiziji Sky. Rezultat tega pa je upad gledanosti, v Španiji se je število gledalcev zmanjšalo iz 15M na 3M, se pravi za 5x. Pogoltna Dorna pa namesto da bi spoznala svojo zmoto in se približala nazaj gledalcem, je raje ukinila livestream preko strani motgp.com. Tudi nemškemu Sport1 letos poteče pogodba, spet vse kaže na plačljivo televizijo za 2015.

Kaj podobnega se lahko zgodi tudi pri nas, če recimo PopTV-ju zmanjka denarja. Za 60EUR na mesec kot zahteva Sky pa bi tudi jaz premislil ali me motogp res še tako zanima. Sezona traja 10 mesecev, pišuka 600EUR je krepko več kot polovica plače!!!!!!!

Tako da Gaber in Boštjan; trudita se po svojih najboljših močeh še naprej, tudi če bo kakšna cvetka bomo spregledali!

 

Ko ne bo več prenosov po televiziji, ne bo več gledalcev. Ko ne bo več gledalcev, ne bo več reklam. Ko ne bo več reklam, ne bo več denarja. Ko ne bo več reklam, ne bo več tovarniških moštev. Ko ne bo več tovarniških moštev, ne bo več to motogp kot ga poznamo. Amen. Ko ne bo več kur, tudi jajc več ne bo! Mater sem pameten, ha ! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko ne bo več prenosov po televiziji, ne bo več gledalcev. Ko ne bo več gledalcev, ne bo več reklam. Ko ne bo več reklam, ne bo več denarja. Ko ne bo več reklam, ne bo več tovarniških moštev. Ko ne bo več tovarniških moštev, ne bo več to motogp kot ga poznamo. Amen. Ko ne bo več kur, tudi jajc več ne bo! Mater sem pameten, ha !

 

 No ja, mogoce ne bo tak MotoGP kot ga poznamo, mogoce se takrat ne bodo ukvarjal z prime time-om na TV, pa s sponzorji, pa politicno korektnim izjavami, ipd, ampak bojo sam dirkali... O groza!!!!

Popravljeno . Popravil jvalant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj podobnega se lahko zgodi tudi pri nas, če recimo PopTV-ju zmanjka denarja. Za 60EUR na mesec kot zahteva Sky pa bi tudi jaz premislil ali me motogp res še tako zanima. Sezona traja 10 mesecev, pišuka 600EUR

https://secure.motogp.com/it/Subscribe?utm_source=motogp.com&utm_medium=banner&utm_content=Strip_Pre_Qatar&utm_campaign=2014_FullSeason

bluzis. po trenutnih cenah mas za 600€ motogp.com video pass placan do leta 2020!

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi pa lahko bili malo bolj prizanesljivi do Gabra in Boštjana, saj se lahko zgodi da kmalu ne bomo več mogli gledati MotoGp po televiziji. Vsaj glede na trende, ki so dogajajo drugod po Evropi. Npr. Španci, Italijani in Angleži ne morejo več brezplačno gledati prenosov, lahko jih gledajo samo še na plačljivi televiziji Sky. Rezultat tega pa je upad gledanosti, v Španiji se je število gledalcev zmanjšalo iz 15M na 3M, se pravi za 5x. Pogoltna Dorna pa namesto da bi spoznala svojo zmoto in se približala nazaj gledalcem, je raje ukinila livestream preko strani motgp.com. Tudi nemškemu Sport1 letos poteče pogodba, spet vse kaže na plačljivo televizijo za 2015.

Kaj podobnega se lahko zgodi tudi pri nas, če recimo PopTV-ju zmanjka denarja. Za 60EUR na mesec kot zahteva Sky pa bi tudi jaz premislil ali me motogp res še tako zanima. Sezona traja 10 mesecev, pišuka 600EUR je krepko več kot polovica plače!!!!!!!

Tako da Gaber in Boštjan; trudita se po svojih najboljših močeh še naprej, tudi če bo kakšna cvetka bomo spregledali!

Se čist strinjam s tabo. Lahko smo veseli, da lahko gledamo moto gp in slišimo Slovensko besedo zraven. Saj gledam SBK na Eurosportu in mi je glede prehitevanja boljši kot moto gp, ampak kaj bi dal da bi namesto angleških komentatorjev slišal naše komentatorje (Pa ne tiste, ki samo berejo tekst :BUA: , Gabr in Boštjan mata pojma o moto gp in glede na to, da vodita vse na pamet in po občutku, jasno včasih naredite tudi kako napako),... takrat bi bil pripravljen plačat 600 eur. Seveda nekaterim iz različnih razlogov to ni všeč, zdej lahko je to čist vsem znana slovenska favšarija ali žlehtnoba, :fight2:   lahko bi kdo raje gledu na kakem sebi bolj domačem kanalu in jeziku, ampak tu je Slovenija in meni je slišat komentarje v svojem jeziku najlepše. Aja pa glede reklam.... Lani je bla tista za Labo posrečena,...pogledat lušno punco...komu to ni všeč??!  :kva1:   

Popravljeno . Popravil ANCIENT
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman, očitno nisi dobro prebral kar sem napisal. Videopass je v Španiji sedaj zablokiran. Tako da če želijo Španci gledati dirko v živo, potem SKY in 60EUR/mesec. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hahahaha, kr naj dajo 60€/mesec. Takoj precvikam kabel do moto GP, da me ne bi kdo obtožil, da sem gledal. Verjetno oni bolj rabijo mene, kot pa jaz njih ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

17.30  do  18.25  kanal SPORT 1  kvalifikacije ...

 

tisto je moto3, ne motogp, ki ima takle spored:

 

18:30 - 19:00 FP4

19:10 - 19:25 Q1

19:35 - 19:50 Q2

 

prenos na kanal a, sport 1, pa še kje bi se vrjetno našlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr a je možno, da ima mali tak talent, sposobnost, da jih toliko scat pelje?! :OK:

Bravo Dovi, forza Ducati! :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimive kvalifikacije. MM je res kot en  :alien1:  bo zanimivo ju3 gledat dirko kako se bo vse to dogajalo na tej stezi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V moto2 vozi Sebastian Porto... Za tega nisem vedel, da je sploh še živ, kaj šele, da še dirka :-).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nora dirka v Moto3.

Če ne bo kazni zaradi dotika v zadnjem ovinku je Fenati priskrbel prvo mesto za moštvo VR46.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda za M.Vinalesa res.. Haha...teli Španci toliko zmagujejo,da pri podelitvi pokalov v Moto2 je zaštekalo celo himno,ker jo toliko gulijo vedno...  :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo M.M  :hooray:  začetek dirke je biu kar zanimiv... A.Iannone tudi za čestitat...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!