Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Mark Marquez je podaljšal pogodbo s Hondo do 2016. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem gledu na nekem Italijanskem forumu,da pripravljajo Rossijevi navijači majčke za njegov 10 naslov prvaka....  :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Capaci_massacre.jpg

 

nč bereto. bombo. tako kot falkoneja. lahk tud u 20 krogu sprožjo, ker bo MM zadost delč, de bodo drugi na varnem. 

 

 

brez heca, težko bo prvak, če se Lorenzo ne najebe z Ducatijem, in Marquez brutalno ne zlomi. Letos je boj verjetno že končan. Me je pa presenetlu njegov komentar quatarske dirke. Ko sta z Marquezom prišla skup, da ni vedel kaj naj nardi. Ni računal s tem, in ni bil pripravljen na fight za zmago. Se mi zdi, de je zdej to drgač. Ampak...Če bo hotel preveč, bo v pesku. Merd premalo hitro in izletnimi conami je zelo tenka črta. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja itak sej Rossi je legenda...  :notworthy: samo za prvaka ne bo šlo... Ampak jast jih poslušam Italjane vsaki dan na delu,in za njih obstaja samo ROSSI,ROSSI,ROSSI.... Aja in DUCATI seveda!   :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam,da Ducati jutri pokaže vsaj to,kar je danes;res pa je,da uporabljajo te super mehke gume,kar jim nova pravila dopuščajo(naj me popravi kdo,če se motim),a LeMans le ni zahteven za gume...bomo vidli,dirka je le dirka....

Za MM-a pa itak brezveze zgubljat besede..naj gre vozit za Suzukija,če si upa...aja,ma že dvoletno pogodbo s Hondo :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj če bi MM raje dirkal izven konkurence :) ....Ostali so presneto skupaj tako, da zna bit zanimivo za drugo stopničko 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4ZA DUČE  :evilgrin:  :evilgrin:  :evilgrin:  :evilgrin:  :evilgrin:  :evilgrin:  :evilgrin:  :evilgrin: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mali Espargaro je pokazal zobe... če bo drugo leto dobil še boljši motor, bo najbolj nevarn MM-ju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM je loh sam seb nevarn, tok je hitr. Slisi se, da spet rekord.... :OK: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To kar delata Pedrosa in Lorenzo je pomivanja vredno.. Oba sta tolk zanič, da se mi smilita... Rossi tako ali tako ne more biti konkurenčen Marcu, pa mu je še najbližje... Porazna sezona... Jst mislm, da krivec bi Marc, ampak te bedniki izven forme...

Samo kakšne kroge to pelje... Popolne... Se vidi, da je povsem sproščen... Zato jih pa lahko... Če bi mu kdo dihal za ovratnik, bi mu bilo itak težje.. Pa ne pravim, da nebi zmagoval... Samo hočem povedat, da če bi se ostali nehal zajebavat, bi mogoče še imeli kej od sezone.... Jao...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MM spet po svoje nabirat rekorde...  :notworthy:  Ja samo ne si mislit,da bo na dirki isto,z Pedroso,Lorenzom... Pozabi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KennyJR sezona je se kako zanimiva stalni boji za mesta na stopnickah. Od 2 mesta do 10 mesta je manj kot pol sekunde razlike .... Ce to ni zanimiv in napet pol jst nevem...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni imate o najboljših dirkačih na svetu res hudo spoštljivo mnenje :BUA:

Po moje se za tekme, kjer je ta deseti ali petnajsti že tako zanič da dol padeš, ne splača niti računalnika pržigat kaj šele, da bi si čas jemal z nabijanjem prispevkov.

Ampak če grem na kakšno (vaško ) tekmo na grobnik, že tam vidim da se fantje kar orenk dajejo in da je tisti ki pride skozi cilj zadnji, še vedno boljši od velike večine tistih, ki so prišli zgolj gledat, ali pa še gledat ne in so najhujši doma za tipkovnico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Zakaj se primerja profi dirkace z gledalci? Pa z vikend fahrerji po cesti....? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!