Skoči na vsebino

Moto GP 2014


suzuki

Priporočene objave

Kaj sem slišal, da HONDA želi drugo leto Lorenza v svojih vrstah? V zameno za Pedrosa.

 

Kaj sem slišal, da HONDA želi drugo leto Lorenza v svojih vrstah? V zameno za Pedrosa.

tako je!...pedrosa pa gre k Suzukiju! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okej :-). Dani se že ogreva... Fino bi blo vidt fajt med Danijel in Marcom jutri ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iannone v FP4 kar dobr... Tudi Edwards je presenetil... Da vidimo zdaj kvalifikacije..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

M.M  :notworthy:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na rezultate kvalifikacij bo MM jutri, če ne bo padel spet stal na najvišji stopnički...za drugo mesto pa se bodo borili VR, HL in DP,..

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, če Marquezu pista ne leži. Zmaga sam za pol sekunde. Morda pa je tud to pokazatelj, da ne bo mel take premoči kot jo je mel na prvih treh dirkah. Štartal še nikoli ni dobro, Lorenzo in Pedrosa imata zelo dobr ritem, pa tud Rossi je v igri, teh malih pizdarij ki mu kvarijo dirko. Želja je velika. Zelo velika.  

 

 

Mal me je razočaral Ianonne, in prijetno presenetil Nicky. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smrkavec MM je spet vsem dal pošteno lekcijo. Ampak GO Vale46, da ne bo spet 4. mesto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mater... pa je padel lorenzov krog... tisti krog, ki ga je lorenzo odpeljal 2008 je bil zame res eden najpopolnejših krogov v motogp... nekako primeljiv s tistim spiesovim iz valencie... sej zato pa je verjetno tako doglo zdržal... danes sicer nisem mogel pogledat kvalifikacij, ampak predvidevam, da je bil mm-jev krog tud fajn na pogled... čeprav dvomim, da je lorenzovega iz 2008 :) pa je takrat jorge bil šele na 2. ali 3. dirki v gp... to mi nebo kr tko ušlo iz spomina :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako mirno, pametno, preračunljivo je fenati vzel zadnji ovinek :) bravo :)

 

a mislte, da bi kej pomagal, če prišem dorni, da vržejo vn tega vasqueza, ker mi gre na kurac? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čeprav kolker je pol v intervjuju povedal je rekel, da niti ne ve kva se je zgodil... haha :D sm mislil, da je vsaj mal razmišljal kako in kaj... če ni, pa še da ni linije zaprl, ma pa več sreče kot pameti :P :P

 

ma jebi se vasquez...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo vesel V.Rossi danes,ker je Fenati spet prinesel zmagao... 
 
 
 
 
 
Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes moto2 pa nič posebna dirka... Škoda da se ni izšlo boljše M.Vinalesu,vsaj za 3 mesto.. Vse eno čestitke vsem... 

Popravljeno . Popravil DXR16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mm ma očitno še vedno krepko najdaljšega... Ne morem verjet, kaj se dogaja z danijem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za M.M trenutno ni besed...  :notworthy:  :hooray:  :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jooo... K da dani ni mogel rossija mal ob živce spravit, k bi ga v zadnjem ovinku vn butnil... In pol bi na rossijevo pizdenje samo rekel... 2005 ;-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!